Widok

Firma/ obróbka stali

Mój mąż prowadzi zakład ślusarski. Ostatnio napotkał problem podczas obróbki stali dlatego poszukuje sprawdzonej firmy, która zajmuje się tego typu rzeczami i będzie mógł uzyskać tam kompleksową pomoc. Może polecicie kogoś kto zna się obróbce stali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ArcelorMittal . Oddziały na całym świecie także nawet podczas letniego wypadu nie powinno być problemu z dostępnością.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale jaki problem? Sprzęt mu padł czy jakiś problem techniczny? Bo jeśli chodzi o remonty to wiem, że Promet się tym zajmuje. Oferują remonty frezarek - http://prometobrabiarki.pl/remonty-frezarek/ , szlifierek, wiertarek... Może oni pomogą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoń do hali. ona ma du....e ze stali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie liderem w zakresie globalnych rozwiązań w łańcuchu dostaw stali nierdzewnej i aluminium jest firma Nova trading - o czym więcej przeczytasz na ich stronie. Posiada ona także w swojej ofercie nowoczesny i rozbudowany park maszynowy, co pozwala na wiele możliwości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (681 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

do góry