Widok

Gdzie jest zdzisek???

I Heniek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapił bo Lidla otworzyli z promocją Argusa mocnego i leży w zbiorniku retencyjnym
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
On juz chleje chyba od tej pory jak biedre otworzyli bo cos go nie ma na forum od dwoch lat chyba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wrócił na Podhale do owiec
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurde przecie mówiłem już nie raz, że jak jest lato, to nima co siedzieć na banińskim forum. W tym roku lato trwało pół roku, a susza była niemiłosierna i mnie też suszyło, ale ja akurat się dobrze nawadniałem. Czasami se tu po cichu zaglądałem co tam baniniaki bazgrolą no ,ale lato, to lato i nima co tracić czasu na pierdoły. Trochę jestem wkurzony, że lato się skończyło eeech trza ino sandały schować do szafy. No ,a z tym Lidlem, to kurde piękny jest ,normalnie Ameryka, tak czysto w środku, że aż buty zdjąłem jak tam pierwszy wlazłem.

Pozdrawiam jesiennie Zdzisek
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sandały do szafy, pora na kalosze ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdzisek a gdzie heniek?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry