Widok

Folia ozdobna na okno gdzie kupić w Trójmieście?

Witajcie.
Szukam sklepów gdzie mogę kupić folię samoprzylepną na okna-szyby.
Widzieliście gdzieś w trójmieście czy zostaje mi tylko allegro?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pisałem przez 28 minut, wysyłam odpowiedź, a tu: BLOKADA ANTYSPAMOWA".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuję jeszcze raz:
Tapetę można kupić we wszystkich hipermarketach budowlanych na dziale z tapetami. Są to tapety samoprzylepne, sprzedawane zarówno "na rolki", jak i "na metry". Są dość drogie, ale nie znam aktualnej ceny.
To nie są tapety samoprzylepne stosowane do naklejania na meble, książki itp.
Te, o jakie chodzi, są przezroczyste i występują w dwóch rodzajach:
1. tapety witrażowe: kolorowe wzory i ornamenty (nie tylko klasyczne) - szyba wygląda jak witraż;
2. tapety ornamentowe: białe, matowe (właściwie: nieprzezroczyste), wzorki (ornamenty) - szyba wygląda jak szyba do starszych drzwi wewnętrznych.
Nie należy mylić z foliami antywłamaniowymi, weneckimi, przyciemniającymi itp.
Opisany drugi rodzaj najczęściej stosuje się do okien łazienek wychodzących na zewnątrz, gdy istnieje możliwość podejrzenia osoby w łazience. Albo do innych pomieszczeń, gdy chcemy odgrodzić się wizualnie od otoczenia, ale nie chcemy stracić naturalnego światła. Tapeta witrażowa też może być, ale może być bardziej przezroczysta w częściach kolorowych.
Na czystą i odtłuszczoną szybę, od strony wewnętrznej, nakleja się tapetę (odrywa się ją od zabezpieczającego papieru) i już. Trochę staranności się przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciąg dalszy:
Tapety, o których mówię nie są papierowe, to samo tworzywo sztuczne. Czyli można po jakimś czasie zerwać folię i nakleić coś innego, lub pozostawić szybę bez oklejania (a niech sobie popatrzą!!).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dziękuje :) Znalazłam na allegro i zastanawiałam się czy w marketach tez można je kupić.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w auchan jest salonik z fototapetami. nie na hali ale na galerii hando\lowej, tam gdzie butiki itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam skorzystać z oferty przygotowanej przez firmę BHF. Bardzo dobrze sobie radzą, wykonują folię od lat i będą w stanie również dla Ciebie przygotować odpowiedni produkt. Na stronie http://foliebhf.pl/ znajdziesz konkretne informacje odnośnie tego jakie dokładnie folie realizują więc będziesz mógł coś sensownego dla siebie wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

drzwi wewnętrzne. białe? (46 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

do góry