Widok

Gdzie ubieracie swoje dzieci

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, zastanawiam sie gdzie mogłabym nakupowac swojej córce troche rzeczy, chodzę szukam i nigdzie nic ładnego niema, reservet kids, Hm kids itp koszmar, nie dość ze bardzo drogie to i nic specjalnego, np kurtki sa tak wątpliwej jakości jak u hinczyka. Zaobserwowałam jak te dzieci sa pieknie ubrane, modnie aczkolwiek inaczej. Podpowiedzcie gdzie mogłabym udać sie z dzieckiem na zakupy:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17
Eeeeee
A gdzie jest ten reservet?? Jakas nowa sieciówka? A ten hinczyk to co to? Bo też pierwszy raz słyszę....no i które dzieci sa pieknie ubrane?
Lepiej dziecko zostaw telefon mamusi i idź do książek pouczyć się!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 12
Jadźka, musisz być bardzo nieszczęśliwa i niespełniona zrobiłam dwa błędy no i co???to jest powód zeby być takim złośliwym? Ty błędów nigdy nie popełniasz?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17

To ja dorzucę trzeci -"niema" ;-) Sorry, ale jak wypowiadasz się na forum publicznym waląc takie byki, to nic dziwnego, że inni się z Ciebie śmieją.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

jakże się cieszę że potrafię kogoś rozśmieszyć!!! :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

Mamma,
jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem :-) Zaskoczę Ciebie, ale ja nie robię błędów ortograficznych a jeśli nie jestem pewna ortografii to sobie wyraz/słowo/wyrażenie sprawdzę w słowniku ortograficznym...tak, tak jest coś takiego :D
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ojej! Normalnie chodzący ideał z Ciebie!! Wiesz co? Nie zes..aj się zwrażenia... :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

*z wrazenia* to juz była literowka :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cha cha cha cha..ale się zagotowałaś!
Do lekcji a nie na forum!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

oj mylisz się, załozyłam ten wątek po to zeby się dowiedziec gdzie kupic ładne i dobre jakosciowo ubrania dla swoich dzieci, więc zrob mi tę przyjemnosc i zamilknij:) idz do kuchni, zrob porzadki, zajmij się czyms, może czas najwyzszy znalesc prace...? a nie siedziec calymi dniami w domu przed komputerem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Showroom kids
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No,zgadzam się z tobą Mmama.Hinczyk rządzi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

My kupujemy takie ciuchy na co dzien przewaznie w pepco.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

hej ja kupuję córce w coccodrillo jakościowo są dobre rzeczy i na długo starczają ale czekam na okazje jak mają bo ceny są z tej wyższej półki aczkolwiek porównując ceny ze smykiem czy 5 10 15 to są porównywalne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja czasem kupuję córce w Kappahl - ale jak są wyprzedaże po zimie, bo ceny dość wysokie, jakościowo są super. Czasem tez kupuję w Smyku na wyprzedażach albo w Lidlu. Rajstopy to ostatnio kupuję firmy Wola - jakościowo super i polska produkcja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za podpowiedzi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas generalnie jest różnie, jeśli chodzi o ubrania dziecięce. Nie ma chyba jednego sklepu, w którym ubrałabym córkę od stóp do głów. ;) Najwięcej ubrań mamy z Zary i Nexta (co do jakości z Zary to bywa różnie). Jak dla mnie Next jest nie do zdarcia i to zdecydowanie moja ulubiona marka od wielu lat. ;) Później mamy trochę ubrań z H&M, KappAhl, F&F, George, Gap itp. (moja siostra mieszka w Anglii także często korzystamy z tamtejszych promocji ;). Babcie zaopatrują nas w ubrania polskich producentów - takie no name.

Co do Smyka, to dla mnie jakościowo odpowiadają Pepco (albo ja tak kiepsko trafiam). Kupiłam córce sporo pajacyków, body itp. jeszcze będąc w ciąży, a po 2-3 praniach wyglądały okropnie. Jedynie sukienki, które mamy ze Smyka są ok.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja swoją córkę ubieram od stóp do głów w h&m. Dosłownie. Podoba mi się tam wszystko. Ale tylko dla dzieci:) Do innych sklepów nawet nie zaglądam. A na wyprzedażach maja tam bdb ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas 90% ubranek córeczki kupionych w Next, czasem zdarza się Zara, H&M, Smyk, F&F, Reserved. Za to dla synka jakoś z Nexta niewiele mi się podoba i tu już większość z Zary i H&M. Podobają mi się ubranka Mayoral, ale tam już ceny kosmos jak dla mnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kupuję tam gdzie nie za drogo- dzieciaki bardziej niszczą rzeczy niż dorośli i rosną szybko. Moje zakupy dziecięce robię w lidlu, pepco, smyku, h&m, buty smyk lub ccc. Reserved ma za drogie jak dla mnie 5 10 15 też, jakieś zary itd odpadają. Czasem też w marketach typu carrefour czy auchan coś zakupię. Rzeczy dla dzieci są całkiem całkiem dobre jakościowo według mnie. Zdarza się,że coś wyszperam w tkmaxie- ale ceny dziecięcych rzeczy nie są za tanie- raczej wygląd mnie tu zachęca, bo bywają naprawdę ładne, na jakieś okazje np.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

dobrze wiedziec, dzieki, byłam dzis w smyku, pepco i lidlu, w tym ostatnim moze mały wybór ale za to porządne ubranka i pakowane po 2,3 sztuki wychodzą taniej, w smyku kupiłam np .komplet - bluzeczka, leginsy i spódniczka za 35 zł:) są tam jeszcze zniżki, pepco tez ma ładne rzeczy ale jakby troche gorsze, rozmiarówkę mają zaniżoną, ogólnie zakupy udane ale jeszcze zajrzę do paru sieciówek ktore polecacie, jeszcze w ccc sa bardzo fajne wiosenne buciki lasocki kids dla dziewczynki i tanie, polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mnie nie stac na kupowanie w zara czy h&m dlatego zazwyczaj kupuje uzywane na olx w bardzo dobrym stanie albo pepco. Ceny nie wygorowane a calkiem dobrej jakosci
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja lubię kupować m.in. w lidlu. Jakość dobra, cena przystępna. Zawsze znajdę coś ciekawego. Moje dzieci muszą mieć dużo ciuchów, bo dużo czasu spędzaja na podwórku i ciągle przychodzą brudne ;p Na jakieś "okazje" to owszem może być coś z wyższej półki, ale na co dzień ciuchy z lidla czy pepco wystarczą. Wybieram też czasem ciuchy z auchana, tesco czy carefoura, bo często bywam tam na zakupach. I fajne są ciuchy z Anglii. Dzięciaki sporo tego dostają i jakość jest super.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja ubieram syna najczęściej w c&a. Syn nienawidzi chodzić po sklepach więc najczęściej zamawiam online. Ostatnio podpasował mi h&m.
Pepco ma więcej fajnych rzeczy ale dla młodszych, dla mojego 8 latka już bez szału.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja młodemu kupuje gł w kapphal ,cubus ,lindex akurat nie w Pl ale to nie ma znaczenia bo to samo co i u nas .W pepco tez kupuje do szkoły nosi gł spodnie dresowe .Smyk to porażka wg mnie szmaty kiedys starszemu kupowałam do przedszkola zawiodłam się nie kupuje .Kupuje też w innych sklepach małych nieznanych butikach tam akurat dobre jakościowo są ubrania .Po za tym nosi te sportowe ubrania to w intersportcie lub w innym sportowym .Z h&m ma jakieś kurtki i są bardzo fajne lubie tez c&a.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ubrania dla córki(5lat) kupuje na wyprzedażach w smyku , h&m. A w normalnych cenach w lidlu i pepco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również kupuję ubrania w sieciówkach. Ale staram się wybierać ubrania dobrej jakości. Zbieramy później niepotrzebne już ubrania które jeszcze nadają się do noszenia i oddajemy w akcji Pomaganie przez ubranie. Choć wiadomo że nie wszystkie można oddać, bo zdarzają się też te gorsze jakościowo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnimi czasy ubieram swoje dzieci w sklepie KAOLA-KID. Polecam, bo ubrania są oryginalne, wygodne, modne, a kolorystyka na pewno spodoba się każdemu dziecku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja bym tu dodała jeszcze, że ubrania te są uszyte z przyjaznych dla dzieci materiałów, mają odpowiednie certyfikaty. Jeżeli materiał jest porządny, to wytrzyma i 100 prań, a takie byle co np. z pepco rozwali się i zdeformuje po pierwszym praniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja kupuję tylko na allegro. O wiele większy wybór niz w sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja koleżanka ma ładne ubrania do sprzedaży po swoich dzieciach,dla dziewczynki i chłopca.Ubranka są zadbane w dobrym stanie.Jeśli chcesz wyślę Ci do niej numer telefonu.Wiem że wystawia dużo rzeczy na olx ,ale tutaj nie mogę podać stronki bo admin zlikwiduje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kaola kid polecam - polskie ubrania z materiałów bardzo dobrej jakości. Niebanalne wzory i kolory - w sieciówce na pewno takich nie znajdziemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij http://www.dawidar.pl/sportowy-styl-odziezy/ bardzo ciekawe ciuchy mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Stawiam na ubrania dobrej jakości, wykonane z prawdziwej bawełny. Wybieram równiez kroje basicowe, głównie jednokolorowe - tak aby ubrania dało się łatwo ze sobą łączyć. Jest to bardzo wygodne w przypadku dzieci.

Świetnej jakości ubrania dla dziewczynek oraz dla chłopców ma firma My basic - ubrania są szyte w Polsce oraz posiadają certyfikaty Oeko tex - co gwarantuje, że ich produkcja odbywa się bez szkodliwych barwników oraz innych toksycznych substancji
https://mybasic.pl/142-dziewczynka

Na stronie jest ich katalog.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ubranka zamawiam w necie http://brukselki.pl/jak-wybrac-ubranka-niemowlece/ świetna jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

do góry