Widok

Gdzie duży wybór damskich butów skórzanych?

Proszę o informacje, gdzie w trójmieście są sklepy z obuwiem skórzanym?Jest wielu polskich producentów m.in. Eksbut, Szydłowski, but-S, Sala Baldaccini, Kotyl, Maciejka, tylko gdzie je kupić poza internetem?

Nie interesują mnie sieciówki, które można znaleźć w galeriach- mają dość wysokie ceny oferując nowe kolekcje.
W Gildii na Przymorzu są zaledwie dwa sklepy z obuwiem polskich producentów, w Chrobrym nie ma już nic.

Kto wie prośba o info. Z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We Wrzeszczu naprzeciwko Manhattanu, na odcinku od Dmowskiego do Konopnickiej są dwa sklepy obuwnicze, mają tam polskie, skórzane damskie buty. Kolejny jest po przekroczeniu jezdni ulicy Konopnickiej, za Syreną, idąc w stronę centrum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku głownym przy hali targowej, ale z drugiej str,nie od tej co sa dwa sklepiku z butami,Natura itd tylko od tej drugiej,jest sklepik na rogu.
I na przeciwko baru mlecznego w Gd Głownym niedaleko hali targowej.
W Brzeźnie na Gałczyńskiego sa dwa sklepiki jeden jest z odzieza i butami ,sa tam buty 'zwykle' i skorzane i drugi tez maja tylko z butami kawalek dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz http://mfportal.pl/jakie-zalety-ma-skorzane-obuwie/ jestem pewna że coś znajdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

do góry