Gabinet Trychologii

Trycholodzy

Gdynia, Kielecka 20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jerzy - opinia wątek zamknięty przyjeżdżam tu na masaże ... wracam do domu jak nowy człowiek !...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Rewelacja wątek zamknięty Przemiła obsługa, zostałam zalana falą informacji w zrozumiałym języku, a nie...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

POLECAM dla każdego wątek zamknięty Do trychologa trafiłam z zaleceń dermatologa, po tym jak żadne...
~Szczęśliwa, do tej pory zdespero
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Serdecznie polecam. wątek zamknięty Już po jednej kuracji i paru dniach mycia włosów odpowiednio dobranym...
~Just
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

ocena wątek zamknięty Jestem klientka p.Moniki od niecalego roku.Nie wystawialam wczesniej opinii...
~dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

masakra wątek zamknięty Jeśli to jest gabinet trychologii w którym się leczy skórę głowy oraz włosy...
~nie ważne
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2013

Super! wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam załamana ilością wypadających włosów. Pani Monika...
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

SUPER POLECAM !!! wątek zamknięty Super fachowa pomoc w ciężkich przypadkach takich jak Mój. Wizyty u różnych...
~zadowolona klientka z Rusocina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

Zadowolona klientka z Gdyni - opinia wątek zamknięty Jeśli macie jakiekolwiek problemy z włosami to wystarczy się odważyć i...
~Zadowolona klientka z Gdyni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Super wątek zamknięty Pani Monika jest super! Nie owija w bawełnę. Mówi co jest możliwe a co nie i...
~chcę mieć mocne zdrowe włosy!
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

~DOMI
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Ratunek dla moich włosow wątek zamknięty Dzięki pani Monice czuje sie szczęśliwa i niewstydze sie wychodzić z domu
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

POLECAM SUPER!!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Moniki .POLECAM NAJLEPSZY TRYCHOLOG...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

super polecam wątek zamknięty Miałam problemy z włosami ,były słabe i wypadały,nie mogłam nigdzie znaleźć...
~Pola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Znaczna poprawa po paru wizytach, włosy wczesniej wypadały...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Polecam:) wątek zamknięty Miłe zaskoczenie, po wizytach w gabinetach dermatologicznych byłam już bardzo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

polecam..! wątek zamknięty ja akurat mialam problem ze skora glowy (chroniczny lupiez i lojotokowe...
~malgasy gurl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

POLECAM WSSZYSKIM wątek zamknięty Przez długi czas miałem problem z wypadaniem włosów ( a nawet mółbym to...
~ANDREW
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

Super efekt wątek zamknięty O p. Monice dowiedziałam sie od koleżanki choć nie wierzyłam w że to może...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

polecam wątek zamknięty Bardzo długi czas borykałem się z łupiezem, prubowałem róznych srodków od...
~karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry