Odpowiadasz na:

Re: GDZIE USG 3D

Mirakula dlaczego tak uwazasz? moja jedna koleznak byla u niego i byla bardzo zadowolona. Ponoc on ma jeden z najlepszych sprzetow. no i zajmuje sie leczeniem wad plodu w czasie ciazy,
wiesz... rozwiń

Mirakula dlaczego tak uwazasz? moja jedna koleznak byla u niego i byla bardzo zadowolona. Ponoc on ma jeden z najlepszych sprzetow. no i zajmuje sie leczeniem wad plodu w czasie ciazy,
wiesz jezeli chodzilo by mi o kase to bym poszla na usg 3d do przychodni na podbielanskiej, bo tam jest najtaniej ale niemam pewnosci ze dobrze robia.
pozdrawiam

zobacz wątek
19 lat temu
Hania

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry