Widok

Fryzury

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Idę w poniedziełek na próbną fryzurę..i nie za bardzo am pomysł co bym chciała mieć na głowie..jeśli znacie jakieś fajne linki z propozycjami fryzur to będę BARDZO BARDZO BARDZO wdzięczna.
Z moim włosami to w grę wchodzą tylko koczki, bo żane loczki nie wchodza w rachubę - moje włosy są za strasznie odporne na wszelkie próby kręcenia loczków.A szkoda ...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MAM ZNALZAŁAM!!
Gigantyczny zbiór fotek fryzur ślubnych!
10 stron!!!

http://www.netwesele.pl/forum/viewtopic.php?t=324&postdays=0&postorder=asc&start=0

Teraz mam problem odwrotny - mam za dużo fryzur któe mi sie podobają - jak z nich wszytkich wybrac tylko jedną??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tusia - telepatia chyba :))) wlasnie siedze i juz mam zamiar zalozyc nowy watek o fryzurach (albo odkopac jakis stary), a tu prosze...
Choc ja nie ide jeszcze na probne uczesanie to juz szukam czego co byloby dobre dla mojej dlugosci wlosow (takie "do pol szyi") - bede miala welon wiec nie wiem gdzie by go upiac i w ogole co z tymi wlosami porobic... Gladko spiete nie wchodza w gre bo mam zbyt wydatny nochal :(

Aha - wiesz co??? Mam od wczoraj maszyne do szycia :))) Juz probowalam na starej firance - troche obrebialam jakbym byla pijana, ale woreczek tiulowy na migdaly uszylam na probe :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tusia - ten sam problem - w poniedziałek idę na próbną fryzurkę, ale nic mi w oczy nie wpadło - nawet nie mam co pokazać fryzjerce na wzór!!!!!

zacznij może og gimbli - :)http://www.gimbla.pl/forum/pokoje/viewtopic.php?t=6406&highlight=welon

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry