Widok

Gdzie mogę oddać lub sprzedać używane ubrania?

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Po sprzątaniu w szafie mam wiele ubrań w dobrym stanie których już nie będę nosić, a żal mi ich wyrzucać. Teraz tylko pytanie do was gdzie mogę je oddać dla potrzebujących albo sprzedać w okolicach Przymorza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zlota szafa nowy port przy zajezdni tramwajowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idz na zielony rynek w sobote i sprzedaj chetnych bedzie ful
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1


a mozesz napisac, jak to w praktyce zrobic? ile kosztuje stoisko? od ktorej godziny warto zaczac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mozesz sprzedawac z tzw ceraty czyli z ziemi lub wynajmujesz u nicg stol ktory kosztuje chyba 10 zl szt i do tego placisz 20 zl za miejsce 2× 2 m2 cos kolo tego tak bylo w niedziele co do soboty to nie wiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nazywam się Alicja potszebuje ciuchuw jeżeli ma pani do odania to bardzo dziękuję to muj numer telefonu 693628966
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jusz nie skupuje ciuchuw w i proszę nie pisać i nie dzwonić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Można prosić ubrania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

jak za darmo to wszyscy chetni a jak trzeba zaplacic nawet symboliczna kwote to nie ma chetnych. Ja tez mam duzo ciuchow po dziecku sprzedaje za symboliczne kwoty aby kupic wieksze bo nie dostaje 500+.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moge zaplacic symbolicznom kfote za ciuchy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

dlaczego robisz takie błędy w pisowni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zainteresowana ciuchami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dzien dobry pisze z prozbom o ciuchy damskie zbliżają sie swieta i pewnie bendom panstwo robic porzatki w szafsch z ciuchami damskimi i dla rego zwracam sie z prozbom o ro jak kros by mial ktos do odania to bym byla bardzo wdzieczna a to muj nr potszwbuje kurtki zimowe spodnie buty 37 jakoms torepke dziękuję bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Jaki rozmiar ciuchow Alicjo? Gdzie mozesz odebrac?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
S m L mode w gdansku i w gdyni odebrac ciuchy a tu muj numer wrazie czego 693628966
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Rozmiar s m L w gdansku moge odebrac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moge w gdansku i gdyni odebrac ciuchy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak pani bendzie miala ciuchy do odania to wezne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Oddaj biednym na święta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktos ma do idania jakies ciuchy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

najlepiej chyba przez internet, spróbuj może na olx albo na grupach na fb typu oddam/sprzedam/wymienię. aaaa i kiedyś też dziewczyny sprzedawały ciuchy na vinted, ale nie wiem, czy to dalej działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czy ktos ma do odania ciuchy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wystaw na olx, na pewno ktoś się znajdzie chętny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stare ubrania możesz oddać akcji Pomaganie przez ubranie. Akcja wysyła za każdy kilogram 2 zł na rzecz wybranej fundacji. Możesz jednocześnie i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, i pomóc potrzebującym =)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja potszebuje ciuchuw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Alicja, to rozmiar s, m czy l?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

M i L takiw ciuchy potszwbyje buty kurtki bluski spidnie legisy a to muj nr 693628966
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

M L
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tutaj http://fundacjaszafa.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ruda pisalam o ciuchy czy ma ktos do odania ciuchy bo bardzo potszebuje wsxystkiego jak bys mi pomogla bym byla tobie wdzieczna za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam poszukuję ciuchuw damskich legisuw spodenki krótkie A som osoby kture odaj9m A ja z cięciem pszyjme
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
To miej numer 663986296
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam ludzi o dobrym sercu poszukuje za darmo wuzki dla noworodka i ciuszki dla chłopca wszystko co jest potrzebne dla noworodka za wszelkim pomoc dziękuję 693628966
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam ja jestem chętna. Mieszkam na przymorzu. W jakim stanie są ciuchy i jaka rozmiarów ka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam poszukuje ciuchy dla chłopca za darmo na wzrost 146 i 152 jak ktoś ma z milom dzieciom przyjmę wszystko to lub nr 665032892
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie któregoś z portali ogłoszeniowych:)
Z tego co wiem to pokato.pl daje możliwość wystawiania ogłoszeń za darmo, warto zobaczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam poszukuje ciuchuw m L XL damskie i męskie L M proszę pisać 665032892
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam 3 worki ciuchów w tym 1 męski rozmiar M i s . Dwa damskie rozmiar M -L . Ktoś chętny??? 512 336840
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

olx
vinted
allegro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o serwisy ogłoszeniowe to tego sporo funkcjonuje obecnie w sieci, ja jednak jeśli chodzi o sprzedaż jakich rzeczy po dzieciach to od jakiegoś czasu korzystam z serwisu http://www.masblok.pl i tak ogólnie jestem zadowolony. Dość szybko kupca da się znaleźć, serwis wygodny w obsłudze, a promowanie ogłoszeń też nie jest jakieś szczególnie kosztowne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz jak grzyby po deszczu powstają platformy do oddawania takich rzeczy. I jeszcze można na tym zarobić. Ja sprzedaję na LESS https://less.app/. Nie wszystko się zawsze udaje oddać, ale część tak. Jak masz te ubrania w dobrym stanie, to raz dwa się pozbędziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oo też sprzedaję na less i bardzo sobie chwalę. zapraszam na mój profil, może wpadnie pani coś ładnego w oko https://less.app/profile/737884-girls_and_pearls/activity/sale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli nie masz co zrobić z ciuchami i chcesz je sprzedać to wejdź tu https://pokato.pl/moda . Sprzedasz wszystko i sobie coś nowego kupisz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz sprzedać na platformie https://less.app/ ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

do góry