Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziękuję za uratowanie pieska wątek zamknięty Serdecznie dziękuję doktorowi Tomaszowi Brzeskiemu za uratowanie mojego psa i...
~Małgosia i Buck
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2019

- opinia wątek zamknięty Doskonała opieka, wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie, czysto, ceny...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 maja 2019

ZDECYDOWANIE POLECAM !!!! wątek zamknięty W zeszłym roku trafiłam do kliniki z moją 8-letnią Lucynką bulterierką stan...
~Danuta Noworyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Fachowa pomoc w GKW (Kielecka) wątek zamknięty Szczerze polecam Gdyńską Klinikę Weterynaryjną, ze wzgledu na fachową pomoc,...
~kocia mama;)
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2009

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tego miejsca !!!! Odradzam !!! Może w szczepieniu zwierząt są...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Godni polecenia wątek zamknięty Profesjonalna klinika z super obsługą. Godna polecenia. Przyjechałam ze...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

marek - opinia wątek zamknięty Odradzam tą klinikę zwłaszcza kontakt zwierzaka z Pania dr Anną Sz.. Ta Pani...
~marek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 stycznia 2009

Klinika Weterynaryjna przyjazna zwierzętom wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim posiadaczom zwierząt klinikę na...
~Tomasz Kąkol
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Pozytyw wątek zamknięty Szybka i konkretna diagnoza. Doskonale dobrane leki i profesjonalne podejście...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 grudnia 2015

Gucio pozdrawia! wątek zamknięty Serdecznie polecamy klinike na kieleckiej! Chodziliśmy (i będziemy chodzić) z...
~Gucio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Julek wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt telefoniczny, szacunek dla...
~BR
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

Dziękuje i polecam! wątek zamknięty Dziękuje całej klinice za pomoc dla naszego psa! Nie dosc,ze jechalismy z...
~Zadowoleni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2013

Pikuś lubi tę klinikę wątek zamknięty Moi drodzy miłośnicy psów,w tej klinice leczą z sercem!strasznie się bałam że...
~Anastazja Sławomira
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam klinike. Moj pies byl chory, lekarz od razu zalecil badania...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

Ropo macicze u Naszej suczki wątek zamknięty Witam przez przypadek trafiłem na tą stronę , a co za tym idzie chciałbym się...
~fera
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

POLECAM! wątek zamknięty Polecam jak najbardziej. Szczególnie Dr. Wiercińskiego ale i Dr. Brzeski i...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

Właścicielka Rasty - opinia wątek zamknięty Najwspanialsi ludzie pod słońcem, opieka wspaniala a Pan doktor Brzeski...
~Właścicielka Rasty
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

Mój kotek Saszka wątek zamknięty Leczyłam tam kotka. Brak rozpoznania, kicię odebrałam po jednej nocy całą w...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

Wyrwali moja suczkę śmierci! wątek zamknięty Moja suczka od kilku dni męczyła się z niedrożnością jelit, której objawy...
~Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 listopada 2008

Jak mnie Mnie t na PLUS wątek zamknięty Mój kotek spadł z 4 piętra i natychmiast udzielili mu odpowiedniej pomocy ,...
~Kociara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

23

wątków

do góry