Widok

Finase

Witam,zastanawiam się czy byliście kiedyś w sytuacji że zabrakło Wam na życie? Jak daliście radę psychicznie. Ja znalazłam się w takiej sytuacji, mimo że pracuje i nie jestem jakoś rozrzutna.Powodem są problemy ze zdrowiem najpierw córki, teraz kolejny cios męża.Przyznam że szukam tu dobrego słowa, nie mam z kim pomówić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda, zdrowie najważniejsze!
Nie bój się poprosić o pomoc rodzinę/znajomych. Wyjdziecie z kłopotów i pomożecie/oddacie podwójnie.
Życzę zdrowia i pogody ducha! Głowa do góry. Wszystko się wyprostuje.Przyjdą lepsze dni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nam się nie zdażyło, żeby zabrakło kasy co coś, co jest potrzebne. Ale my mamy zawsze oszczędności na czarną godzinę, których nie rusza się przy żadnych wydatkach, nawet jak kupowaliśmy nowy dom czy nowe auto. To tylko budżet na awaryjne sytuacje, np. wypadek powodujący pilne wydatki na reperowanie zdrowia.

Mamy też ewentualny komfort, że możemy liczyć na pomoc rodziców jakby już na prawdę było słabo.

Jeśli jestes pod ścianą to pomyśl, czy ktoś może ci pomóc finansowo. Rodzice, teście, rodzeństwo, przyjaciółka?
I najważniejsze. Grunt to spokój i pozytywne myślenie, że z wszystkim i tak jakoś dacie sobie radę. Powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powiem tak, w życiu bywa różnie. Pracowałem 46,5 roku, do emerytury mam 14 miesięcy. z dniam 1.01.2019r rozwiązano ze mną umowę o pracę ze względu na długotrwałą chorobę art. 53 ust.1 lit.b KP. U ostatniego pracodawcy ( korporacja ) pracowałem 38,5 roku. Po ustaniu zasiłku rehabilitacyjnego w dniu 14.09.2019 r. wystąpiłem z wnioskiem do ZUS o rętę. Lekarz orzecznik ZUS zdecydował "Nie jest Pan niezdolny do pracy", a więc zdolny. Kto mnie zatrudni z chorym kręgosłupem na rok przed emeryturą. Złożyłem zażalenie na decyzję ZUS. Jeśli ponowna komisja ZUS utrzyma w mocy decyzję lekarza orzacznika to po 46,5 roku pracy i 1300000zł tak jeden milion trzysta tysięcy zł. kapitału w ZUS będę musiał zbierać puszki i inne dobra ze śmietników żeby dotrwać do emerytury. Smutne to acz prawdziwe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziękuję wszystkim, za dobre słowo.I pochylenie nad postem. Życzę każdemu również w problemach wytrwałości, choć samej mi ciężko jakoś wszystko udźwignąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Feromony damskie (34 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

do góry