Widok

Gdzie robicie wesele?

Kupię Temat dostępny też na forum:
Hej!

Gdzie robicie wesele, co Wam się podobało w tej sali i jakie mają ceny?
Musimy zacząć się rozglądać za salą, a nie znamy żadnego miejsca, więc Wasze typy zawęzą nam krąg poszukiwań ;)

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My w pensjonacie Marmas w Jastrzębiej Górze- sala bardzo elegancka, gustowna, klimatyzowana. Obsługa na dobrym poziomie. Pani menager robi wszystko,żeby się podobało Młodym. Ceny różne w zależności od menu- jedno i drugie można zmienić i dopasować do siebi, ale ceny raczej przystępne. Obiekt zadbany,ładny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hotel Faltom Rumia, sala bankietowa. Ceny menu od 169 zł do 209 zł. Sala bardzo elegancka, do 80 osób (maja tez przepiekna dużą salę balową). Nocleg 260 zł/ 2 os. W menu brak owoców (mozliwośc dokupienia za 7zł/os.), ciasta, tortu, alkoholu (nie płacisz korkowego za wniesienie swojego), napój 1l./ os, w sumie tez brak wystroju sali, pomijając biały obrus i narzuty na krzesła, kwiaty i ozdoby we własnym zakresie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
My robimy w Folwarku Dajak w Koleczkowie.
Miejsce bardzo klimatyczne tuż przy stadninie koni, sala piękna, bardzo stylowa i z klasą. Ceny od 170 zł do 220 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czarna Perła w Przejazdowie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
A skąd jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja kaszubska w kosakowie 160zl/os z toretem ciastem i mottemnapoju na ggłowę, nocleg 30zl/os
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka cena za osobę przy wynajęciu sali jest waszym zdaniem taka normalna i do przyjęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala Jagoda w Żukowie. Piękna sala i bardzo sympatyczna właścicielka! Polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Szczerze polecamy salę Aura w Rębiechowie, miło i profesjonalnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Miałam w Magnacie w Bojanie polecam!
Piekne miejsce, fachowa obsługa, doradzctwo.
Menu od 160zł... ale miałam za 163(zmodyfikowane) i jeszcze ful jedzenia zabrałam do domy kolejnego dnia i rozwiozłam po rodzinie.

http://www.dwor-magnat.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Złota Róża na Jasieniu ;)
Wszystko w zależności od miesiąca. My mamy w 2016 i płacimy 190 od osoby, lecz mamy już Tort wliczony. Byliśmy już tam ja weselu jedzenie pyszne, sala piękna a Pani odpowiedzialna za salę bardzo pomocna i sympatyczna. Pytaliśmy znajomych, rożne forum, oglądaliśmy dużo sal, lecz ona najbardziej nam się podobała i wszystko zostało wyjaśnione już na 1 spotkaniu. Oczywiście były też inne ładne sale, lecz koszty "ukryte" bardzo zaskakiwały. Np. krzesło każde + ok 8-10 zł, korkowe od butelki np. ok 5-10 zł czy straty typu zbita szklanka ( co na pewno się zdarzy) dodatkowa opłata. Najważniejszy jest dobry wywiad przy spotkaniu i omówienie ewentualnych kosztów. My mieliśmy kartkę i napisane na spokojnie w domu o co zapytać, bo na spotkaniu też ze względu na emocje można zapomnieć. Pozdrawiam wszystkie Młode Pary i życzę powodzenia!
Miłego dnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sentoza Golf w Cząstkowie k. Trąbek Wielkich
Piękna przeszklona sala do 120 os., czy parkiet wystarczający powiem dopiero po :) sadzawka, obszar zielony, mały małpi gaj dla dzieci,
noclegi teraz 80zł/os
my mamy menu za 195zl/os bez ciast
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
My rownież polecamy Sentoze Golf nasze wesele odbedzie sie tam w przyszlym roku :) sala przepiękna mieszcząca na parkiecie 120 osób ale rowniez to sprawdzimy na naszym weselu .. lecz nasz znajomy który tam miął wesele mówił ze spokojnie się wszyscy pomiescili :) .. włascicielka bardzo sympatyczna, dużo noclegów.. nasze menu w cenie 235zł razem z poprawinami.. cena bez ciast..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry