Widok

Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Jak w tytule?gdzie kupujecie,polecacie?Ja zawsze kupowalam w bomi na zaspie,ale wczoraj zrobilam afere i juz tam nie wejde... Dajcie namiary na sklepy i w miare tanio:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusiagda ma jakiś dobry sklep, sama miałam pytać gdzie ale chyba zaspa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Lotni jest sklep z wiejskimi produktami! po lewej stronie w głębi przy lumpeksie :P NAPRAWDĘ SMACZNIE i mam szczerą nadzieję że rzeczywiście ZDROWO ! :-) cóż nigdy nie ręczę w 100% za coś czego sama nie zrobię ,ale kupuję tam z właśnie takim przekonaniem bo różnica jest odczówalna :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam sklep mięsny " u Anki" w Lotni, mają dobre wędliny i mięsa głównie od Zielińskiego, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od dluzszego czasu mieso i wedliny kupujemy albo w Lidlu albo w sklepie Warmia na Zaspie, Jana Pawla II miedzy poczta a Biedronka.

Szczegolnie w piatki maja fantastyczne cieple wyroby, przywozone w zamykanych pojemnikach. Polecam kielbase drozsza(po 27zl,nigdy nie pamietam nazwy), boczek, karczek. Pyszne sa :) no i normalne wyroby bedace caly czas w sprzedazy. Rozne szynki, ogonowki :) bardzo dobry jest tez baleron - chudy, w formie kielbasy. U nas szalem jest ich biala kielbasa surowa i kielbasa biesiadna na grilla (niestety ma gruba skore, dluga liste skladnikow ;) ale w tym jednym wyjatku przymykam na to oko).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mamoalana na przeciwko Bomi masz Rąbałę .Ja już od pewnego czasu nie kupuję w Bomi ,bo na moich oczach "wędlina się ślizga" i odechciewa mi się ją jeść. Dobry jest Nowak. Warmia jest super ,tylko wiadukt nieszczęsny trzeba przelecieć. Jak samochodem to faktycznie szybko.
Ja w Lidlu się "naciełam" zwędlinami ,także nie kupuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam sklep na ul. Pilotów 3 ma na oknach duże naklejki JBB w Łysych albo Łysach ;)
Uwielbiam u nich wędliny i mięso (ale droższe niż w lidlu czy biedronie więc od święta tam kupuję) :P
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słoneczko gdzie ty mieszkasz ,że masz to samo IP ?
Przepraszam mamoalanka za wtargnięcie z pytaniem nie na temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Reasumując,mamy trochę tych sklepów blisko domu.
Wędliny "U Anki" kupowałam kiedy byli jeszcze na Hali Targowej
na J.P.II i były ok ,chociaż trochę droższe od innych sklepów.
W piątek sama miałam przypadek ,że zakupiłam 2 pasztetowe w jednym
sklepie i okazało się ,że 1 była pyszna i świeża ,a 2 mąż mi oddał "do wyrzucenia"
Oczywiście Panie wymieniły i było ok
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie też jest sporo różnych sklepów :]

ale już się przejechałam na Nowaku, Heroldzie ;) w Polo nie kupię mięsa ani wędliny, bo zawsze wyglądają jakby przynajmniej tydzień leżały... swego czasu smaczne wędliny kupowałam w Leclercu ale do czasu, jak dostałam 2 różne śmierdzące i oślizgłe :/

czasem jeżdżę po zakupy do Stokłosy na Żabiankę :] ale zdecydowanie częściej (2 razy w tygodniu) właśnie do Warmii (chociaż bliżej mnie też jest sklep, to wolę podjechać na Zaspę)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowak z Chin super zdrówka zycze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam świeże wędliny mięso od Zielińskich i bardzo miłe ekspedientki zawsze usmiechnięte Sklep u Anki Lotnia na Zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie dawno odkryłam delikatesy kredensik na kołobrzeskiej, tuz za przychodnią NCM.
Swojskie wędliny z jakiejś małej wędzarni i smaczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tradycyjne Jadło w Galerii Przymorze. Pyszne wędliny :) http://www.tradycyjnejadlo.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Żaba - na Kołobrzeskiej w którą stronę(za przychodnią)??? Bo nie kojarzę :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie też dziś szukałam tego sklepu
Gdzie za przychodnią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki krendesik? za przychodnią jest C-ELA i KUMMER, oba nic specjalnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny - gdzie tam jest Stokłosa? w tym ciągu co poczta i Biedronka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stokłosa w tym ciągu, ale prostopadle - tam gdzie księgarnia, rybny, ... bliżej Tesco, w jednym lokalu z Piekarnią Paryską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :) bo jakoś nie potrafiłam go sobie umiejscowić ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już Wam piszę gdzie jest ten Kredensik. Moja babcia tam robi zakupy , bo przeniosła sie z Herolda czy jak tam mu z falowca.
jak tam dojsc jak idę z przychodni NCM to scinam drogę wzdluż ulicy Kołobrzeskiej i idę w stronę jak jedzie autobus 139 do Oliwy. Idę sobie i mijam budę z hamburgerami, potem bude z tanim pieczywem, bude z warzywami i skrecam w prawo sa tam takie pawilony, odzież na wagę jest tam kummer, dwa sklepy z piwem i miedzy nimi jest ten sklepik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to C-ELA tam była, to się może zmieniło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak nowi ludzie są i miła obsługa no i stosunkowo tanio i pyszny boczek wędzony :) Kurcze nie piszę bo mi slinka cieknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo :) dzięki za namiary :] zajrzę tam z ciekawości :] (do Herolda zraziłam się dawno temu, podobnie Nowak, po Wielkanocy robiłam ostatnie zakupy w Warmii... ostatnio psu posmakowała kiełbasa/karma od Stokłosy ;) gorzej z zakupami dla nas ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wędzliny kupuję albo Zielińskiego, albo w sklepiku obok mnie wędliny z Bobrownik. Są drogie, ale nie cieknie z nich woda, więc cenowo płacę tak samo za taką samą liczbę plasterków.

Sklepik osiedlowy, mini sam, jest na przeciwko praktikera, za feniksem, obok obskórnej apteki i sklepu medycznego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda, i co znalazłaś ten sklepik?
hehe, to psiak miał wyżere:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żaba - akurat dzisiaj nie miałam czasu na zakupy ;) w pn podjadę :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w pn byłam na zakupach w Delikatesach Kredensik :]
zdziwiłam się małym wyborem ;) ale może to i dobrze :] przesympatyczny właściciel :] nie wszystko miał jeszcze wycenione ;)
ale tak pięknego i smacznego boczku wędzonego daaaawno nie widziałam ;))) a golonka prasowana wygląda jak szynka konserwowa :) też smaczna :] widać, że właściciele stawiają na jakość produktów, a nie ilość ;)
będę tam zaglądać :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to fajnie:)
Ja też tam jeżdzę po boczek:) i szynkę laurową:)
Tak właściciele mili:) i dają lizaki gratis hehe mój młody bierze zawsze 2:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja ostatnio się naciełam nie wiem co to za sklep - nie kredens krakowski, ale tez w leclerku ( ten drugi miesny )- kupiłam kiełbasę taką grubą wyglądała jak żywiecka - po 1 dniu była zielona cena kiełbasy 40 zł za kg gdyby nie to że byłam tam przelotem to bym rzuciła tą kiełbacha przez ladę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zazdroszczę... też bym się wściekła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja dziś nacięłam się na pieczywo w Paryskiej... bułki czerstwe..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio ciągle zamknięte są te delikatesy Kredensik przy Kołobrzeskiej. Chyba są w likwidacji.
A szkoda, dzięki wam trafiłam w te miejsce i zakupy sobie chwaliliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio robiłam zakupy w czwartek. Slyszałam ze mają urlop parę dni. We wrześniu będą czynne tak ja zawsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pyszne wędlinki i wędzony ser ze Skarszew jak i twaróg, masło i smietana i inne specjały pojawiły się w delikatesach Kredensik na przymorzu. Byłam i polecam:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam ponownie pojawiły się miody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie miody i w jakich cenach?

Niestety w tym roku zagapiliśmy się i nie zrobiliśmy zapasów od Pana Andrzeja ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na żwirki i wigury, koło biedronki stoi (nie wiem czy codziennie) taka budka biała z wędlinami- są pyszne. Mają fajną drobiową i widać, że normalnie z piersi indyka zrobiona, super parówki cielęce. Są też wędzone ale ja nie jadam, mężowi bardzo smakują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupowałam miód kaszubski maly nie całe 20 zł. Nie przepadam za miodami ale ten kaszubski zdobył moje serce. Sa różne do wyboru do koloru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można kupić smaczne ciasteczka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są wędzone ryby:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuję w necie ;) A dokładniej na wedlinek.pl. Wiem, ze to mało popularny sposób nabywania szynki czy kiełbasy, ale polecam, jeszcze nigdy nie narzekałam na nic, co mi przysłali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupuję już właściwie tylko online od Kiszeczki z Karczewa - http://www.kiszeczka.pl To moje rodzinne strony, no i wiem, że to mała masarnia i mają super dobre rzeczy, a zaskoczeniem było to, że wysyłkowo zawsze też jest świeżo, bezpiecznie zapakowane itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuję online na http://www.kiszeczka.pl z dostawą. Nie ma niestety sklepów Kiszeczka u nas. Kojarzę je, bo to okolice Karczewa, gdzie moja babcia mieszka. Ona tam kupowała od dziadka właścicieli, a teraz ja kupuję od wnuków, którzy dalej prowadzą firmę. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli lubicie dobrej jakości wędliny, to wszystkim zainteresowanym polecam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę producenta najróżniejszych tradycyjnych wędlin z dziczyzny, w tym np. wędliny . Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

Przedstawiciel Thermomix (70 odpowiedzi)

Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

do góry