Widok

GINEKOLOG MICHAL SZAFRAN - OPINIE I CENY

Witam, czy ktoras z Was odwiedzila juz gabinet Pana dr Michala? Jakie sa Wasze opinie i jakie sa ceny za badanie, za usg i podstawowe inne badania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry lekarz ale nie wiemjakie ceny bo ja na niego trafiłam jak lezałam w szpitalu dwa tygodnie naprawde bardzo polecam delikatny miły duzo tlumaczy pyta a nie ma w dupie za przeproszeniem...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5
a w jakim szpitalu pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA rodziłam 4 lata temu i był w wojewódzkim szpitalu a teraz to nie wiem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie znam tego lekarza
ale jak rodziłam w wojewódzkim to lezałam na PC z dziewczyna tóra do niego chodziła
bardzo sobie go chwaliła

bardzo podobało mi sie to ze codziennie sam z siebie przychodzil do niej pytac jak sie czuje zarówno przed jak i po porodzie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chodzę do Pana Michała i jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciąże i mimo, że nie był przy porodzie odwiedzał nas na oddziale (pracuje w wojewódzkim). Opieka w czasie ciąży również znakomita, usg na każdym spotkaniu (co miesiąc, pod koniec 8 miesiąca spotkania co 2 tygodnie). Zawsze istniała możliwość porozmawiania przez telefon a gdy nie odbierał telefonu to zawsze oddzwaniał.
Chodza do niego moje 3 znajome i wszystkiejak ja są zadowolone. W tamtym roku wizyta 90zł (z usg) nie wiem czy cena się nie zmieniła.
Polecam.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
So true. Honesty and eevrything recognized.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lolitka12345
Dr Michał Szafran prowadził moją ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona, choć na początku miałam wątpliwości z uwagi na to że po którejś wizycie z kolei wogóle mnie nie pamiętał, ale z drugiej strony co się dziwić gdy ma się tyle pacjentek. Do końca przekonał mnie do siebie w szpitalu. Z uwagi na to że leżałam 5 dni na patologii ciąży miałam okazje zobaczyć jak opiekuje się swoimi pacjentkami i powiem Ci że narzekać nie mogę. Przychodził po kilka razy dziennie, pytał jak się czuję, informował mnie kiedy ma dyżur i kiedy mnie odwiedzi. Mój poród troszkę się skomplikował i musiałam mieć CC przy którym go nie było, no ale to już inna historia... Jednym słowem lekarz godny polecenia na pewno jak będę drugi raz w ciąży to będzie to również mój lekarz prowadzący.
P.S. nie wiem jak jest teraz ale jeszcze pól roku temu wizyta kosztowała 100 zł, USG na każdym spotkaniu wliczone w ten koszt i konsultacje telefoniczne do bólu...:] Jeżeli chodzi o badania to niestety jak chodzi się prywatnie do lekarza to trzeba liczyć się z tym że będą płatne, bo z prywatnego gabinetu nie może dawać skierowań na NFZ. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz :] pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo dobry lekarz, profesjonalizm w każdym calu - polecam.
Od wielu lat - dokładnie od 7 - chodze do niego. Prowadził moją ciążę.
Rok temu byłam u niego - wiec nie wiem czy sie ceny zmieniły - za cytologię+usg +wizyta - zapłaciłam 130 zł
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
gdzie przyjmuje dr. Szafran?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z nim nie miałam kontaktu ale leżałam po porodzie z koleżanką która była jego pacjentką i byłam w szoki jak przychodził do niej, pytał o samopoczucie, czego potrzebuje itp.!! Mój mimo iż też pracuje w Wojewódzkim nawet słowa nie powiedział, no ale ja chodziłam na fundusz - ona prywatnie.
Gabinet miał na Oruni Górnej na samym początku platynowej, w bloku po prawej stronie przy przystanku autobusowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
bardzo dobry lekarz, moim zdaniem najlepszy u ktorego bylam prywatnie, wizyty sa dosc krotkie, ale bardzo rzeczowe i profesjonalne, zawsze usg i to jedyny lekarz, ktory mi powiedzial, ze pigulki bardzo dobrze dzialaja, bo macica jest gladka. niby taka prosta informacja, a ja sie juz przestalam martwic, czy wszystko bedzie ok z (nie)planowaniem rodziny :) a to ze nie pamieta pacjentek czasem, to tylko wina natloku pracy, ale wystarczy,ze zerknie w karte i juz wszystko kojarzy, moze nie ma pamieci do twarzy ;)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie polecam!!!!! wizyty wyliczone co do sekundy, doktor pędzi bo za drzwiami stresuje go jak słyszy że czeka kolejna pacjentka i rzeczywiście kolejek nie ma i opóxniej ale coś za coś, z tym, że w przypadku ciąży jakość badań jest najważniejsze, a USG połówkowe u tego lekarza to jakaś kpina, poza tym jak są kłopoty z ciążą to lekarz nie bardzo daje sobie radę, masakra...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17
Najlepszy specjalista do jakiego trafilam.Wysoka kultura osobista.Potrafi skutecznie pomoc.Godny polecenia.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie polecam, specjalista w cudzysłowiu!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Polecam z czystym sumieniem!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4
Równiez nie polecam, kasuje 120zl, wiec moglby poswiecic chwile pacjentce.Niestety po badaniu w czasie trwania rozmowy(!!!!) wstaje i juz trzyma reke na klamce, zeby pacjentke wyprosic.120zl za niecale 10min...Jak na tasmie produkcyjnej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18
Moja koleżanka prowadziła u niego niedawno ciążę. Była bardzo zadowolona i polecała. Specjalnie przepisała się do tego lekarza w trakcie ciąży z polecania znajomej, której bardzo pomógł przy ciąży z komplikacjami. Wizyta kosztuje teraz 120 zł, USG na każdej wizycie.
Różne rzeczy dla dziecka i nie tylko zupełnie za darmo - http://gratyzchaty.pl/?ref=6074


popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drogie kobietki czy któraś z Was mogłaby napisać gdzie dokładnie przyjmuje Dr. Szafran????? Ile mniej więcej kosztuje wizyta?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ul Platynowa 2 , Gdańsk ,Wtorki i czwartki z tego co pamięta.
W maju płaciłam bodajże 110 zł jeśli dobrze pamiętam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam mieszane uczucia.. dobry specjalista?, prowadził moją ciążę - wszystko ok. Zainteresowany (jak bylismy w szpitalu) .. miałam lekkie problemy zdrowotne pomógł. Ostatnio byłam na wizycie. Jak każda pewnie wie.. szarmancki, miły, usg, badanko, kaska i do widzenia.
Po 4 miesiącach poszłam do innego lekarza ze względu na uporczywe bóle w okolicach miednicy (Szafran stwierdził, że nic nie widac). Okazało się, że mam dużą torbiel.. lekarka stwierdziła, że moze wcześniej nie byla widoczna. Ok. Nie chodzi mi o brak diagnozy ale o samą wizytę.. U nowej Pani doktor zostałam wysłuchana, została mi załozona karta (szafran zapisuje wszystko na karteczkach!!!), bez proźby od razu badanie piersi (u Szafrana przez 4 lata ani jednego! nawet nie wspomniał), ogólnie byłam pod mega wrażeniem profesjonalizmu... czego po przeanalizowaniu wcześniejszych wizyt chyba brakowało u Szafrana.. zrezygnowałam, stwierdziłam, że krawat i koszula nie wystarczają... i jak ktoś wcześniej stwierdził.. leci się tam tasmowo...

ps. dodam tylko, z jak chciałam tab. antyk. Szafran spytał się jakie chce..powiedziałam, że słyszałam o tych i te mi przepisał, bez żadnego pytania, propozycji... informacji.. badań... mimo, że to był moj "pierwszy raz" na tabsach

uważam, że są lepsi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13
czy możesz podać namiary na tę panią ginekolog?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Szafran to bardzo dobry lekarz .Pozdrawiam pana doktora .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Początkowo miałam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu.Dodatkowym plusem było sposób obchodzenia się z pacjentką. Z czasem zaczęło mi przeszkadzać,że każda wizyta bez względu na problematykę trwa max 10 minut. Dr zalecił standardowe badania, które nie dały odpowiedzi na przyczynę choroby. Gdy przyszłam z dodatkowymi badaniami ginekologicznymi zleconymi przez innego specjalistę nie potrafił zinterpretować nawet wyniku i odesłał mnie do innego ginekologa by pozbyć sę problemu.Uważam,iż stwierdzenia " na chłopski rozum" sądzę,że .. to i ja mogę interpretować wyniki.Udałam się do innego lekarza i się zdziwiłam.Wizyta w zależności pd problematyki od 10 minut do godziny, tańsza cena i konkretna wiedza.
Dr.Szafran jest dobrym lekarzem , gdy nie masz żadnych problemów ze zdrowiem,Szkoda,że musiałam się o tym dowiedzieć po 2 latach wizyt u niego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
a czy zdradzisz nam nazwisko Twojego nowego lekarza?
pozdrawiam!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez bym prosila o namiar na Pania doktor, kontak i cene. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również nie polecam Szafrana. Jest typowym Lanserem.Co z tego,że założy garnitur i jest szarmancki jak nie potrafi leczyć.
Wizyty bardzo krótkie, badanie niedokładne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 24
Super ecxtied to see more of this kind of stuff online.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Good to see a tnlaet at work. I can't match that.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy nie odczułam żeby się śpieszył a nawet czasami wizyta trwała po 30-40 min aż sama się zastanawiałam czy oby nie za długo. A jak 120 zł to dla kogoś za dużo za prywatną opiekę i komfort psychiczny, że można zadzwonić o każdej porze dnia i nocy a lekarz nigdy nie odmówi pomocy - chociaż to jego prywatny czas - to zawsze zostaje nasz wspaniale funkcjonujący NFZ i przepychnie się z emerytkami w przychodniach - DARMOWO
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
ile sie u niego czeka na wizytę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Holy sihnizt, this is so cool thank you.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Szafran również prowadził moją ciąże i z czystym sumieniem moge go polecic trafiłam do niego dopiero w 5 miesiecu moge jedynie zalowac ze tak pozno.
Zdecydowanie kompetenty lekarz
swoj gabinet ma na Górnej Orunii na Platynowej a pracuje w szpitalu wojewódzkim
image[/url]
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
miałam styczność z panem doktorem w szpitalu wojewódzkim w moim odczuciu bardzo miły i rzeczowy lekarz,dziewczyna która ze mną leżała na sali była jego pacjentką w czasie ciąży bardzo go chwaliła a gdy miał obchód zawsze z nią pogadał ,ogólnie sympatyczny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
kompetencji nie było okazji za bardzo sprawdzić, bo ciąża przebiegała ok, dmucha na zimne, nie daje dojść do słowa i nie potrafi słuchać, poza tym dużo bardziej przedsiębiorca niż lekarz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 19
czy ktoś wie ile kosztuje teraz wizyta z usg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wizyta z usg i cytologią kosztuje 150,00. Polecam Pana doktora, który wykonał operację usunięcia macicy mięśniakowatej - blizna prawie niewidoczna a ja po miesiącu wróciłam do pracy! W szpitalu kilkakrotnie mnie odwiedził a potem dzwonił i pytał o samopoczucie. Zawsze miły, konkretny i pomocny. Odbiera tel. prywatny lub oddzwania i nawet nie jest zniecierpliwiony. W gabinecie jak i w szpitalu czułam się komfortowo, bo wiedziałam, że mogę na Niego liczyć. Wszystkie formalności dot. operacji załatwił za mnie, nie musiałam się fatygować. A zazdrość koleżanek z sali w szpitalu - nie do opisania! a powiem szczerze, że byłam tylko 2 razy na prywatnej wizycie (do tego mnie pamiętał:-) Dziękuję Panu doktorowi zwłaszcza za to, że ta operacja odbyła się szybko (bo ja chciałam jeszcze czekać) a ja jestem zdrowa
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wizyta z usg kosztuje 130 zł .
Dr. prowadzi moją ciąże i jestem naprawdę zadowolona. - polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy możecie podać numer telefonu do gabinetu doktora?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
602 356 187
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam!!!!!! Bardzo niemiły, nieuprzejmy
ceny sam sobie ustala w zależności od jego humoru i od tego jak pacjentka wygląda!!!
nie polecam!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 35
A ja polecam dr Szafrana
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy dla kogoś lekarz też był niemiły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie polecam!!! Wizyta wyglądała jak w fabryce - niecały kwadrans i do widzenia! Rozumiem, że można mieć duże obłożenie pacjentkami, ale jednak choć odrobina zainteresowania by nie zaszkodziła.
Teraz korzystam z pomocy dr Jerzego Kubika z Gdyni i bardzo go sobie chwalę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 38
Ja również mogę z czystym sumieniem polecić Pana doktora :-) bardzo delikatny, sympatyczny i chętny do wysłuchania. Mimo wizyty na sorze, gdzie przyjmują po długim oczekiwaniu i z wielką łaska Pan doktor okazał się nader wyrozumiały, cierpliwy i przede wszystkim kompetentny. Ciąża zagrożona ale czuję się bardzo "zaopiekowana" przez dr. Szafrana :-) z całego serca pozdrawiam i życzę sobie więcej takich lekarzy!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak to teraz u Doktora wygląda? Dalej go polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dalej go polecamy :) dr Michał Szafran jest super! Bardzo delikatny, miły, rzeczowy i mam do niego pełne zaufanie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakie ceny ma Pan doktor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizyta to ok 120-150zl.

Lekarz z powołania. Jedyny kompetentny jakiego w życiu spotkałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Jak sobie radzicie z migreną? (133 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...

nnt. Gdzie kupię fajny męski skórzany portfel? (23 odpowiedzi)

Dziewczyny pomocy. Potrzebuję na prezent i nie wiem gdzie mają duży wybór.

Nie dochodzę (6 odpowiedzi)

Witam. Mam problem. Od pewnego czasu współżyje z partnerem. Uprawiamy seks dość często, ale ja...

do góry