Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alina - opinia 7 zdjęć do wywołania termin 1 dzień. Nie były gotowe do odbioru, nie...
~Alina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 maja 2022

Fatalne zdjęcia wątek zamknięty Nieprocesjonalna obsluga. Zdjecia do dowodu poszly do kosza. Jakieś dzieci...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2018

Zakład fotograficzny godny polecenia wątek zamknięty Miałam mało czasu na zrobienie reprodukcji ze starego zdjęcia. W innych...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Zdjecie dowodowe;) wątek zamknięty Mijajacy czas zmusil mnie w koncu do zrobienia zdjecia do dowodu i mialam...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Odradzam. wątek zamknięty Odradzam kobieta jest nieuprzejma, nie pomaga, ma stary aparat, ktorym robi...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Rewelacja! wątek zamknięty Robiłam w tym zakładzie zdjęcia do dowodu i paszportu i ze wszystkich jestem...
~Marzena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

aż jestem zdziwiona wątek zamknięty robiłam tam i zdjęcia do dyplomu a ostatnio zdjęcie na płótnie. Zdjęcia do...
~aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

inny format niż zamawiany wątek zamknięty Niestety zamawiałem 10x15 otrzymałem 9,5x15. Od kilku lat korzystałem z FOTO...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Stanowczo NIE polecam! wątek zamknięty Obsługa jest fałszywie miła i nie pomocna. Na prośbę o ew poprawienie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

GRATISOWA OPERACJA PLASTYCZNA wątek zamknięty Obsługa jest miła, natomiast kreatywność przerasta wszelkie oczekiwania! Po...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry