Widok

Gdzie nocuja wasi goscie weselni?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czesc pytam bo mojego narzeczonego goscie sa z Torunia i nie za bardzo wiem gdzie ich polozyc. Wesele mam w klubie garnizonowym we Wrzeszczu. Tam jest hotel z tym ze nie wiadomo czy goscie beda mogli tam nocowac bo planuja jakis remont . Jesli znacie jakis hotel , najchetniej nie drogi prosze piszcie.Pozdrawiam

url=http://www.waszslub.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jest drogo w Centrum Edukacji ... 35 zł doba wiadomo że nie jest to Mariot, ale po co masz przepłacać.

CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI
ul. Hallera 14
80-401 Gdańsk
tel. 340-41-00
e-mail: cen@cen.gda.pl
adres www: www.cen.gda.pl

DOM HARCERZA
ul. Za Murami 2-10
tel. (58)301 36 21, fax 301 24 72
e-mail: domharcerza@go2.pl
adres www: www.domharcerza.prv.pl


Oczywiście zapraszam do Domu Tancerza przy szkole baletowej , ale u mnie nocleg jest w cenie 125 i 210 PLN

Pozdrawiam Beti :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za odpowiedz

url=http://www.waszslub.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nord-brzezno.80 zł jak spi jedna osoba,100 zł dwie,prysznic,ladny pokuj,150 m od plazy

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam w ustce ślub i wesele a ze jestem rodowita gdanszczanka i wiekszosc rodzinki z gdanska to beda dla nich domki w osrodku wypoczynkowym,który ma T. mama a reszta -powiadomimy ich ze moga wynajac pokoje w osrodku w ktorym jest wesele(na ich koszt) ale my zabukujemy im pokoje na zyczenie odpowiednio w czesniej....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

do góry