Widok

Gdzie mogę kupić Thermomix ??

Jakieś namiary na przedstawiciela?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jestem przedstawicielką handlową Thermomixa na terenie Trójmiasta. Z chęcią umówię się na prezentacje TM6. Zapraszam do kontaktu.
Tel. 501525615
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Magdę 798785308. Znalazłam ją na tym forum u niej kupiłam Termomix. Jestem zadowolona i z prezentacji i z tego, że mi pomogła przy uruchomieniu sprzętu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są w Lidlu jakieś podróbki, może warto sprawdzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też byłam typem przeciwnika. A na co mi to, tyle gotowałam bez thermomixa i się dało. I tutaj też chłop wziął na siebie i jednak warto. Po pierwsze- on też gotuje i chociaż ja lubię gotować, tak gościa ciężko się było doprosić. A teraz makarony, risotto, zupki. Czekają w domu często dwa, że to może zabrzmieć dziwnie przy kredycie, ale w którymś momencie to się robi oszczędność. Czasu od razu. Ale jeżeli np. piecze się swoje pieczywo, porcjuje, mrozi żeby było świeże( zależy przy ilu osobach, przy naszej dwójce warto zamrozić ). Nie robiłam wcześnie pieczywa raz w tygodniu. Trzy, koleżanka używa lidlomixa i przenoszą się na thermomix bo ponoć jest też słabszy ️ ale tego na sobie nie przetestowałam. W ogólnym rozrachunku naprawdę na plus ;)
https://rodzinagotuje.pl/czy-warto-kupic-thermomix/

Ogólnie polecam zajrzeć sobie na stronę. Opisane sa tutaj dokładnie wady i zalety tego urzadzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

Ogrodowy piec do pizzy (5 odpowiedzi)

Jaki polecacie ogrodowy piec do pizzy? Żeby można było go używać w ogrodzie lub tarasie oraz nie...

Kto z was pije yerba mate? (19 odpowiedzi)

Macie jakieś doświadczenia z yerbą?

pomysł na zupe (34 odpowiedzi)

rosół...pomidorówka...warzywna...krupnik...ile można:P czy macie jakies nowe ciekawe przepisy na...

do góry