Widok

Fizjoterapia, czy kosmetologia?

Dziewczyny, który kierunek wydaje wam się ciekawszy, dający więcej możliwości? Chciałabym zrobić studia dla własnej przyjemności i znalazłam fajną uczelnię, która oferuje właśnie te dwa kierunki. Chciałabym, aby to było dobrze spędzone 3 lata, podczas których nauczę się sporo, a potem może wykorzystam w nowej pracy. Co wydaje wam się atrakcyjniejsze, bardziej poszukiwane, przydatniejsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sosna kosmetologia ! ja tez nad tym mysle a i tez mie sie to podobalo zawsze :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fizjo :)
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie ta uczelnia?? :-)

Ja stawiam na kosmetologę, ale te kierunki to są zupełnie inne sprawy, ssama musisz wiedzieć, co ewentualnie byś chciała robić. Albo ciągnąć dwa na raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kosmetologia zawiera w sobie elementy fizykoterapi...
a fizjoterapia to fizykoterapia + masaz.. wiec jak by nie patrzec cos w spolnego mają....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystając z usług ekspertów w danej branży zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem fizjoterapii, osteopatii lub akupunktury, to polecam Wam sprawdzić najróżniejsze szkolenia w tym kierunku, w tym np. kurs tana .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie patrz na mozliwosci a wlasne upodobania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Dobrej jakości ubrania (20 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

do góry