Gabinet Weterynaryjny Reksio

Weterynarze Pielęgnacja zwierząt

Pruszcz Gdański, Konrada Korzeniowskiego 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ANNA - ocena Byliśmy u Pani doktor dwa razy z naszą Tosią i dwa razy Tosia wyszła z...
~ANNA
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

małgorzata - opinia weterynarz z sercem dla zwierząt. bardzo polecam
~małgorzata
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2023

Mati - opinia W każdym mieście i mieścinie, życzę takiego gabinetu i lekarzy. Podejście do...
~Mati
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2023

Dorota H. - opinia wątek zamknięty Nasz Wandal jest niezbyt przystosowany do życia wśród ludzi. Został przez nas...
~Dorota H.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 marca 2022

Halina Jamroszka - opinia wątek zamknięty Wspaniałą i merytoryczna obsługa.Goraco polecam
~Halina Jamroszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Najlepsi weterynarze z jakimi miałem do czynienia wciągu 52 lat swego życia....
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

JB - opinia wątek zamknięty Pan Doktor postawł mylną diagnozę mojemu kotu, noe rozpoznał kociego kataru...
~JB
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam ten gabinet weterynaryjny. Dziś pierwszy raz byłam z kotka....
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Szymon - opinia wątek zamknięty Najlepszy weterynarz! Widać ze lubią to co robią :) Zawsze pomocni i...
~Szymon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lipca 2020

Wspaniali lekarze z powołania! wątek zamknięty Świetne podejście do zwierząt, ogromna wiedza medyczna. Polecam!
~Malwina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2018

lekarze z powołania-jedni z pierwszych wątek zamknięty nasz piesek spadł z pietra był nieprzytomny dr przywrócił go do życia i...
~Bożena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Wspaniali! wątek zamknięty Byłam u wieli weterynarzy w Gdańsku, ale takich specjalistów ze świecą...
~Teo i Szaman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

z czystym sercem polecam wątek zamknięty Ludzie z powołaniem. Cudownie podchodzą do każdego zwierzaka i nie zdzierają...
~mehia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Profesjonalnie wątek zamknięty Pan Doktor genialny. Wyposażenie gabinetu na światowym poziomie. USG, badanie...
~Irena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

specjalisci wątek zamknięty Bardzo dobrzy lekarze , doskonale wyposazony gabinet, a ceny rewelacyjnie...
~elzbieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Przykład dla innych! wątek zamknięty Nie ma się co rozwodzić. Objeździłem wszystkich weterynarzy w Gdańsku i z...
~El.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

Najwspanialszy weterynarz wątek zamknięty Po raz pierwszy trafiliśmy do Pana dr z naszym chomiczkiem:-) Potem w naszym...
~Asmi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2015

NELA wątek zamknięty Wspaniali lekarze dla zwierząt pełni poświęcenia Najlepsi w Pruszczu i okolicy
~ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Z polecenia trafiłam do tego gabinetu, pomimo że miałam do czynienia nie z...
~Człowiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry