Widok

Gdzie mozna kupic w Gdansku album do wklejania zdjec?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewuszki potrzebuje pilnie album taki tradycyjny, do wklejania zdjec. Moze byc bez slubnej okladki i najlepiej w Gdansku, a jeszcze lepeij we Wrzeszczu. Plis, pomozcie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że u każdego fotografa znajdziesz, ja kupowałam w Gd Gł w City Forum i jestem zadowolona, bo album jest śliczny i dobrze wykonany. Pozdrawiam
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie chcesz zdjecia wkleic do tego albumu?
Jesli potrzebujesz album na zdjecia 15-21 to bardzo ladny album jest z firmy Gedeon. Powinny byc dostepne w sklepie fotograficznym ZAJACZEK w Gdansku glownym. Album ma zlota twarda okladke i miesci 30 zdjec. Mozna tez kupic tez troszke wiekszy albym z ta sama okladka na 50 zdjec. Albumy sa bardzo dekoracyjne, sama z nich korzystam.

Acha na okladce maja miejsce na wklejenie jednego zdjecia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi ktoś kiedyś polecał zajść do studia foto przy PKP wrzeszcz- w pasażu dokładnie naprzeciwko tego sklepu ze zdrową żywnością :)
Byłam, wybór świetny!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie nie w kazdym fotograficznym sa takie albumy

Dzieki slicznie za pomoc :*
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Największy wybór albumów ślubnych jest w Gdańsku nad Empikiem. Ja kupowałam 50 kartkowy, czarne strony z białym pergaminem za 69zł. Dokupilam jeszcze dla rodziców, naprawde polecam. Efekt ze zdjeciami super

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie też tam kupowałąm, wystarczy się przejśc po sklepach, można znaleźć dokładnie to czego się szuka :)widziałam u kilku fotografów takie albumy, bo coraz lepiej się sprzedają
image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Media
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w empiku nie będzie? Powinny być ja kiedyś kupowałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry