Widok

Gadus

Firma Gadus mieszcząca się w Gdyni na Pogórzu Dolnym jest pracą dla ludzi o silnych nerwach. nie polecam jej nikomu wie się takie rzeczy bo doświadczyło to się na własnej skórze! Przed pujściem do tej firmy zastanów się 100 razy czy na pewno chcecie !!!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dorosły człowiek a najprostrzych zasad ortografii nie zna... Wstyd totalny :) dziecinada żeby rżnąć cwaniaka w internecie zamiast takie sprawy iść i z szefem wyjaśniać.. Ale jak to sie mówi.. Cwaniak w necie piczka w świecie! :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
daj mu mistrzuniu szansę - to że bez ortografii nie znaczy, że nie pracowity. niech przedstawi w czym rzecz - jak to się mówi...
poza tym to wątek przed lat 3.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
co z tego, ze sprzed 3 lat jak wciaz aktualny? zobacz na czarna liste pracodawcow trojmiasto na fejsie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale aktualny źle traktują ludzi. Syf nie ryba. Od tej pory nie kupuje dorsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem Ciekaw kto tak ostro broni firmy Gadus ? pracowałem tam i sporo lat i moge powiedziec jedno!!! Szef o imieniu arkad.... jest burakiem ktory jezdzi po ludziach!!! Nie szanuje naprawde nikogo. Jesli chopdzi o wynagrodzenie to totalna porazka... Niby taka spora firma a wode z hydrantów musza brac do mrozenia ryby buhahah zenada.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ostatni post nie Gadus a Madus

Poprawienie ostatniego tytułu postu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Woda to nic... ryby z robakami i pasożytami- szok i masakra, a dla klientów SMACZNEGO!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dorsz atlantyckiego to w biedronce i Lidlu jest z robakami jak piszesz widać że słaba wiedza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śmierdzi rozłazi się ryba. Od czasu jak ją robiłam przestałam kupować. Okropność. Ktoś powinien sprawdzić tą firmę. Pracowałam dwa m-ce. Nikt nie mówił że źle pracuje a tak z nikąt zwalniają bo jestem na próbnym. Okazało się że nie ja sama poszłam na bruk. Nigdy nie kupię dorsza syf jakich mało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śmierdzi rozłazi się ryba. Od czasu jak ją robiłam przestałam kupować. Okropność. Ktoś powinien sprawdzić tą firmę. Pracowałam dwa m-ce. Nikt nie mówił że źle pracuje a tak z nikąt zwalniają bo jestem na próbnym. Okazało się że nie ja sama poszłam na bruk. Nigdy nie kupię dorsza syf jakich mało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez powodu zwalnia i ryczą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fakt pan Jacek słyszał coś że nie nadaje się a pani Mirka twierdzi że to wspólną decyzją tych z czerwonymi czepkami że mnie zwolnili. Dzień wcześniej p. Jacek na stałe szukał mi noża. O co chodzi niech mi ktoś powie. 10 kwietnia dostałam 500 zł więcej niż powinnam a 28 - ego dowiaduje się że jestem na bruku. Niech mi ktoś powie dlaczego? Spytałam ale konkretnej odpowiedzi nie dostałam. Została przyjęta córka jednej w czerwonym czepku czyli Ani córka Natalia a ja okazałam się zbędna. Ot cała prawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda cała naga prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam. Buraki i syf nie warto kupować tej ryby śmierdzi na produkcji.Pani Mirka i Pan Jacek to ludzie który nie wiedzą nic o produkcji a ryczą bez powodu. Zakłamani jeden i drugi bo jeden mówi że coś słyszał a druga że zwolnię moje to wspólną decyzją. O co chodzi? Trzeba kogoś zwolnić i tyle nie ważne czy słusznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty pewnie chodzisz i żeby nie spodnie pana Sztormoskiego, czy szefa twojego, to byś przed nim klęczal i wiadomo co byś robił...
Ciekawe czy Ty byłeś i powiedziałeś wprost , co jest nie tak w firmie ...????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem pracownikiem ale jak często bywa teraz siedzą ludzie w telefonach to potem się nie ma co dziwić. Pracuje w rybnym i wiem że doszło atlantyckiego ma nicienie. Klientka mówiła że na tacce były glizdy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są i będą bo akord zamiast porządnie robić. Śmierdząca ryba to już nikt o tym nie pisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo jest akord. To co kupujemy to syf ja już przestałam kupować. Niech zgnije w sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na produkcji w telefonach? Chyba nie wiesz jak taką praca wygląda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic to nie da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z jakim szefem tam mają za było człowieka. Chyba że przydu*as.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z autorem. Moja ciocia tam pracowała i miała załamanie nerwowe. Jeszcze nie widziałam, żeby tak chamsko traktowano ludzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak syfiastych ryb, jakie sprzedają, nie widziałam nigdzie!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Racja a to robić to z wymiotowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się niech sami je jedzą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Polsce to norma że pracodawca to cham więc w innej pracy też tak jest. Widziałam ostatnio biedrze i netto że nie oszczędzają pracowników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam okropieństwo zmuszają do nadgodzin. Możliwość to ściema.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

do góry