Gdanskie lasy na jagody
~Kaja
37.47.206.*
(9 lat temu) 9 lipca 2016 o 12:53
Witam czy w gdańskich lasach bądź okolicach można pojechać na,jagody ? Proszę nie pisać o rynkach i sklepach bo to mnie nie interesuje... Wolę sama pojechać sama frajda w zbieraniu jest :) tylko w Gdańsku nigdy nie zbierałam jagód ... W innych miejscowościach tak.
0
0