Widok

Firma, która zechce zająć się wykonaniem jednego mebla...

Mam niewielki "duży" pokój w związku z czym każdy cm jest na wagę złota, zaprojektowałam sobie regał, który będzie jednocześnie szafką rtv, regałem na książki i płyty oraz kwietnikiem ;)
Wiem, że dla firm, którymi nasz rynek jest wręcz zasypany wykonanie takiego mebla nie byłoby problemem, jednak oni nastawieni są na duże projekty i pewnie wykonali by mi go z przyjemnością ale przy jednoczesnym zamówieniu np. zabudowy kuchni czy przedpokoju. Wątpię czy podejmą się tylko tak niewielkiego zamówienia...

Może jednak któraś z Was zna niewielką firmę lub stolarza, który podejmie to wyzwanie i zrobi mi taki regał ???

Najlepiej z trójmiasta :)

z góry dzięki !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
larisa ja sie nie znam ale mój maz stolarz moze cos ci doradzi :) napisz do mnie na maila lub priv my z Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja mam fajnego sąsiada kolegę stolarza, nam akurat zrobił przepiękne komody, napisz do mnie maila ze szczegółami to go zapytam :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam WMI Pamea (znaleźliśmy ich na giełdzie w Pruszczu)
http://www.wmi-dekorator.pl/wmi/kontakt.html

Najpierw zrobili nam wąską szafę i szafkę na buty. Potem zamówiliśmy regał do dużego pokoju, a teraz robią nam 2 szafki do łazienki i nigdy nie było problemu z tym, że zamówienie jest za małe :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MOCCARTE Pan Zbigniew tel. 669 537 666 - solidnie wykonuje meble na wymiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o szczeguły na mebef@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Wykończenie pod klucz - kogo polecacie? (18 odpowiedzi)

Witam, Kupimy mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdańsku, ok 60m2. Chcemy je (w...

szukam do remontu (73 odpowiedzi)

Szukam fachowca/ fachowców od zaraz do remontu mieszkania

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

do góry