Widok

Frankowicze

Witam, czy jest na forum osoba ,która w sądzie walczyła z bankiem w sprawie kredytu frankowego?
Pytam,bo stoję przed dylematem oddania sprawy mojego kredytu do sądu.Jestem ciekawy czy udało się komuś wygrać z Bankiem, a jeżeli nie to jakie poniósł koszy ?
Odpowiedź muszę dać w poniedziałek więc raczej to pilna sprawa .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

ja oddałam sprawę do prowadzenia dużej kancelarii prawnej i jak narazie jestem zadowolona. Koszt to 3000 zł za poprowadzenie mojej sprawy. Mogę przekazać kontakt na priv do osoby, z którą podpisywałam umowę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dzięki za odp , postanowiłam również zawalczyć. Czy mogę prosić o kontakt do kancelarii ? Proszę o SMS na nr 667 214 718
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dzień dobry.
Czy wyżej wymieniona sprawa zakończyła się sukcesem? Można poprosić o polecenie kancelarii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, Panie Piotrze przepraszam, że "wcinam się" w wątek, ale jeśli poszukuje Pan profesjonalnego wsparcia w sprawie kredytu CHF, to zapraszam do kontaktu. Jestem radcą prawnym z Trójmiasta i specjalizuję się w tej tematyce. Mam również sukcesy na koncie. Tel. 505 271 243. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znajdziesz takiej osoby w całej Polsce a tym bardziej na tym forum bo nikogo dotychas takiego nie ma , kto ma korzystny prawomocny wyrok sądu, chyba, że jesteś już w sytuacji gdzie zalegasz z ratami i bank żąda natychmiastowej spłaty całości to w tej kwesti coś było ale dotyczyło to kwoty którą żąda bank.
Niestety co do kredytów frankowych nie ma woli politycznej żeby ten problem uczciwie rozwiązać, nadzieja, którą nakręcał Maliniak już zgasła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

KOlejny cwaniak co chce na czyjs koszt ukladac soobie zycie. Niech inni splacaja moje zobowiazania - to typowy wyborca PIS
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 15

Jeśli można wiedzieć to w jaki sposób rzekomo jakieś osoby mają spłacać zobowiązania kredytowe tzw. frankowicza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Wspolpracuje z najwieksza firma odszkodowacza w Polsce i mamy 95 % szkutecznosci w sprawach frankowiczow.Jesli jest potrzebna darmowa porada prosze o kontakt a napewno zajmiemy sie profesjonalnia sprawa.pozdrawiam Tomasz tel +48511785368
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Próbować zawsze można, ale tak już jest, jak ludzie nie myślą, a potem płaczą nad swoim losem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

To chyba ty nie myślisz jak piszesz takie głupoty ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie tak , zaden bank nie chcial dac ,tyllo we franku bylo mozliwe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kancelarie, z którymi współpracujemy niemal każdego tygodnia uzyskują korzystne dla "frankowiczów "wyroki. Praktycznie wszystkie banki stosowały niedozwolone zapisy w umowach, które można podważyć i wygrać z bankiem. W grę wchodzą duże pieniądze dla klienta np. kredyt w wysokości 250 000 zł do odzyskania ok 170 000 zł od banku. Naprawdę warto, ale trzeba się spieszyć, bo umowy ulegają przedawnieniu!
Nawet jeśli sam nie masz kredytu we frankach, proszę przekaż tę wiadomość do jak najszerszego grona znajomych i podaj kontakt do mnie
Regina Misztela 782 22 00 31
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jeśli komuś się wydaje że frankowicze idą do sądu po cudze pieniądze to się mylą. Oni idą do sądu po swoje pieniądze bo pożyczali z banku określoną kwotę i taką też chcą oddać a nie pięć razy wyższą. Banki latami sprzedawały kredyty (tak! banki sprzedają kredyty. To jest ich produkt, za który biorą pieniądze ) we frankach. Wręcz zmuszały ludzi do brania kredytu we frankach. W jaki sposób? Manipulując wlasnymi obliczeniami zdolnosci kredytpwej klienta. Przychodzisz do banku, przedstawiasz zarobki i okazuje się że nie masz zdolności na całą kwotę w złotówkach. Co innego we frankach, wtedy okazywało się że masz dwa razy większą zdolność kredytową. To był pierwszy cud bankowy.
Drugi cud bankowy to fakt, że Szwajcaria przez lata trzymała sztucznie kurs swojej waluty na stałym poziomie wiec banki reklamowały produkt jako super bezpieczny. Na moje pytanie kto jest gwarantem niezmiennosci kwoty kredytu zadowolony konsultant odpowiadał "jak to kto? Bank Szwajcarski! " Drugi cud polegał właśnie na szwajcarskiej wizji stabilności waluty. Jednym słowem podstępem, całe ryzyko związane ze zmianą kursu waluty przerzucano na nieświadomego tego faktu klienta.
Trzeci cud frankowy to sztuczne rozmnożenie pieniądza i udzielanie kredytu we frankach i przeliczeniu na złotówki. Tak naprawdę to nie było żadnych franków tylko zapisy na koncie, bez pokrycia w walucie. Banki pożyczyały coś, czego nie miały a tak naprawdę to kredyty w złotówkach tylko przeliczanie kilka razy w obie strony ale po niekorzystnym kursie.
To takie trzy podstawowe cuda frankowe które powodują że zawarte umowy są mocno dyskusyjne
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ci co brali w złotówkach, latami płacili wyższe raty, kiedy frankowicze płacili o wiele niższe. Dlaczego wtedy nikt nie podnosił takiego larum?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14

Zuza to oddaj sprawe do sądu jesli latami placilas wyższe raty,moze uniewaznia umowe , jaki masz problem ?pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz rację Zuza biedni frankowicze każdy ma ich żałować a niby czemu brali we frankach to niech się liczą z tym że może będą spłacać więcej. Takie jest życie albo się uda oszczędzić albo płaci się więcej. A nie teraz będą płakać i lamentować.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Brali we frankach bo w złotówkach nie dawali i tyle w temacie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dawali też w złotówkach, tyle że wymagania wobec kredytobiorców były większe.
Kredyty frankowe dawali niemalże każdemu, to ludziska brali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Są to bzdury wyssane z palca. Osoby, które brały kredyty Frankowe nie miały zdolności kredytowej w złotówkach. Przynajmniej mnie tak powiedziano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jest prawda ja też brałam kredyt frankowy bo w kilku bankach odmówili mi walucie polskiej ponieważ nie miałam zdolności kredytowej.Teraz po trzech latach walki z bankiem wiem ,że to był tylko chwyt z korzyścią dla banku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dawali w złotówkach bo ja wzięłam nie mając nawet zdolności kredytowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W zl nie mialem zdolnosci kred a w CHF jak najbardxiej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja niestety również niestety zdecydowałam się na kredyt we frankach i teraz jestem mądra po szkodzie. Bo każdy z nas jakby wiedział wtedy tyle o kredycie we frankach co teraz by się na niego nie zdecydował.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Drodzy Państwo, reprezentuję firmę Evicta, która wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zdecydowała się walczyć o Państwa utracone pieniądze z tytułu kredytów frankowych. Osoby zainteresowane ofertą albo chcące dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej oferty proszę o skontaktowanie się z nami albo poprzez fb - Evicta (taki kwiatek żółty-logo) albo wysyłając maila na adres kontakt@evicta.pl, jeżeli ktoś z Państwa preferuje kontakt telefoniczny pod numerem 530 755 755.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga, nie wierzcie takim cwaniakom jak ten powyżej. Tego typu "pomoc" oferowana przez różnej maści doradców o kancelaryjki jest tak skonstruowana, że oni zawsze zarobią. Zapytjacie się o sygnaturę sprawy, którą prowadzili i zakończyła się pozytywnymdla frankowicza prawomocnym orzeczeniem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widzę, że konkurencja nie śpi :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabawne jest komentowanie oferty, której się nie zna. I atakowanie dla zasady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako osoba, która odważyła walczyć się o swoje, polecam tę firmę. Warto chociaż porozmawiać z przemiłym Panem, który na każdym etapie udzielał mi wyczerpujących informacji. Przyznaję, że też byłam na początku sceptyczna. Po tym wszystkim co przeszłam, moje zaufanie do kogokolwiek zmalało bardzooo.... W tym przypadku z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że powróciła mi nadzieja na to, że ktokolwiek się jeszcze nami frankowiczami interesuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Użyj przynajmniej innego ip jak chcesz cwaniaku jednocześnie udawać "zadowolonego klienta" i "postronnego" komentatora, którego to niby bawi ocena twojej reklamy.
Dawaj zapodaj sygnaturę sprawy frankowej, którą doprowadziłeś do końca. Ocenimy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co słyszałam, to ta kancelaria: http://fretuslegis.pl/usluga/frankowicze/ specjalizuje się w sprawach o kredyty frankowe. Możesz się do nich zgłosić, choć warto wziąć pod uwagę, że i tak najbardziej skuteczny będzie pozew zbiorowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początek sprostuje jedną rzecz, która pojawiła się wyżej na forum - nie przedawnia się umowa a pojedyncze raty. 10 lat okresu przedawnienia liczy się dla każdej raty osobno, czyli przykładowo rata z 01.01.2008 przedawniła sie 01.01.2018. Po drugie każda kancelaria weźmie wynagrodzenie, nikt nie poprowadzi sprawy frankowej - niełatwej zresztą za darmo. Z tego co wiem to sporo frankowiczów obsługuje Mazur, ale są drodzy. Ja mam umowę z Votum i moja sprawa powoli ale idzie do przodu, jestem po pierwszej rozprawie. Zresztą jak to w kazdej tego typu sprawie nic nie pojedzie szybko i latwo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Felicjia masz racje co do okresu przedawnienia i tego że nikt się nie podejmnie sprawy frankowej za darmo. Jesteś zadowolona z działań Votum? Bo jestem na etapie szukania kancelarii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ten moment tak, widać że działają, na bieżąco mnie informują co się dzieje w sprawie. Wiadomo, liczę się z tym że cała sprawa będzie się ciągnać z 2-3 lata. Spotkaj się z ich przedstawicielem, przeslij umowę do analizy - to cię nic nie kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś podpisał umowę z Votum i udało mu się jakoś z tego wyplątać? wypowiedzieć bez ogromnych kosztów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co jest nie tak z Votum ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez się chętnie dowiem, bo jestem umówiona na podpisanie z nimi umowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie kancelarię przy ul.Kopernika 17 w Gdańsku, http://www.pozew-frankowiczow.pl która ma na swoim koncie zarówno wygrane w "odfrankowianiu" umów jak i zwrocie UNWW w Sądach na terenie apelacji Gdańskiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie można pisać, że takich spraw nie ma i że nie zostały już wygrane. Są takie sprawy sądowe i już z odpowiednimi wyrokami. Przykładowo jest wygrana przez kancelarię Mazur i Wspólnicy w Sądzie Okręgowym w Warszawie z Getin Nobile. Wygrana za wadliwa indeksację kredytu. Wyrok z listopada 2018. Wyrok na kwotę prawie 300 tysięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mądry polak po szkodzie, ale i banki i sami klienci nie są bez winy, choć oczywiście nie zazdroszczę tym osobom. Historia kredytów we frankach ciągnie się już od lat: http://fretuslegis.pl/historia-kredytow-we-frankach/ i końca nie widać, a niezadowolenie narasta. Ale to nie tylko problem franka - w ogóle kredyty walutowe to poroniony i ryzykowny pomysł. Żaden bank nie może zagwarantować, że cena waluty się nie zmieni, szczególnie na przestrzeni 30 lat, bo na tyle były brane kredyty. Mój teść wziął kredyt we frankach na budowę domu, ale ogarnął szybko, że lada moment jego kredyt będzie kilka razy wyższy - szybko przewalutował, gdy cena franka jeszcze nie była taka duża. Dziś, po 10 latach jest w połowie spłaty, a jeszcze planuje nadpłatę by to przyspieszyć pozbycie się kredytu. Można? Można.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Całym sercem polecam Kancelarię Adwokacką Adwokat Dawid Karolczyk ( http://adwokat-karolczyk.pl/ , https://frankowy-kredyt.pl/ ). Zarządzający kancelarią Pan Dawid ma ogromną widzę na temat kredytów frankowych i potrafi znaleźć wyjście nawet z najgorzej wyglądającej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A możesz nie wdając się w szczegóły napisać jak Ci pomogli?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mecenas Michał Dziedzic prowadzi sprawy z zakresu kredytów frankowych. Poszukaj sobie w necie. Ponoć jest bardzo dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też właśnie wacham się pierwszy kontakt z Kancelarią już miałem, zadzwoń jak możesz 530-455-010 parę pytań miałbym prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przekazałem komplet dokumentów do kancelarii adwokackiej Gulla z Gdyni https://www.gulla.pl Adwokat Tomasz Gulla jest bardzo ambitny, podchodzi indywidualnie no i odnośnie kasy to dolne widełki cen, które są w Trójmieście. Pan Gulla oszacowali czy sprawa jest do wygrania, "na szczęście" mam sporo klauzul abuzywnych w umowie z Multibankiem - obecnie mBank. Zatem odfrankowienie nie wchodzi w rachubę, tylko unieważnienie kredytu CHF. Podpisałem umowę i patataj. Wiem przynajmniej, że dopilnują terminów. Banki łapią i czyhają na każde potknięcie czy niedopełnienie terminu przez swoich klientów. Walczcie! To w końcu Wasze ciężko zarobione pieniądze!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij sobie na youtuba, kuba midel miał wywiaz z prawnikiem który walczy z bankami w obronie klientów ktorzy mają kredyty w frankach
porównaj ceny okien - http://twoje-okna.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odkąd frank poszedł tak do góry, ludzie całkowicie powariowali, nie wiedzieli, co mają robić. Na szczęście teraz mogą dochodzić swoich roszczeń. Kancelarie takie jak Fenix pomagają im w odzyskaniu nadpłaconych kwot. To czasem wcale nie są takie małe pieniądze. Warto mieć to na uwadze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W ostatnich tygodniach kurs franka szwajcarskiego rośnie w zastraszającym tempie.
Jako jedyna firma na rynku nie bierzemy żadnych opłat wstępnych na początku prowadzenia Twojej Sprawy tylko po zakończeniu sukcesem.
Chcesz się dowiedzieć jak możesz zmniejszyć kwotę kredytu, albo czy przysługują ci pieniądze do zwrotu?
782 506 610
a.sokolowska@pio-odszkodowania.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jeśli temat jeszcze aktualny to proszę o informację. Większość naszych spraw jest w sądach. Proszę o kontakt 539 936 007. Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam i o zdrowie pytam....A kogo Pan/ Pani reprezentuje? W czym się specjalizujecie? Ilu macie Państwo klientów, ile spraw w sądzie, procentowo ile wygranych w zeszłym roku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


mi się udało, ale to dzięki pani mecenas Morawskiej. Zgłoś się do niej jeśli planujesz iść do sądu. Ona się już wszystkim zajmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kancelaria Lextio - tu https://lextio.pl/ ich znajdziesz. Pełen profesjonalizm. Kancelaria ma doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych. Rzetelni, pomogą na każdym etapie - zarówno przy analizie umowy, jak i podczas reprezentacji przed sądem. Cena za usługę rozsądna 0 będziesz zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również posiadam kredyt we frankach i postanowiłam w końcu coś z tym zrobić. Wybrałam kancelarię rgw do prowadzenia mojej sprawy i jestem bardzo zadowolona. Mają doświadczenie w podobnych sprawach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak będziesz miał dobrego adwokata to szanse powodzenia są całkiem duże. Zgłoś się z tym do adwokat Morawskiej. Ma biuro na Toruńskiej w Gdańsku. Ona się bardzo solidnie przygotowuje do swoich spraw, ma doświadczenie w sprawach kredytów we frankach a co za tym idzie: jest skuteczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIe jeden raz Polecam Kancelaria Prawna Seneka W zeszłym tygodniu wygrali moją sprawę. Mam unieważnioną umowę. Nic nie jestem już bankowi winien. Ulga jak nie wiem Na Trójmieście też o nich pisali. https://biznes.trojmiasto.pl/Roszczenia-bankow-Czy-trzeba-bedzie-placic-za-korzystanie-z-kapitalu-n155751.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udzielamy pełnego wsparcia przy kredytach frankowych. Odwiedź stroną FrankCare.pl i wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawami z kredytami frankowymi na pewno zajmuje się kancelaria http://www.bewagroup.pl i faktycznie na ich pomoc można liczyć. Bardzo dobra pomoc, indywidualne podejście i szybka analiza sprawy więc dzięki temu od razu po jednym dniu dostałem od nich informację jak moja sprawa może być poprowadzona, w jakim kierunku może być podjęte działanie, by dało się to rozstrzygnąć na moją korzyść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam https://kancelaria-frankowa.waw.pl/kancelarie-frankowe-poznan/ . Są mega skuteczni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na czym polega ich skuteczność?....wygrałeś w sądzie coś z ich pomocą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ważne jest doświadczenie i warunki współpracy. Możesz rozważyć czy pozywasz wg miejsca zamieszkania czy siedziby banku, ale to już kwestia do obgadania z prawnikiem. Warto powierzyć sprawę sprawdzonej kancelarii, która może pochwalić się wygranymi i zakończonymi sprawami. Z tego co wiem, to kancelaria Ipso Legal ma bardzo dobre opinie wśrod frankowiczów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj umowę frankową do analizy http://sangowski.com/kredyty-frankowe.php i zobaczysz, czy występują klauzule niedozwolone. W ten sposób podejmiesz decyzję, czy opłaca się negocjować. Nie zawsze musisz iść nawet do sądu. Jak bank zobaczy, że masz prawnika to od razu zyskujesz przewagę. Teraz koszty wszystkiego robią się kosmiczne, więc jeżeli jest jakakolwiek szansa na obniżenie zobowiązania to warto spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.odszkodowania-cars.pl - gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszalem, że frankowicze wygrywają sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem już po sprawę frankowej w I instancji i udało mi się uzyskać pozytywne dla mnie rozstrzygnięcie w postaci nieważnienia umowy. Współpracowałem z Kancelarią Vindigo z Brackiej w Warszawie. Świetny kontakt z adwokatami, dwie osoby przypisane do sprawy i kompleksowe podejście. Jak dla mnie doskonała opcja jeśli będziesz chciał taką sprawę poprowadzić to warto będzie z takiej pomocy skorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


W którym roku brał Pan kredyt i w jakim banku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkiem nowe dane:

Sądy okręgowe zawieszają postępowania w procesach o kredyty frankowe z powodu oczekiwania na uchwałę Sądu Najwyższego. Nie jest to powszechna praktyka, ale mimo wszystko występują takie przypadki. Prawnicy uważają, że w tym działaniu nie ma żadnej podstawy prawnej. I zwracają uwagę m.in. na dotychczasowe orzecznictwo. Do tego dodają, że odraczanie nie jest korzystne dla frankowiczów, a jedynie dla banków. Oczywiście są sądy, w których w ogóle nie dochodzi do takich sytuacji. Orzekający sędziowie nie widzą podstaw do podejmowania tego typu decyzji i sprawy prowadzone są normalnym tokiem.

Jak wynika z danych udostępnionych przez sądy okręgowe w całej Polsce, faktycznie dochodzi do zawieszania postępowań w procesach o kredyty frankowe z powodu oczekiwania na uchwałę Sądu Najwyższego w sprawie iii czp 11/21. Spodziewano się, że 2 września br. Izba Cywilna SN wyda orzeczenie merytoryczne ws. pytań Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego odnoszących się do kwestii spornych związanych z kredytami frankowymi. Zamiast zajęcia stanowiska, które jest istotne dla kilkuset tysięcy kredytobiorców oraz banków, zwrócono się do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z kolejnymi pytaniami prejudycjalnymi.

Źródło: https://www.fxmag.pl/artykul/poglebia-sie-chaos-w-sprawach-frankowiczow-frankowicze-znowu-znalezli-sie-na-zakrecie-czesc-sadow-zawiesza-sprawy-i-czeka-na-odpowiedz-tsue

Polecam się zapoznać z całym artykułem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o moje doświadczenie to polecam kontakt z kancelarią Vindigo. Prowadza moją sprawę frankową, w pierwszej instanacji sukces. Natomiast wielki plus dla nich, bo przed rozprawą adwoakt przygotowuje do tego wydarzenia i też potem człowiek wie co mówić. Zdecydowanie na plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz jest idealny moment na skierowanie sprawy. Mam 100 % skuteczność w wygrywaniu spraw. Polecam odwiedzenie mojej strony i poczytanie bloga oraz zakładki Sprawy Frankowe :)
https://fgkancelaria.pl/
https://fgkancelaria.pl/sprawy-frankowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam, że idealnym rozwiązaniem jest https://kancelaria-ethica.pl - mają niesamowicie szeroką ofertę oraz fajne rozwiązania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem jeszcze w toku sprawy, ale współpracuje z Kancelarią Pana Karolczyka z Gliwickiej w Katowicach i na tą chwilę jestem zadowolony. Profesjonalna obsługa z ich strony, kompleksowo prowadzona sprawa, więc właściwie po mojej stronie tutaj nie ma zaangażowania to oni wszystkim się zajmują, ja obecnie czekam na rozstrzygnięcia i oczywiście mam nadzieje, że dla mnie będą one faktycznie pozytywne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


to 100% to dotyczy wygranych spraw czy prawomocnych wyroków? W walce z jakimi bankami mają Państwo najwięcej sukcesów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marta sprawdź sobie tu - poszukaj banków w których są największe szanse na wygraną https://lextio.pl/spis-tresci/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, jestem reprezentantem kancelarii prawnej Competia, która specjalizuje się w zakresie prawa finansowego. Proszę o przesłanie namiarów bądź kontakt a jestem w stanie zaproponować pierwszą wideokonsultacje z mecenasem bezpłatnie aby przyjrzeć się sprawie.690 643 515
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zleć wykrycie klauzul niedozwolonych w kancelarii Rafała Sangowskiego, bo akurat w tym się specjalizuje. Zostawiasz papiery na około tydzień, dwa i dostajesz wytyczne, co będzie dalej i czy można cokolwiek zrobić. Jeżeli nie to płacisz za analizę i po temacie. Najczęściej jednak u posiadaczy umów kredytowych we frankach występują jakieś zapisy abuzywne. Przecież sądy unieważniały już umowy kredytowe i nakazywały bankom zwrot nadpłaconych rat. To jest niepojęte, w jaki sposób oszukują klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kancelaria Rachelski i Wspólnicy w Warszawie analizuje klauzule niedozwolone w umowach kredytowych i podpowiada kredytobiorcy, czy można kontynuować na tej podstawie spór z bankiem detalicznym. Statystyki branżowe całkiem, całkiem, a na stronie https://rachelski.pl/wyroki/ dostępny kalkulator i publikacje z wyrokami. Im więcej wiedzy zdobędziesz przed konsultacjami, tym lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcę się podzielić przydatnym portalem finansowym, który pomógł mi zrozumieć, czym jest stackowanie kryptowalut https://pl.tgdratings.com/articles/staking-cryptocurrencies/ . W układaniu na stosie zdeponowane monety służą do weryfikacji transakcji na blockchainie i zarządzania siecią. Posiadacz tokenów otrzymuje nagrodę w zależności od dostarczonej ilości. Na stronie można dowiedzieć się więcej o świecie kryptowalut, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kryptowaluty to temat zdecydowanie na topie, dlatego gorąco zachęcam się z tematem bitcoina i innych kryptowalut. Ja uczę się z tej strony https://brokerinfo.eu/czym-sa-kryptowaluty/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bezpłatną analizę umowy kredytowej możesz przeprowadzić w https://frankowy-kredyt.pl/kontakt/ i to się opłaca, ponieważ od prawnika otrzymasz szczegółowy scenariusz dalszego działania. Specjalista powie od razu, czy warto w ogóle wchodzić na ścieżkę rywalizacji z instytucją kredytową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ważne jest dobre zarządzanie nieruchomościami. Polzen z Gdańska to wspaniały i rzetelny zarządzający nieruchomościami, mam zaufanie i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wypowiedź kompletnie nie na temat, to nie kącik satyryczny ani tym bardziej miejsce na żenującą kryptoreklamę najsłabszego zarządcy na lokalnym rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (3 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry