Widok

GRA DLA 4 LATKA

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny co polecicie dla żywego - ruchliwego 4 latka ? Coś takiego żeby mógł usiaść z nami i pograć. Mamy juz spadające małpki i bardzo mu się podobają. W co gracie z dziećmi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlaśnie miała załozyć taki sam wątek:)
My też mamy małpki, dodatkowo gramy w grzybobranie, figuraki oraz wsyztsko z serii smoka obiboka - szczególnie gru logopedyczne. A wczoraj gra planszowa w pingwiny.
Ale też szukam inspiracji:)
image image




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przegladam gry na allegro. Ktore "spadające małpki" są oryginalne bo ceny są różne
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co ja chyba nie mam oryginalnych bo młody dostał je na urodziny od kolegi ale myslę że to nie robi większej różnicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas poza grzybobraniem i czerwonym kapturkiem jeszcze domino świetnie sie sprawdza oraz memory.
Układamy też puzzle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój 4 latek ma - spadające małpki, studnię jakuba, memos.

Oprócz tego 3 gry planszowe, które sama dla niego zrobiłam,
domino które też sama zrobiłam na wzór oryginalnego.
No i gry które robimy z klocków, lub na kartce, np łączenie kropek - rzucamy kością, rysujemy tyle kropek ile oczek, później je łączymy, rzucamy kością i łączymy tyle kropek ile oczek wypadnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpatrz tutaj: jest masa pomysłów gier i zabaw, do zrobienia w domu, niektóre możesz sobie ściągnać http://www.radosnaedukacjalaury.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mojemu spodobało się takie domino: http://allegro.pl/trefl-domino-club-house-kaczor-donald-i3658405936.html :) bawi się i jednocześnie uczy liczenia i kolorów ;) i tego, że nie zawsze się wygrywa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spuzzle, memory wszelkie, alexander nawlekaj nie czekaj, alexander dżwiekowe memo, bystre oczko, kukuryku, puzzle wszelkie, dni tygodnia , granna kot w worku, obibok smok, figuraki, nino delfino, małpki, monopoly junior, domino, karty piotruś, grzybobranie, wszelkie gry loteryjki na skojarzenia itp,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciastolina, farbki, książeczki z zadaniami dla 4 latków teraz tego peno jest w sklepach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
carcassonne dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas Lenka uwielbia domino - gdzie dopasowuje się zwierzątka do liczby (gra z Biedronki za 10zł;-) - dzięki temu bez problemu rozpoznaje już cyfry bez liczenia do 10, spadające małpki, urodziny Papy Smerfa i Zgadnij kto to? - ale tu jest potrzebna pomoc dorosłego. A i ostatnio zwykłe bierki ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W listopadzie maja być premiery Minecraft Portal Dash i Minecraft Heroes of Village, od Lucrum zapowiadany jest Coraquest. Podobny do Karaka jest Władca Kości. Ale jeżeli chodzi o mnie to polecam jeszcze ciepłych Wojowników podziemi lub Brzdęka Nie drażnij Smoka. Godne uwagi jest też Horrified.

Dla młodszych dzieci wiele ciekawych gier planszowych ma również Egmont: https://egmont.pl/gry-planszowe

Ciągle tam wychodza jakieś nowości :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla 4 latka to moge ci polecic Głowa w chmurach, bardzo proste zasady, duzo smiechu. My lubimy grac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

do góry