Gawo - Agencja Au Pair

Nauka i praca za granicą Agencje pracy

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 17/19/b/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Au Pair w USA wątek zamknięty Wyjechałam z biurem GAWO do USA jako Au Pair. Od samego początku pani...
~Jadzia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

au pair wątek zamknięty Hej, w marcu wylatuje jako au pair do USA. Początkowo wybrałam inną agencję,...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

GAWO ŚWIETNA wątek zamknięty Agencja Gawo to w mojej opinii najlepsza agencja Au Pair. Obługa przemiła,...
~Nat
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Au Pair Londyn wątek zamknięty Witam.Wyjechałam jako Au Pair do Londynu przez agencję Gawo.Mogę napisać...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

GAWO AU PAIR - REWELACJA wątek zamknięty Ogólna ocena Agencji jak dla mnie 6.0, odpisują na maile w ten sam bądź na...
~Arkadiusz Marcjanik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

Agencja Au Pair wątek zamknięty Polecam wyjazdy z tą agencją- Panie z biura są pomocne, odpowiedzą na...
~Weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Au Pair LOndyn wątek zamknięty Chciałabym się podzielić z innymi au pair moimi spostrzeżeniami odnośnie...
~Ilona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

nastepny raz tez z Gawo wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pani z biurze szczegółowo wyjaśniła...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Beata - opinia wątek zamknięty Współpraca układa się naprawdę bardzo dobrze. Uzyskiwałam odpowiedzi na każde...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Jestem na tak! wątek zamknięty Zgłosiłam się do agencji Gawo, gdy postanowiłam wyjechać do Stanów...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Jedno z najlepszych biur na rynku !! wątek zamknięty Za trzy tygodnie dzięki Gawo lece do Nowego Yorku ! Przeprowadzenie interview...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

Gawo- Agencja Au Pair wątek zamknięty Dzięki agencji Gawo udało mi się spełnić swoje największę marzenie. Od dwóch...
~Joanna Perepecza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry