Widok

Gdzie Rezonans Magnetyczny+Angio na NFZ GDAŃSK

Witam,
Potrzebuje pilnie wykonań rezonans magnetyczny głowy + Angio Głowy Czy , ktoś się może orientuje gdzie w Gdansku można wykonać takie badanie najlepiej na NFZ dowiadywałam się na Polankach , ale najbliższy wolny termin na fundusz to druga połowa sierpnia, a płatne badanie to koszt 700 zł będę wdzięczna na informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam swego czasu w szpitalu w Tczewie, ze względu na krótki czas oczekiwania. Spróbuj jeszcze w Szpitalu na Świerczewskiego w Gdańsku (Kopernika).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A który to szpital w Tczewie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W nowym budynku akademii, w CMI jest i nowy rezonans i nowy tomokomputer. Jak dzwoniłam o termin w tym tygodniu, to dostępne były terminy bez problemu za 1,5 tygodnia. Akademia ma teraz wszystko podwójnie (bo stara radiologia też została i ze "starym" TK i "starym" MRI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogła bym może prosić o numer telefonu na który dzwoniłaś? Była bym bardzo wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I to na NFZ się dowiadywałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, na NFZ. Dopiero jutro będę u siebie, to Ci podam numer. Chyba, że chcesz sama spróbować - ja dzwoniłam na centralę akademii: 349-22-22 i poprosiłam o wewn na nowy rezonans w CMI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę wdzięczna za numer.
Na razie wszędzie gdzie dzwoniłam aby zapisać się na rezonans i tomograf to trzeba czekać do końca listopada albo w ogóle w nowym roku. Więc może tu się uda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
349-36-93 rezonans centrum medycyny inwazyjnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo! :) I tomograf klatki piersiowej też tam robią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, ale numeru nie znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniłam dziś i terminy na styczeń są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zartujesz?! Czyżbym po prostu miała farta i akurat trafiłam na jakieś zwolnione miejsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.tvp.pl/gdansk/aktualnosci/spoleczne/nowoczesny-sprzet-uck-w-gdansku-nie-dla-wszystkich-pacjentow/8219650

Mamy super sprzęt do badań, ale nie możemy w pełni wykorzystać jego zalet - alarmują lekarze z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Chodzi o tomokomputer i rezonans magnetyczny w nowym Centrum Medycyny Inwazyjnej. Ultranowoczesne urządzenia to niewątpliwie powód do dumy największego szpitala na Pomorzu. Jednak, z takiego sprzętu mogą korzystać tylko wybrani pacjenci. Powód? Narodowy Fundusz Zdrowia nie chce zgodzić się na wykonywanie tam badań w ramach kontraktu. Lekarze są zdziwieni, a gabinet diagnostyczny od kilku miesięcy świeci pustkami.

Minimalna dzienna dawka promieniowanie i bardzo wysoka jakość badania. Tomokomputer w Centrum Medycyny Inwazyjnej to dla tutejszych lekarzy powód do dumy.

Niestety niewielu pacjentów może przekonać się o tym osobiście. Nieliczne osoby, które tu trafiają to pacjenci w ramach leczenia szpitalnego. Osoby ze skierowaniem od lekarza w poradni nie są przyjmowane.!!!
(tak więc "slonko" zastanów się o czym piszesz)

na rezonans i tomokomputer w CMI przyjmowani są wyłącznie pacjenci z oddziałów szpitala UCK/CMI. !
Narodowy Fundusz nie dał kontraktu na nową radiologię w CMI, pozostał kontrakt wyłącznie na starej radiologii dla pacjentów z poradni i z zewnątrz. ( nie hospitalizowanych w UCK/CMI.)

Tak samo w szpitalu Wojewódzkim(teraz Pomorskie Centrum Traumatologii) szpital wykonuje badania TYLKO u pacjentów ze skierowaniem ze szpitala wojewódzkiego !.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skierowanie szpitalne (wypisane ze szpitala), nie ambulatoryjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie dzwoniłam i nie ma miejsc ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla pacjentów nie leżących w szpitalu/klinikach UCK/CMI miejsc nie ma i przez dluzszy czas nie będzie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

osteoporoza (10 odpowiedzi)

gdzie najlepiej zrobic badanie osteoporozy wraz z porada lekarska w Trojmiescie

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (7 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

do góry