Beń Roman

Salony masażu Rehabilitacja

Sopot, Bitwy pod Płowcami 6A/18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jolanta R. - opinia Byłam dzisiaj na drugim masażu, związanym z bólem kręgosłupa lędźwiowego u...
~Jolanta R.
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Ula - opinia Bardzo polecam masaż u Pana Romka. Profesjonalnie i co najważniejsze bardzo...
~Ula
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 maja 2023

Urszula Stanuch - opinia To było bez wątpienia najlepsze doświadczenie. Po pierwszej sesji poczułem...
~Urszula Stanuch
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 listopada 2022

Jacek N - opinia Trafiłem do Pana Romana z silnym bólem pleców (okolica lędźwiowa). Potworny...
~Jacek N
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2022

Wioletta - opinia Pan Roman to profesjonalista pod kazdym wzgledem,mila atmosfera w...
~Wioletta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2022

Tamara - opinia Pan Roman to wspaniały fachowiec. Po jednej wizycie przeszły mi bóle głowy i...
~Tamara
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Najlepszy masaż leczniczy nie tylko w Trójmieście, ale i w Polsce, na co...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2021

Mateusz C. - opinia wątek zamknięty Pan Roman jest prawdziwym specjalistą rehabilitantem. Przez kilka lat byłem...
~Mateusz C.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Artur - opinia wątek zamknięty Pan Roman to nie tylko profesjonalista w dziedzinie masażu ale też jest...
~Artur
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Danuta - opinia wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z usług Pana Romana, zawsze były skuteczne , pomógł...
~Danuta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Irena - opinia wątek zamknięty Polecam masaże pana Romana. Kilkakrotnie już otrzymałam skuteczną pomoc na...
~Irena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lipca 2021

Małgorzata Zakrzewska - opinia wątek zamknięty Trafiłam do Pana Romana kilka lat temu z powodu ogromnego napięciowego bólu...
~Małgorzata Zakrzewska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Miałam bóle migrenowe i nawet nie wiedziałam że masaż...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Lila - opinia wątek zamknięty Po upadku przypuszczałam że mam złamaną rękę. Prześwietlenie wykluczało...
~Lila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemna obsługa. Masaż bardzo mi pomógł. Wcześniej miałam problem z...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lutego 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Do p.Romana trafiłam z polecenia i teraz polecam go wszystkim bliskim. Już po...
~Marta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Agnieszka Sobczak - opinia wątek zamknięty Pan Roman bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. 3 wizyty wystarczyły...
~Agnieszka Sobczak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Hanna - opinia wątek zamknięty Wieloletnie migrenowe bóle głowy ustąpiły już po drugiej wizycie, żałuję...
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Fachowiec najwyższej klasy. Naprawił to co inni zepsuli. Ból ustąpił i...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

K.S - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z masażu leczniczego. Ból barku, szyi i głowy minął...
~K.S
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry