Widok

GDA Obwodnica

Na drogach Trójmiasta Temat dostępny też na forum:
http://www.youtube.com/watch?v=FLdurLSdEcc
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
stara honda,w niej burak w moro pierwszy raz na droge wyjechał z lasu.
do końca i na zamek, tak jak mówią przepisy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry