Widok

Gdanskie lasy na jagody

Witam czy w gdańskich lasach bądź okolicach można pojechać na,jagody ? Proszę nie pisać o rynkach i sklepach bo to mnie nie interesuje... Wolę sama pojechać sama frajda w zbieraniu jest :) tylko w Gdańsku nigdy nie zbierałam jagód ... W innych miejscowościach tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Las przy plaży w Sobieszewie jest pełen jagód, komarów niestety też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj w Stegnie widziałam efekt żmudnego zbierania jagód. Duże ilości..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry