Widok
My rownież polecamy Sentoze Golf nasze wesele odbedzie sie tam w przyszlym roku :) sala przepiękna mieszcząca na parkiecie 120 osób ale rowniez to sprawdzimy na naszym weselu .. lecz nasz znajomy który tam miął wesele mówił ze spokojnie się wszyscy pomiescili :) .. włascicielka bardzo sympatyczna, dużo noclegów.. nasze menu w cenie 235zł razem z poprawinami.. cena bez ciast..
Złota Róża na Jasieniu ;)
Wszystko w zależności od miesiąca. My mamy w 2016 i płacimy 190 od osoby, lecz mamy już Tort wliczony. Byliśmy już tam ja weselu jedzenie pyszne, sala piękna a Pani odpowiedzialna za salę bardzo pomocna i sympatyczna. Pytaliśmy znajomych, rożne forum, oglądaliśmy dużo sal, lecz ona najbardziej nam się podobała i wszystko zostało wyjaśnione już na 1 spotkaniu. Oczywiście były też inne ładne sale, lecz koszty "ukryte" bardzo zaskakiwały. Np. krzesło każde + ok 8-10 zł, korkowe od butelki np. ok 5-10 zł czy straty typu zbita szklanka ( co na pewno się zdarzy) dodatkowa opłata. Najważniejszy jest dobry wywiad przy spotkaniu i omówienie ewentualnych kosztów. My mieliśmy kartkę i napisane na spokojnie w domu o co zapytać, bo na spotkaniu też ze względu na emocje można zapomnieć. Pozdrawiam wszystkie Młode Pary i życzę powodzenia!
Miłego dnia
Wszystko w zależności od miesiąca. My mamy w 2016 i płacimy 190 od osoby, lecz mamy już Tort wliczony. Byliśmy już tam ja weselu jedzenie pyszne, sala piękna a Pani odpowiedzialna za salę bardzo pomocna i sympatyczna. Pytaliśmy znajomych, rożne forum, oglądaliśmy dużo sal, lecz ona najbardziej nam się podobała i wszystko zostało wyjaśnione już na 1 spotkaniu. Oczywiście były też inne ładne sale, lecz koszty "ukryte" bardzo zaskakiwały. Np. krzesło każde + ok 8-10 zł, korkowe od butelki np. ok 5-10 zł czy straty typu zbita szklanka ( co na pewno się zdarzy) dodatkowa opłata. Najważniejszy jest dobry wywiad przy spotkaniu i omówienie ewentualnych kosztów. My mieliśmy kartkę i napisane na spokojnie w domu o co zapytać, bo na spotkaniu też ze względu na emocje można zapomnieć. Pozdrawiam wszystkie Młode Pary i życzę powodzenia!
Miłego dnia
Miałam w Magnacie w Bojanie polecam!
Piekne miejsce, fachowa obsługa, doradzctwo.
Menu od 160zł... ale miałam za 163(zmodyfikowane) i jeszcze ful jedzenia zabrałam do domy kolejnego dnia i rozwiozłam po rodzinie.
http://www.dwor-magnat.pl/
Piekne miejsce, fachowa obsługa, doradzctwo.
Menu od 160zł... ale miałam za 163(zmodyfikowane) i jeszcze ful jedzenia zabrałam do domy kolejnego dnia i rozwiozłam po rodzinie.
http://www.dwor-magnat.pl/
Hotel Faltom Rumia, sala bankietowa. Ceny menu od 169 zł do 209 zł. Sala bardzo elegancka, do 80 osób (maja tez przepiekna dużą salę balową). Nocleg 260 zł/ 2 os. W menu brak owoców (mozliwośc dokupienia za 7zł/os.), ciasta, tortu, alkoholu (nie płacisz korkowego za wniesienie swojego), napój 1l./ os, w sumie tez brak wystroju sali, pomijając biały obrus i narzuty na krzesła, kwiaty i ozdoby we własnym zakresie.
My w pensjonacie Marmas w Jastrzębiej Górze- sala bardzo elegancka, gustowna, klimatyzowana. Obsługa na dobrym poziomie. Pani menager robi wszystko,żeby się podobało Młodym. Ceny różne w zależności od menu- jedno i drugie można zmienić i dopasować do siebi, ale ceny raczej przystępne. Obiekt zadbany,ładny.