Widok

Gdzie kupić wiejskie, nieprzetwarzane mleko?

Kulinaria Temat dostępny też na forum:
Gdzie kupić wiejskie, nieprzetwarzane mleko? Czy można takie dostać na Zielonym Rynku? Czy znacie osoby, które zajmują się sprzedażą takiego i podobnych produktów - jaj, śmietany?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też była bym zainteresowana takimi produktami w gdyni lub okolicy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.zmsniezka.pl/
polecam:))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świeże mleko możesz kupić w tzw. mlekomatach... wydaje mi się że jest on w Gdańsku w Realu na Przymorzu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
O, super, bardzo Ci dziękuję. Myślałam właśnie o mlekomatach, ale nie byłam pewna, czy są umiejscowione w Gdańsku. A nie znacie może "chłopów" z okolic, którzy prowadzą gospodarstwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świerze mleko mają babki ze wsi,na rynku na Przymorzu.Kupuję od nich czasem śmietanę,jajka,kurczaka czy twaróg.
Mlekomaty były kiedyś,teraz w Realu żadnego nie widziałem.
Jest jeszcze co czwartek w hali Olivii Bazar Zdrowia zdaje się to się nazywa.W godz.14-19 sprzedają ze swoich gospodarstw(mleko,warzywa,owoce,miód,wędliny itp)trochę drożej,ale jest większe prawdopodobieństwo że jest mniej chemii i nieprzetworzone.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to mi chodziło! Dzięki!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co środę koło domu kultury Kolejarz (za Alfa Centrum) przyjeżdża żuk z wiejskim mlekiem i jajami i tym co kto zamówi. Ale jest o godz. około 8.30 - 8.45 rano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktoś może coś wie czy takie eko produkty są dostępne gdzieś w Gdyni lub okolicy, lub czy zmśnieżka dowozi do gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śniezka jak najbardziej dowozi do Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno rolnik z "rolnik szuka żony" ma swoje mlekomaty w trójmieście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czym to mleko z mlekomatów różni się od sklepowego? Czy pochodzi od krów, które nie są karmione wysokowydajną paszą i faszerowanych antybiotykami? Czy chodzi tylko o to, że jest niepasteryzowane?
Może ktoś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mleko od krowy ma z 5-6% tłuszczu.... z 1litra takiego mleka w zakładach mleczarskich robi się mleko, masło a nawet i twaróg, wiec czym się róźni...

a z małego gospodarstwa to krówka je sobie trawke na polu, ziemniaczki i co zostanie z warzyw z obiadu tylko zimą paszą (ale napewno nie wysokowydajna bo za droga) tak wiec krówka żyje sobie spokojnie ...szczęśliwa krówka dobre mleczko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale skąd wiadomo, że mleko w mlekomacie jest z "małego gospodarstwa, w którym krówka je sobie trawke na polu"?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie wiadomo, ja mam swojskie wyroby od teściowej wiec wiem ze wszystko eko a nawet i lepiej :)
najlepiej po znajomości brać od kogoś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No najlepiej,tylko trzeba kogoś mieć na wsi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja regularnie kupuję w hali olivi wędliny, nabiał, jajka, soki, warzywa i pasty do kanapek, choć ceny mają spore.

W Gdańsku i w Gdyni jest również bazar bozewsi - mniej więcej ci samy wystawcy. Na fb można obczaić co i jak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mlieko od mliekomatów,gdzie to jest ten mliekomat,chcę porównać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

do góry