Widok

Fotografia - czytaj porady!

Wesele Temat dostępny też na forum:
Wybór odpowiedniego Fotografa to nie lada wyzwanie.
Zdjęcia, które zrobi będą służyły nie tylko Tobie, ale też następnym pokoleniom...

Zajrzyj na naszą stronę www:

>> Dziesiątki cennych rad na temat fotografii ślubnej i portretowej
>> Galeria fotografii
>> Możliwość bezpłatnej sesji portretowej

Zajrzyj na http://www.vividfoto.prv.pl

.:: Vivid Fotografia | Sopot ::.
Twoje wspomnienia są najważniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gościu!!! To nie jest miejsce na reklamę! NIech twoi klienci się wypowiedzą... a może się boisz wypowiedzi swoich klientów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd tyle werbalnej agresji?

Proponuję zajrzeć na www.vividfoto.prv.pl i przekonać się, że rzeczywiście jest tam wiele porad przydatnych w wyborze fotografa.

Nigdzie nie jest powiedziane, że Vivid jest jedynym i najlepszym wyjściem. Kładziemy nacisk na świadomy i przemyślany wybór, a artykuły powstały z autentycznej chęci pomocy w jego dokonywaniu. Bez ukrytych podtekstów, aluzji, reklamy podprogowej, czy innej "marketingowej magii".

Nie widzę podobnych dopisków z Pana strony w stosunku do postów innych fotografów. A czysto komercyjnych wątków jest niemało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agresji za dużo. Przyznaję rację i przepraszam. Stronke odwiedziłem, ale nie zamieszczę tu swojej opinii, co nie znaczy, że byłaby ona zła.
Ja tylko strasznie nie lubie reklam na takich forach...
Plus za szczerośc, a porady faktycznie są ciekawe, a ceny atrakcyjne.
Proponuję narzeczonym odwiedzanie www.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drogi piotrze niepotrzebnie te nerwy to forum eselnik- dla ludzi którzy biorą ślub takie reklamki też są potrzebne!!! Lepsza reklama na forum niż niektóre niecenzuralne bzdury które można tu znaleźć a od których uszy więdną:-(( pozdrowienia dla wszystkich ślubujących!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wchodzę na stronę!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, no bardzo fajna sprawa - ciekawych rzeczy sie dowiedzialam, a w dodatku to chyba najlepsza galeria zdjec, jaka widzialam (dotychczas).

Gratu, gratu, gratulacje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam i nie podobają mi się np. czarne plamy zamiast garniturów czy sukienek. Zdjęcie powinno być kontrastowe i doświetlone, niektórym tego brakuje, a część jest na niedoświetlona, część robiona na zbyt długim czasie migawki (smugi na postaciach).

Ogólnie ujęcia standardowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie widać w porządku. Może to Twój monitor?
A swoją drogą na fotografii się znasz... Pokaż mi fotografa, który w ciągu dnia dobrze naświetli czarny garnitur (ze wszystkimi szczegółami) i białą suknię, twarze. Będę bardzo zobowiązana. ;))

Jedni patrzą na cenę, inni na szczegóły w cieniach, a ja wolę "klimat", a ten widzę na zdjęciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

opryszczka :(:(:(:(:(: pomocy (33 odpowiedzi)

Dziewczyny zawsze wszystko wiecie i dobrze doradzacie,wiec moze i teraz mi pomozecie??? Na kazda...

do góry