Widok

Gdzie najtańsze ubezpieczenie OC+AC auta?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, może któraś z Was ubezpieczała niedawno auto. Czy orientujecie się, która firma jest najtańsza?
Sądząc po kalkulatorach internetowych różnice mogą sięgać nawet kilkuset złotych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dziś ubezpieczyłam:)
u nas najtaniej wyszło w generali ale my mamy samochód w leasingu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my ubezpieczaliśmy 8.11-nas wyszło najtaniej w liberty direct.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie Liberty też mi ładnie w necie wyliczyło składkę. Podobnie jak Axa Direct. Za to reklamowany wszędzie Link4 był aż o 800 zł droższy, nie wiem z czego to wynika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a moj maz ubezpiecza moje auto przez te porownywarke i tam wedlug kryteri wyszukuje od najtanszego ubezpieczenia :)
https://tmlead.pl/redirect/624515_2243
link do porownywarki wyzej , pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my ubezpieczamy w Allianz ale przez internet, Link4 u nas tez byl duzo drozszy
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tylko podpowiem żeby bardzo dobrze umowe przeczytac z tych firm direct... przy wypłacie odszkodowania mogą zaniżać wartość auta do 70%
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, na pewno przeczytam. W poprzednim aucie mieliśmy ostatnio już tylko OC, więc trochę wypadłam z obiegu, jeśli chodzi o AC.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My od lat wszystko w Hestii ubezpieczamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak Hestia wygląda cenowo? Zawsze kojarzyła mi się jakoś tak górnopółkowo :)
U mnie od lat było PZU ale oni niestety są drodzy, więc szukam czegoś innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dom + auto wcale nie młode :p AC OC NW Asist. i na dom wszystko co możliwe rocznie 1580 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kurcze, tyle samo auto mi wyszło. Muszę sprawdzić Hestię w takim razie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę polecić firmę Dankas Startowa 5b- nasz opiekun ubezpieczeniowy :)
Zadzwonisz, wszystko Ci pięknie wyliczy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy allianz przez internet
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki MamoMarty za namiary :)
Allianza też sprawdzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co to zależy zdecydowanie od auta my np. Limuzynę mamy w Hestii bo wychodziło najtaniej, a osobowe w Allianz
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi się tak wydaje, ale nie zaszkodzi zapytać. Firm jest bardzo dużo, ja od dawna tylko z jednej korzystałam, więc nie mam żadnego rozeznania w tym rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy w allianzie, wyszło najtaniej. Troszeczkę drożej było w mbanku, ale to trzeba przez internet i załozyć konto w ich banku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do tej pory ubezpieczaliśmy przez multiagentkę w interrisk i generali ale coś mnie przy ostatnikm ubezpieczeniu tknęło bo po roku ubezpieczenie generali nam wzrosło o jakieś 200pln. twierdziła, ze nie ma tańszych ofert. zadzwoniłam do agenta pzu i wyszło 700pln taniej!! przenieśli nam max zniżki z oc też na ac plus jakieś zniżki więc dużo taniej- ale agent też mówił, że to dobra oferta dla nowych klientów bo niby przy jej przedłużaniu warunki nie będą już kwotowo takie dobre. Ale rok do przodu o 700pln. Do tego ostatnio miałam szkodę z ac i jestem mega zadowolona z obsługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odgrzebałam mój wątek, żeby podziękować Ci MamoMarty za namiary :) Dziś ubezpieczyłam auto w Dankasie. Wszystko sprawnie, oferta wydaje się być ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja podbijam wątek. muszę ubezpieczyć auto. wg cennika wartość spadła o 12 tys, a składka wzrosła o 400zł!. jakaś jazda!!!
czy jest tu jakiś agent ubezpieczeniowy? najlepiej z okolic ujeściska?
potrzebuję oc i ac . pilnie;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam w Avivie i składka roczna wyszła tyle co pół roku w Alianz.

Agencja OLIMPIA jest w NOCie (wejscie obok biedronki) , mają umowy z różnymi ubezpieczycielami
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba duzo zalezy od producenta i wieku auta - moje ubezp. tez niestety poszło w górę :-( ... własnie za 2 dni musze zapłacić buuuuuuu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupilismy auto i jutro konczy nam sie ubezpieczenie, poprzednie mielismy w Allianz direct a w tym roku Allianz jest najdroższym ubezpieczeniem :( mysle o axa
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja co roku robię sobie rozeznanie w tych "tanich ubezpieczalniach", to mi takie stawki narzucają, że głowa mała!
Więc pozostajemy przy naszym agencie, który zawsze znajdzie coś tańszego, a to jakąś promocję, a to zniżkę na samochód, jeśli się mieszkanie ubezpieczy itp.
Oczywiście w moim przypadku wychodzi to jakiś 1000 zł taniej niż w reklamowanych ubezpieczalniach.
Obecnie mam OC+AC chyba w Compensie, wcześniej miałam z PZM.
Polecam mojego agenta, podjedzie wszędzie i o każdej godzinie:

"Lider" Kazimierz Wysocki
ul. Kręta 46, Gdynia, tel. 58 66 00 305 , 602 735 179
kazimierz.wysocki@gmail.com
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ajeczka, wysłałam maila do p.Kazimierza;) może coś wymyśli;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam również skończyło się ubezpieczenie, wybraliśmy Axa bo wychodziło najtaniej w Naszym przypadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Nas najtaniej wyszlo w Allianz
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi tez sie skonczylo kilka dni temu ubezpieczenie i wybralam AXA
imageimage
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
LidiaM: no mam nadzieję, to bardzo sympatyczny pan. Ale na maila to pewnie odpowie wieczorem, bo wydaje mi się że w dzień to on lata po mieście. Mailem zwykle dosyłałam mu jakieś brakujące info i dostawałam odpowiedź wieczorem.
Można też płacić u niego na raty, ale wychodzi troszkę drożej. Choć przy cenie jaką płacę za ubezpieczenie, jest to pomijalna kwestia ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i wg mnie niezaprzeczalnym plusem jest to, że nawet jeśli nie skorzystasz z oferty pana Kazimierza, to nie będzie Cię nagabywał ofertami, jak pozostałe ubezpieczalnie ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak zrobiłam sobie symulację w axa to wyszło mi ponad 6tys;) chyba coś spierdzieliłam...hee
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
LidiaM: mi w tych Axa, Link i Alianz proponują ubezpieczenie od 2,5 tys. do 3,5 tys. U p. Kazimierza płacę ok 1,5 tys.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleczka, czekam na kontakt od niego. jak nie odpisze, to po 18 zadzwonię;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uniqa jak cos moge dac namiary na faceta

Hestia tez oki ale auto akurat my nie mamy,a skad jestes jak z Rumi to podejdz do traffic car na dabrowskiego tam babka ci cos super dobierz
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam w uniqa, rodzice tez i zawsze było ok... ale tez musze czegos poszukac bo zostały 3 tygodnie....
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w hestii mi wyszło 500 więcej niż w pzu. wszystko zależy od auta, rocznika, i 5 tys innych czynników;);)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi w sumie najtaniej wyszło w Liberty jak sprawdzałem na necie. Bo PZU mi naliczyło podwyżkę choć historię mam czystą :)
Wyszło 456 zł za cały rok za OC, więc nie jest źle. Dodatkowo załapałem się na zniżkę dla nowych klientów - 50zł. Zawsze to parę złotych w kieszeni.

Jakby ktoś chciał z niej skorzystać to proszę podać ten kod promocyjny Liberty Direct: 90982389 .
Daje on rabat 50 zł na OC i 100zł na AC.
Sprawdzone, działa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
m22 dostaniesz za nas prezent :) jakby co tez moge polecac swoj nr :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko zależy od zniżek i od składek wyjściowych, zamiast przeliczać samemu na stronie lepiej się skontaktować bezpośrednio z multiagentem, który wyliczy najtańsze ubezpieczenie we wszystkich obsługiwanych przez niego firmach.
Polecam mojego agenta, u którego ubezpieczam się już parę lat:
Kazimierz Wysocki, 602-735-179
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w odpaleniu silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku parkowania na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, poszukuje OC i AC do auta jakie firmy polecacie żeby w razie czego nie było problemów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od przejrzystości przy konkretnej sytuacji, związanej ze szkodą. Ale musi Pan pamiętać o jednym, żadne towarzystwo nie lubi wypłacać więcej, aniżeli samo wyceni. Czyli zawsze trzeba wejść w "dyskusję" z Towarzystwem na temat wyceny i tu jest klucz ;)

Najlepiej samodzielnie przysiądź się i sprawdź jaki jest zakres poszczególnych ubezpieczeń komunikacyjnych:
https://www.compensa.pl/

Całkiem niezłe warunki obecnie oferuje Compensa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

do góry