Widok

Frankowicze

Witam, czy jest na forum osoba ,która w sądzie walczyła z bankiem w sprawie kredytu frankowego?
Pytam,bo stoję przed dylematem oddania sprawy mojego kredytu do sądu.Jestem ciekawy czy udało się komuś wygrać z Bankiem, a jeżeli nie to jakie poniósł koszy ?
Odpowiedź muszę dać w poniedziałek więc raczej to pilna sprawa .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja oddałam sprawę do prowadzenia dużej kancelarii prawnej i jak narazie jestem zadowolona. Koszt to 3000 zł za poprowadzenie mojej sprawy. Mogę przekazać kontakt na priv do osoby, z którą podpisywałam umowę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dzięki za odp , postanowiłam również zawalczyć. Czy mogę prosić o kontakt do kancelarii ? Proszę o SMS na nr 667 214 718
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie znajdziesz takiej osoby w całej Polsce a tym bardziej na tym forum bo nikogo dotychas takiego nie ma , kto ma korzystny prawomocny wyrok sądu, chyba, że jesteś już w sytuacji gdzie zalegasz z ratami i bank żąda natychmiastowej spłaty całości to w tej kwesti coś było ale dotyczyło to kwoty którą żąda bank.
Niestety co do kredytów frankowych nie ma woli politycznej żeby ten problem uczciwie rozwiązać, nadzieja, którą nakręcał Maliniak już zgasła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

KOlejny cwaniak co chce na czyjs koszt ukladac soobie zycie. Niech inni splacaja moje zobowiazania - to typowy wyborca PIS
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam,

Wspolpracuje z najwieksza firma odszkodowacza w Polsce i mamy 95 % szkutecznosci w sprawach frankowiczow.Jesli jest potrzebna darmowa porada prosze o kontakt a napewno zajmiemy sie profesjonalnia sprawa.pozdrawiam Tomasz tel +48511785368
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Próbować zawsze można, ale tak już jest, jak ludzie nie myślą, a potem płaczą nad swoim losem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

To chyba ty nie myślisz jak piszesz takie głupoty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kancelarie, z którymi współpracujemy niemal każdego tygodnia uzyskują korzystne dla "frankowiczów "wyroki. Praktycznie wszystkie banki stosowały niedozwolone zapisy w umowach, które można podważyć i wygrać z bankiem. W grę wchodzą duże pieniądze dla klienta np. kredyt w wysokości 250 000 zł do odzyskania ok 170 000 zł od banku. Naprawdę warto, ale trzeba się spieszyć, bo umowy ulegają przedawnieniu!
Nawet jeśli sam nie masz kredytu we frankach, proszę przekaż tę wiadomość do jak najszerszego grona znajomych i podaj kontakt do mnie
Regina Misztela 782 22 00 31
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jeśli komuś się wydaje że frankowicze idą do sądu po cudze pieniądze to się mylą. Oni idą do sądu po swoje pieniądze bo pożyczali z banku określoną kwotę i taką też chcą oddać a nie pięć razy wyższą. Banki latami sprzedawały kredyty (tak! banki sprzedają kredyty. To jest ich produkt, za który biorą pieniądze ) we frankach. Wręcz zmuszały ludzi do brania kredytu we frankach. W jaki sposób? Manipulując wlasnymi obliczeniami zdolnosci kredytpwej klienta. Przychodzisz do banku, przedstawiasz zarobki i okazuje się że nie masz zdolności na całą kwotę w złotówkach. Co innego we frankach, wtedy okazywało się że masz dwa razy większą zdolność kredytową. To był pierwszy cud bankowy.
Drugi cud bankowy to fakt, że Szwajcaria przez lata trzymała sztucznie kurs swojej waluty na stałym poziomie wiec banki reklamowały produkt jako super bezpieczny. Na moje pytanie kto jest gwarantem niezmiennosci kwoty kredytu zadowolony konsultant odpowiadał "jak to kto? Bank Szwajcarski! " Drugi cud polegał właśnie na szwajcarskiej wizji stabilności waluty. Jednym słowem podstępem, całe ryzyko związane ze zmianą kursu waluty przerzucano na nieświadomego tego faktu klienta.
Trzeci cud frankowy to sztuczne rozmnożenie pieniądza i udzielanie kredytu we frankach i przeliczeniu na złotówki. Tak naprawdę to nie było żadnych franków tylko zapisy na koncie, bez pokrycia w walucie. Banki pożyczyały coś, czego nie miały a tak naprawdę to kredyty w złotówkach tylko przeliczanie kilka razy w obie strony ale po niekorzystnym kursie.
To takie trzy podstawowe cuda frankowe które powodują że zawarte umowy są mocno dyskusyjne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ci co brali w złotówkach, latami płacili wyższe raty, kiedy frankowicze płacili o wiele niższe. Dlaczego wtedy nikt nie podnosił takiego larum?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zuza to oddaj sprawe do sądu jesli latami placilas wyższe raty,moze uniewaznia umowe , jaki masz problem ?pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety również niestety zdecydowałam się na kredyt we frankach i teraz jestem mądra po szkodzie. Bo każdy z nas jakby wiedział wtedy tyle o kredycie we frankach co teraz by się na niego nie zdecydował.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Drodzy Państwo, reprezentuję firmę Evicta, która wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zdecydowała się walczyć o Państwa utracone pieniądze z tytułu kredytów frankowych. Osoby zainteresowane ofertą albo chcące dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej oferty proszę o skontaktowanie się z nami albo poprzez fb - Evicta (taki kwiatek żółty-logo) albo wysyłając maila na adres kontakt@evicta.pl, jeżeli ktoś z Państwa preferuje kontakt telefoniczny pod numerem 530 755 755.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga, nie wierzcie takim cwaniakom jak ten powyżej. Tego typu "pomoc" oferowana przez różnej maści doradców o kancelaryjki jest tak skonstruowana, że oni zawsze zarobią. Zapytjacie się o sygnaturę sprawy, którą prowadzili i zakończyła się pozytywnymdla frankowicza prawomocnym orzeczeniem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzę, że konkurencja nie śpi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabawne jest komentowanie oferty, której się nie zna. I atakowanie dla zasady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako osoba, która odważyła walczyć się o swoje, polecam tę firmę. Warto chociaż porozmawiać z przemiłym Panem, który na każdym etapie udzielał mi wyczerpujących informacji. Przyznaję, że też byłam na początku sceptyczna. Po tym wszystkim co przeszłam, moje zaufanie do kogokolwiek zmalało bardzooo.... W tym przypadku z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że powróciła mi nadzieja na to, że ktokolwiek się jeszcze nami frankowiczami interesuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Użyj przynajmniej innego ip jak chcesz cwaniaku jednocześnie udawać "zadowolonego klienta" i "postronnego" komentatora, którego to niby bawi ocena twojej reklamy.
Dawaj zapodaj sygnaturę sprawy frankowej, którą doprowadziłeś do końca. Ocenimy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co słyszałam, to ta kancelaria: http://fretuslegis.pl/usluga/frankowicze/ specjalizuje się w sprawach o kredyty frankowe. Możesz się do nich zgłosić, choć warto wziąć pod uwagę, że i tak najbardziej skuteczny będzie pozew zbiorowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początek sprostuje jedną rzecz, która pojawiła się wyżej na forum - nie przedawnia się umowa a pojedyncze raty. 10 lat okresu przedawnienia liczy się dla każdej raty osobno, czyli przykładowo rata z 01.01.2008 przedawniła sie 01.01.2018. Po drugie każda kancelaria weźmie wynagrodzenie, nikt nie poprowadzi sprawy frankowej - niełatwej zresztą za darmo. Z tego co wiem to sporo frankowiczów obsługuje Mazur, ale są drodzy. Ja mam umowę z Votum i moja sprawa powoli ale idzie do przodu, jestem po pierwszej rozprawie. Zresztą jak to w kazdej tego typu sprawie nic nie pojedzie szybko i latwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Felicjia masz racje co do okresu przedawnienia i tego że nikt się nie podejmnie sprawy frankowej za darmo. Jesteś zadowolona z działań Votum? Bo jestem na etapie szukania kancelarii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ten moment tak, widać że działają, na bieżąco mnie informują co się dzieje w sprawie. Wiadomo, liczę się z tym że cała sprawa będzie się ciągnać z 2-3 lata. Spotkaj się z ich przedstawicielem, przeslij umowę do analizy - to cię nic nie kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś podpisał umowę z Votum i udało mu się jakoś z tego wyplątać? wypowiedzieć bez ogromnych kosztów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie kancelarię przy ul.Kopernika 17 w Gdańsku, http://www.pozew-frankowiczow.pl która ma na swoim koncie zarówno wygrane w "odfrankowianiu" umów jak i zwrocie UNWW w Sądach na terenie apelacji Gdańskiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie można pisać, że takich spraw nie ma i że nie zostały już wygrane. Są takie sprawy sądowe i już z odpowiednimi wyrokami. Przykładowo jest wygrana przez kancelarię Mazur i Wspólnicy w Sądzie Okręgowym w Warszawie z Getin Nobile. Wygrana za wadliwa indeksację kredytu. Wyrok z listopada 2018. Wyrok na kwotę prawie 300 tysięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mądry polak po szkodzie, ale i banki i sami klienci nie są bez winy, choć oczywiście nie zazdroszczę tym osobom. Historia kredytów we frankach ciągnie się już od lat: http://fretuslegis.pl/historia-kredytow-we-frankach/ i końca nie widać, a niezadowolenie narasta. Ale to nie tylko problem franka - w ogóle kredyty walutowe to poroniony i ryzykowny pomysł. Żaden bank nie może zagwarantować, że cena waluty się nie zmieni, szczególnie na przestrzeni 30 lat, bo na tyle były brane kredyty. Mój teść wziął kredyt we frankach na budowę domu, ale ogarnął szybko, że lada moment jego kredyt będzie kilka razy wyższy - szybko przewalutował, gdy cena franka jeszcze nie była taka duża. Dziś, po 10 latach jest w połowie spłaty, a jeszcze planuje nadpłatę by to przyspieszyć pozbycie się kredytu. Można? Można.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Całym sercem polecam Kancelarię Adwokacką Adwokat Dawid Karolczyk ( http://adwokat-karolczyk.pl/ , https://frankowy-kredyt.pl/ ). Zarządzający kancelarią Pan Dawid ma ogromną widzę na temat kredytów frankowych i potrafi znaleźć wyjście nawet z najgorzej wyglądającej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A możesz nie wdając się w szczegóły napisać jak Ci pomogli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mecenas Michał Dziedzic prowadzi sprawy z zakresu kredytów frankowych. Poszukaj sobie w necie. Ponoć jest bardzo dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też właśnie wacham się pierwszy kontakt z Kancelarią już miałem, zadzwoń jak możesz 530-455-010 parę pytań miałbym prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij sobie na youtuba, kuba midel miał wywiaz z prawnikiem który walczy z bankami w obronie klientów ktorzy mają kredyty w frankach
porównaj ceny okien - http://twoje-okna.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Projektant wnętrz Trójmiasto (42 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

eco- house z Mieszewa poproszę o opinie (15 odpowiedzi)

Witam mają ciekawe projekty i dobre ceny czy ktoś budował z nimi dom?

Nieruchomości, kredyty itp. (242 odpowiedzi)

Cos na poczatek na temat MdM. Koniec Mieszkania dla młodych. Co proponuje PiS? Jeden z...

do góry