Widok

Finito

A jak zobaczysz swojego byłego narzeczonego z koleżanką jako parę to już swiat mi się skończył. Popłakałam się wiem że on jest były już ale nie zdawałam sobie sprawy że tak mnie to zaboli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ty weź jego kolegę - nie ma za co
a jak jesteś z Gdańska, nie masz nadwagi, masz dobrą pracę, masz mieszkanie i samochód, nie masz dzieci to ja mogę się z Tobą spotkać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jestem gruba jak bela...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kochanego ciałka nigdy dość.

A emocje, rzecz naturalna. Przejdzie Tobie. W Trójmieście na pęczki wolnych, fajnych facetów (tych, którzy preferują bele również :P). Miłego dnia!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mądra rada dziękuję przechodzi ale boli...Pierwszy dzień przespałam ze stresu na drugi musiałam otrzepać skrzydełka i zająć się codziennymi sprawami na 3 dzień poszłam biegać i tu znalazłam ukojenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak ma.... gdy zobaczyl cos odwrotnego
To nie tylko swiat sie zawalil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (4 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

do góry