Fortis

Trener personalny

Gdańsk, Kazimierza Górskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Piotra - trenera personalnego. Profesjonalne podejście,...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 października 2018

Trening online wątek zamknięty Jestem pod opieka trenera on line. Super aplikacja z filmikami jak wykonac...
~Adam Walewsji
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 października 2018

Polecam wątek zamknięty Zawsze na czas z pasją i solidnie! Ogromny plus wyjście do wymagającego...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Porządne, urozmaicone treningi wątek zamknięty Wraz z mężem ćwiczymy z Piotrem od około dziewięciu miesięcy. Treningi są...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Trener personalny wątek zamknięty Wspaniały trener, bardzo dba o swoich klientów, zawsze kontaktuje się w...
~Konrad Pawłowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

Absolutna rewelacja! wątek zamknięty Cenię Fortis za niezwykle profesjonalne i indywidualne podejście. Różnorodne...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Who run the Gym?! wątek zamknięty Trenerzy godni polecenia! Znoszą marudzenie, wspierają i dopingują! Zarażają...
~Kacha
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Jeden z najlepszych trenerów w Trójmieście wątek zamknięty W 100% godny polecenia. Długo szukałam trenera, który skupi się na tym co...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Mnóstwo pozytywnej energii wątek zamknięty Trenuję z chłopakami od pół roku (ależ ten czas zleciał) i z miesiąca na...
~anka2506
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Pracujemy razem od 3 miesięcy, 3 razy w tygodniu i szczerze polecam....
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

polecam!!! wątek zamknięty Treningi są bardzo dopasowane, dają odpowiedni wycisk :-) są stopniowane, z...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Wspólne dążenie do celu wątek zamknięty Od prawie roku korzystam z usług firmy Fortis i jedno co mogę powiedzieć to...
~Barnaba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Treningi Personalne wątek zamknięty Piotr profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, 3 miesiące 10 kilo balastu...
~Filip
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

-13 KG dobre treningi Polecam!!!!!!! wątek zamknięty Witam, Cóż mam powiedzieć najlepszy trener jakiego miałem. -13kg rzetelna...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2015

oferta dostosowana do potrzeby wątek zamknięty Oferta jest dostosowana do indywidualnej potrzeby.Jestem bardzo zadowolony z...
~Janusz Manasterski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Trening osobisty wątek zamknięty Profesjonalny trener. Trening jest dostosowany do preferencji i możliwości....
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

PiotrPelka wątek zamknięty ĆWICZYŁAM Z PIOTRKIEM TYLKO 2 MIESIĄCE A EFEKTY SĄ ZDUMIEWAJĄCE !...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Fortis wątek zamknięty Witam. Trener jest niezastąpiony w motywowaniu do osiągnięcia celu. Ustalił...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

Polecam dobrego trenera wątek zamknięty Bardzo dobry trener który potrafi ułożyć dobry plan treningowy do potrzeb ....
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Polecam trenera personalnego! wątek zamknięty Z Piotrkiem ćwiczę od lutego 2014 roku, dwa razy w tygodniu.Eksperymenty na...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry