Widok

Firma Latif Lucjan Kargól - cyklinowanie

Czy ktoś korzystał z usług Firmy Usługowo Budowlanej Latif Lucjan Kargól z Tczewa? Chodzi mi o cyklinowanie podłogi + lakier. Będę wdzięczna za opinie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
ile za m/2 bierze ta firma z materiałem ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ok. 40zł za m2.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Korzystałem , polecam .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Solidni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

witam,
parkiet cyklinowany i szpachlowany po pół roku szpachla sie kruszy i i odpada
NIE polecam
fakt niedrogo, za metr ok. 40 zł plus 5 za szpachlowanie ale efekt pracy tragiczny
parkiet nadaje sie tylko do ponownego cyklinowania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kabinatorzy były zawodowy żołnierz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam , korzystałam i jestem zadowolona . Solidnie , idzie się dogadać . A co ma pani do żołnierzy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Co ma pani do zolnierzy" nie wie jak boga kocham nie wie.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kpina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam z czystym sumieniem Pozdrawiam Krystian
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie nie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dzieki za opinie , tez skorzystałam i jestem zadowolona . Pozdrawiam Pana Lucjana ,Sylwia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak proszę sobie opinie w pisywać pozytywne bo za dużo jest negatywnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Klamcu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam. Parkiet z włosami pod lakierem, wygląda koszmarnie. Panowie dostali szansę naprawy, nic się nie zmieniło. Z wielką łaską, po aferze zwrócono mi część kwoty do której muszę i tak sporo dopłacić żeby poprawić podłogę. Jeszcze insynuacje, że kombinuję ;) 'wlosy pod lakierem ( w ilościach hurtowych) nie są problemem w użytkowaniu'. No nie są, i wyglądają przeapetycznie, do prawdy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hola hola !!! rozpedzila sie troche pani pani Paulino dlaczego pani nie napisala o syfie w mieszkaniu i kulajacych sie klebach wlosow niestety nie moich bo jak pani wie jestem prawie lysy nie jestesmy firma sprzatajaca a na swiezy lakier zapewne to cos polecialo nie wspomne o worku na zerandolu z ktorego tez jakies paprochy spadaly pozatym na drugi dzien pani juz wprowadzila sie z meblami wspolczuje innym ekipom ktore mialy by tam co kolwiek robic wiec niech pani sie zastanowi nad swoim postepowaniem a nie na forum obrabiac d*pe a przeciez kij ma dwa konce pozdrawiam latif lucjan Kargol
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Korzystaliśmy z cyklinowania i olejowania. Polecamy w 100%. Dobrze wykonana robota. Po dwóch latach podłoga nadal wygląda super pomimo małego dziecka w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

Wykańczanie wnętrz (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś firmy w Trójmieście, które zajmuja się przygotowaniem projektu i wykończeniem...

Przeprowadzka do UK - szukam firmy do przeprowadzki (4 odpowiedzi)

Czy macie jakąś sprawdzoną firmę lub prywatną osobę ,która zajmuję się przeprowadzkami z Polski...

do góry