Odpowiadasz na:

Re: GDZIE USG 3D

ja również polecam pro-feminę, byłam co prawda u pana Olszewskiego, ale też bardzo mi się podobało ( i ten różowy fotel- hm bajka ;)

aneta nic nie trzeba mieć ze sobą, chyba tylko...

ja również polecam pro-feminę, byłam co prawda u pana Olszewskiego, ale też bardzo mi się podobało ( i ten różowy fotel- hm bajka ;)

aneta nic nie trzeba mieć ze sobą, chyba tylko swoje badania - kartę ciąży

zobacz wątek
17 lat temu
larisa27

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry