Widok

Gdzie można kupić Yerba mate ???

Zamawiam z internetu ten napój Bogów ale o wiele wygodniej było by kupować w naszym mieście .
Czy ktoś wie gdzie znajdę Yerbe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdaję mi się że w bomi można dostać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
zapewne w sklepie z herbatami wpisz w google i będzie, wiem ze gdzieś na starym mieście jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdyni na hali na samym środku jest stoiskoz kawami i herbatami najrózniejszymi, na wagę. Widziałam tam tą o którą pytasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W sklepiku na ulicy lektykarskiej albo to piwna jest:) w każdym razie prostopadła do długiej
Mają duży wybór i w dobrych cenach
Też piję tą herbatkę :))
Polecam bo nawet kg lecą :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sopot ul. Grunwaldzka 71 w kawiarance Jamajka...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wybaczcie, że odkopuję temat ale niektórym może to pomóc.

Otóż w Gdańsku znam kilka miejsc, w których można kupić Yerba Mate:

1. Alfa Centrum - Sklep z herbatą zaraz obok Bomi. Można tam kupić matero, bombile i Yerbe oczywiście
2. Sklep Kuchnie Świata w Galerii Bałtyckiej - cały sprzęt, osobiście tam się zaopatruję w Yerbę
3. Sklep z herbatą w Galerii Bałtyckiej - kupowałem tam sprzęt, nie wiem, czy jest Yerba.
4. O ile dobrze pamiętam, w Realu/Carrfour/Piotr i Paweł (jednym z trzech) obok herbat i kaw, widziałem małe paczuszki Yerba Mate, ale nie w cenie, która mnie zadowalała i nie ta marka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sklep ze zdrową żywnością VeraVictus we Wrzeszczu stale rozszerza asortyment yerba mate. Zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (14 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Domy opieki w okolicach trójmiasta - starsza, sparaliżowana osoba (41 odpowiedzi)

Witam, Niestety stanęliśmy nagle z bratem przed faktem pooperacyjnego niedokrwienia mózgu u...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

do góry