Widok

Gastroskopia gdzie najlepiej

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam
Jak w temacie. Ostatnio mam straszne bóle żołądka i ani leki zmniejszające wydzielanie kwasu w żołądku ani picie siemienia lnianego nie pomags wiec postanowiĺam wykonać gastroskopie. Proszę o informacje gdzie najlepiej zrobić ( jak najszybciej i najdelikatniej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robilam na Chełmie u dr orłowskiego. Nigdzie raczej nie zrobią tego delikatnie, bo to wpychanie rury do żołądka i trzeba to robić bardzo szybko, bo twój odruch wymiotny będzie co sekundę powodował próby zwrócenia „rury”:> ja polecam udać się najpierw do gastrolog, a jak masz możliwość finansowa to zrób sobie przeciwciała w kierunku helikobakter pylorii z krwi, ewent z kału.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam gabinet dr Wojtkiewicza na osowej. Maz ostatnio mial tam wykonywana gastroskopie i mowil ze nie bylo tak zle. Dostal miejscowe znieczulenie a mozna tez w sedacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cóż to za promowanie dr Wojtkiewicza...wszystkie pozytywne opinie z ostatnich dwóch tygodni...nikt go nie oceniał i nagle traci wszyscy tacy zachwyceni...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam gastroskopię w Sweesmedzie ze znieczuleniem miejscowym i muszę napisać, że jak do tej pory to najlepiej tam robią a gastro robię raz na rok od paru już lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli się boisz podzwon po gabinetach prywatnych bo robią z głupim Jasiem ze nie będziesz wiedziała o co pyka;) tylko nie podam ci ceny bo sie nie orientuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Orłowski super, ja robiłam w Sopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam w przychodni nowy chełm. Jak dla mnie dramat, ale niektórzy nie narzekają. Doktor nie powiedział, kiedy przełykać tylko wepchnął mi rurę i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Podzwonie i sprawdzę gdzie mają najbliższy wolny termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

do góry