Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty wyrywałam tam zęba trzonowego, okazał się to ząb zatokowy. Po zabiegu...
~Mirka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

najlepszy chirurg stomatolog u jakiego bylam.... wątek zamknięty Wyrywanie ósemek to poezja.....wrócilam do p.doktora po latach....dalej...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Naprawdę szczerze polecam! wątek zamknięty Zadzwoniłem z samego rana po nieprzespanej nocy spowodowanej bólem zęba. Co...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

Jestem zadowolony z usług wątek zamknięty Oceniam ten gabinet stomatologiczny na bardzo dobry. Znajduje sie w dosyc...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

Gabinety Dentystyczne wątek zamknięty Witam GabinetyDentystyczne.pl Aukcja domeny trwa do dzisiaj...
~Damian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

super wątek zamknięty Obsługa exstra , abstrachuję od obaw co do bólu- którego jak pózniej...
~Ryszard Góralski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 września 2008

Polecam! wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa. Bardzo sympatyczni lekarze i gabinet. Ceny...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2008

Jak na dentystę, to w porządku :) wątek zamknięty Za wizytami u dentysty nie przepadam, jak zapewne większość, ale w tym...
~Michał G.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 maja 2008

zadowolona wątek zamknięty Gabinet wybrałam przypadkowo bo mnie przypilił ból zęba. Trafiłam na młodą...
~Ela Mazurkiewicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 maja 2008

polecam wątek zamknięty Mnie się podobało- jeśli u dentysty może się podobać :)Bardzo miłe panie...
~Agniecha
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 maja 2008

zależy co dla kogo ważniejsze wątek zamknięty Moja opinia dotyczy wyłącznie pani doktor (nb b. miła). Założyła mi plombę,...
~wykpiona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2008

nowy gabinet wątek zamknięty Gabinet jest zupełnie nowy i jeszcze niewiele stałych pacjentów o nim wie, a...
~malwina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

12

wątków

do góry