Widok

Gdzie kupujecie bieliznę ciążową / do karmienia?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, gdzie można kupić koszule nocne do karmienia? gdzie Wy się zaopatrujecie - sklepy w nicie czy realu - podajcie proszę jakieś namiary. To samo w kwestii staników dla ciężarnych oraz do karmienia - jakiej firmy i gdzie można kupić taki który nie koniecznie kosztuje 200 zł...
Oczywiście z góry dziękuję za każde info:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pare dni temu kupiłam dwa staniki do karmienia.
Jeden w H&M na dziale dla ciężarnych ( bawełniany w szaro-białe rązki, bardzo wygodny za około 50 zł)
Drugi jeszcze wygodnieszy za tą samą cenę , delikatny róż, bawełna w Estiqu

Oba sklepy w galerii bałtyckiej
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze kogos to zainteresuje ,ja mam dwa do ODDANIA za paczkepieluch duzych "5"pampers slip&play ,lub huggies super flex (uzywane stan bdb )karmilm tylko 3 miesiace ,a mialam 5 sztuk na zmiane,nastawilam sie na dlozsze karmienie ,ale niestety dluzej niemoglam.
wkleje linki jakie to sa :)
*1* 85D
http://moda.allegro.pl/item880384736_alles_mama_mimosa_biustonosz_do_karmienia_85f.html
*2*85D
http://moda.allegro.pl/item894812391_alles_super_mama_new_80b_3_kolory_bez_ryzyka.html#gallery

iwekk6@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koszulki do karmienia kupowalam ,pod tunelem na dworcu w Gdansku najzwyklejsze bawelniane kosztowaly ok 16 zl i droga mama mi kupila w medisonie .w domu wogle ich nieuzywalam ,tylko pizamy rozpinane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We wrzeszczu przy dworcu (w pawilonie u góry) jest fajny sklep mama kama :) ceny rozne, ja trafilam na promocje a super gatunkowo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też kupuję staniki w kamama, jedynie tam mają rozmiary na moje wielkie dojce ;) polecam ten sklep jeżeli chodzi o bieliznę, koszulki do karmienia można kupić bez problemu pod tunelem przy dworcu oraz na gildii, dla mnie jednak wygodniejsze są zwykłe koszule nocne głęboko rozpinane albo piżamy :)
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio musiałam wymienic bieliznę na wiekszą i udało mi sie w ESOTIQ - mają bardzo ładne staniki w wiekszych rozmiarach na szerokich ramiaczkach (nie wpinają się itd.) Na promocji znalazlam za 35-50 zł; Polecam też promocje w Kaphalu - teraz mają przeceny walentynkowe i staniki w cenie do 50 zł - rózne modele i fasony, na ciążowy biust też się coś znajdzie :) Co do koszul nocnych to jeszcze nie kupowałam, ale koleżanka (młoda mama) poleca mi bardziej zwyczajne rozpinane koszule/piżamy niz te typowe do karmienia;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na mój cyc żadne takie staniki nie pasują więc ja się zaopatrywałam w sklepach przez neta...tylko w angielskiej anicie na fiszbinach mój biust jako tako wyglądał... w realu ok.200 zeta a w necie można kupić już za 120
żadne bawełniane nie wchodziły w gre...miałam jedynie do spania staniczki z Mothercare...polecam wybrac się tam jak mają wyprzedaże
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiper a jaki rozmiar masz, bo ja aktualnie 85 G lub 90 H - zależy od firmy, i znalezienie biustonosza graniczy z cudem :/
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salambo,

mój mąż widział we Wrzeszczu reklamę nowego sklepu z bielizną, gdzie mają duże rozmiary - ul. R. Dmowskiego, poniżej link do mapy
link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co do staników to ja kupiłam biały i lekki róż w Esotiq, a koszule do karmienia firmy MUZZY przez allegro i jestem b. zadowolona, dobra jakość materiału, no i wydają się być bardzo praktyczne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Nusia, ale i ile się nie mylę to w tym sklepie są masakryczne ceny :(
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salambo ja noszę normalnie 65 GG i 70 G
w ciąży dobijam do 70 GG i H w zalezności od modelu

ja jestem fanką Freyi angielskiej i ją kupuję...zwykle jadę do sklepu pomierzyć sobie staniory, kupię jakiś jeden a potem poluję na allegro bo taniej

w Gdyni na Świetojańskiej jest sklep gdzie mają Freyę i w Batorym, ale w Batorym jest Biel więc ceny masakryczne

ja mieszkam teraz w Gliwicach i zaopatruje się w Katowicach w sklepie z bielizną i ten sklep ma też outlet w Fashion House w Sosnowcu
jak coś potrzebuję to własnie tam jadę
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo za info - nie wiedziałam, że w Esotiq mają też taką bieliznę... no to teraz wiem gdzie uderzyć na zakupy:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sluchajcie-to napiszcie mi gdzie mogę kupic taką koszulę nocną rozpinaną z przodu np na guziczki? bo zwiedziłam allegro i kilka sklepów i chyba źle szukam bo nic nie znalazłam :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdańsku na rogu ulic Kowalskiej i Na piaskach jest sklep z pościelami i koszulami, tam kupiłam swoją, polska produkcja bardzo dobra bawełna
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
okruszek...ja takie koszule kupowałam w zwykłym sklepie z pościelą i pidżamami :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na rynku jest masę takich koszul dla mam karmiących.
Wczoraj natomiast w Alfa centrum widziałam, że będzie nowo otwarty sklep dla ciężarnych :) Nawet się ucieszyłam, ale mąż szybko przypomniał mi, że nam ten sklep już niepotrzebny ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupilam staniki bawelniane w trumphie, w fashion hause, za 30 zl. jeden (byla przecena ale normalna cena 50 zl.) i jestem bardzo zadowolona, pozatym sa crompolu, tez niezle i niedrogie. Mam pytanko czy jest w gdansku jakis sklep z jakas fajna odzieza dla karmiacych mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam :)Po wielu poszukiwaniach idealne znalazłam w trumphie, w fashion hause, za 30 zl. jeden. Bardzo wygodne, a mierzyłam wiele, w wielu miejscach :)Jeden bardziej elegancki udało mi się znaleźć w H&M.
image

HappyMum :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy po porodzie biust się jeszcze powiększa?? tzn jak pojawi się mleko?? bo mi w ciąży urosły ale siary jeszcze nie mam, wiec nie wiem jaki rozmiar biustonosza zamówić:(
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiększa się... zdecydowanie....

Kupiłam dwa staniki mierząc je przed porodem. To był błąd.
Na szczęście jeden z nich był wciąż ok bo materiał był bardzo elastyczny. A ten drugi zaczął być ok jak się laktacja unormowała. Gdzieś w trzecim miesiącu...

Przez pierwsze miesiące piersi są bardziej nabrzmiałe i przepełnione mlekiem.

Tak przynajmniej było u mnie.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stanii ciążowe i koszule nocne sklep ciaomamma w gdyni na hali na dolnej części od 45zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmm, ja ogólnie bieliznę kupuję online w http://gabrielsalonbielizny.pl/
sprawdź , może mają coś dla kobiet w ciąży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na abc-bobasa.pl polecam zerknąć ;) Mają mega duży wybór bielizny dla kobiet w ciąży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na http://www.cornette.pl mają bardzo fajne koszule nocne do karmienia. Mają fajny, bawełniany materiał. Okazyjne ceny mają w outlecie. Warto zerknąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz http://mindacademy24.pl/jaka-koszula-bedzie-najlepsza-do-karmienia/ myślę że będziesz zadowolona .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ciasta na komunię - gdzie? (9 odpowiedzi)

Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik...

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

do góry