Widok

Gdzie kupić dobry jakościowo sweter

Hej dziewczyny uśmiech

Od kilku miesięcy szukam dobrej jakości, cieplutkiego swetra, ale niestety bezskutecznie. Nie bardzo mam ochotę płacić 200-300 zł za swetry z Inditexu, które po kilku praniach będą do wyrzucenia.
Znacie jakieś sklepy, w których w rozsądnej cenie mogę dorwać jakiś porządny sweter?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj w txmaxie, Matarnia, Riviera. Tam często można kupić dobrej jakości w miarę normalnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko mi wskazać jedną markę, bo nawet w ramach tego samego sklepu zdarzają słabsze i lepsze jakościowo produkty. Jak kupuję swetry, to po prostu zwracam uwagę na kilka kwestii, dobrze są opisane tutaj http://celnie.pl/kupic-dobrej-jakosci-sweter-wazne-zakupu-swetra i zwykle udaje mi się wybrać coś, co wytrzymuje więcej niż jeden sezon. Niestety za dobrą jakość trzeba zapłacić trochę więcej, ale myślę że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja przeważnie kupuję ubrania w peek cloppenburg. To fakt, że kosztują one z reguły nieco więcej, ale za to są bardziej wytrzymałe i można je nosić latami. Wydaje mi się, że lepiej wydać nieco więcej, ale mieć sweterek na dłużej niż po dwóch praniach musieć go wyrzucić albo w ogóle go nie zakładać, bo się zniszczył w praniu. Ważne jest też to, żeby przestrzegać zaleceń z metki, tzn. nie prać ubrań w wyższych temperaturach niż zalecane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam COS (klif)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...

nnt. Gdzie kupię fajny męski skórzany portfel? (23 odpowiedzi)

Dziewczyny pomocy. Potrzebuję na prezent i nie wiem gdzie mają duży wybór.

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

do góry