Widok

Gdzie w Gdańsku można zrobić prywatnie EEG mózgu?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej, potrzebuje namiary do gabinetu lekarskiego, gdzie można maluszkowi zrobić EEG mózgu. Wiem, że w Gdyni na Abrahama ale wolałabym jakoś bliżej -może w Gdańsku gdzies można?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olu, a orientujessz sie jaki jest koszt wykonania badania?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kurcze -wskoczylo mi dwa razy to samo:/ Za pierwszym razem jak wpisywalam nowy watek to pojawił sie komunikat ze wątek nie został dodany.
Nie mam pojęcia jaki jest koszt ale licze ze chyba nie wiecej niz 200zł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwoń do spółdzielnie lekarskiej we wrzeszczu na grunwaldzkiej. dzieciom chyba też robią. ja płacę 90zł
tel583414215
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokladnie na Grunwaldzkiej w spoldzielni ,ale na podbielanskiej w gd glownym ale ja bym wybala grunwaldzka
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy ul. Grunwaldzkiej wykonują EEG, ale przy Podbielańskiej nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suchanino przychodnia Otwarta koszt ok 100 zł opisuje neurolog z Akademi Medycznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak robiłam na Otwartej w gdańsku maja nowy aparat do EEG opis 3 dni kosztuje ok100 zł z opisem trwa 30 min
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki namiar tel????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam w AM dosć szybkie terminy, koszt 80zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
58 302 64 71 Przychodnia na otwartej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
58 302 64 71
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też polecam przychodnię na Suchaninie ul. Otwarta. Bardzo miła i pomocna pani technik, która robiła eeg mojemu niesfornemu synkowi:)
Koszt wraz z płytką ok. 120zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale bez skierowania zrobia?? ja potrzebowalam w zeszlym roku to albo nigdzie mie mieli aparatury do tego badania albo chcieli skierowanie, objechalam cala dynie CAŁA i nigdzie mi nie zrobli... bo nie mialam skierowania pomimo tego ze chcialam prywatnie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W szpitalu Wojewódzkim można zrobić te badanie prywatnie i bez skierowania. Terminy są krótkie. (58) 302-30-31 wew 181 lub
(58) 7640181
Moje córcie Patrycja, Paulina (2000) Kinga (2010)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martuchowata - bez skierowania. Ze skierowaniem bezpłatnie, ale musi być od lekarza na NFZ, nie prywatnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ja robiłam badanie na Otwartej w przychodni na Suchaninie bardzo sprawnie szybko i miło opis badania po 3 dniach koszt ok 130 zł chyba. Pani która robiła ma super podejście do dzieci robiłam wczesniej badanie w Akademi Medycznej, Zaspie odradzam nie sympatyczne panie dziecko się bardzo bało badania a tu rewelacja zdecydowanie polecam tel do rejestracji 302 64 71 i 604 43 88 55
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a i oczywiście bez skierowania i praktycznie za dwa dni bo chyba tylko dwa razy w tygodniu tam ta Pani robi badanie a opis za trzy dni a w szpitalu na opis czekałąm 3 tygodnie..............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak byłam tam potwierdzam polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ja też tam byłam na Suchaninie przy ul. Otwartej w pracowni EEG z dzieckiem super Pani podejście rewelacyjne dziecko bardzo się bało badania a ta pani powoli wytłumaczyła na czym będzie polegało bez pośpiechu z uśmiechem. Opis czekałam tydzień ale ponoć wyjątkowo tak długo. Aparat nowoczesny polecam można umówić się telefonicznie nawet na inny dzień niż są wyznaczone godziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam byłam tam z synem bardzo małym 2,5 i Pani dała sobie rade wykonać badanie, co w AM i na Zaspie było niemożliwe. Polecam bardzo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam troje dzieci 3 , 5, 8-lat wszystkie leczone na epi. Sprawdziłam wszystkie powyższe eeg. Maluchy moje, jak nie mają ochoty na to badanie to mogę na rzęsach chodzić a nic z tego nie będzie. Na NFZ, AM i ZASPA polecam. Na otwartej nawet prywatnie nie pomogło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia ma racje nie zawsze dziecko da sobie zrobic a jest to badanie gdzie maluszek musi spac wiec chyba lepiej na nfz.Gosiu a kto was leczy na epi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Postanowiłam, że w mojej sytuacji troje dzieci -1 lekarz, obecnie Zaspa dr Raif,wcześniej dodatkowe sporadyczne konsultacje u dr Michalak tak dla pewności, polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podbijam.
Wiecie może gdzie teraz szybko można zrobić EEG(osoby dorosłej)? Tylko Gdańsk, chodzi o moją 88-letnią sąsiadkę. Ma skierowanie. Ale może też być prywatnie jeśli nie jest to jakaś zawrotna kwota, a terminy krótkie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prywatnie iNFZ na Otwartej w przychodni Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Terminy badania ok tygodnia techniczka przesympatyczna super podejście do pacjentów- ale na opis poczekamy z 10 dni. polecam koszt ok 100 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Otwartej w Gdańsku tel 58 302 64 71 zapomniałam dopisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Otwartej? Może dla dorosłego tak, ale dla dziecka...? Nie polecam. Zastanawiam się czy pani technik ma dzieci... Fatalne podejście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No absolutnie się nie zgodze Pani technik przesympatyczna i najlepsza w pomorskim- powiedz gdzie znalazłaś inna lepszą . Problem najczęściej robią rodzice. Ja jestem przeszczęśliwa właśnie wczoraj przyjechałam z Tczewa robić mojej córce badanie w śnie bo tylko tam jest komfort i jakość badania dr z Warszawy bardzo chwali badania tej pani sam ogląda je na płytce więc jesteście w wielkim błędzie życzę wam znalezienia lepszej techniczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja jestem z Tczewa i mam córeczkę ma 10lat potrzebuje to badanie dla niej ale skierowanie mam z poradni gospody-med na nfz i niewiem gdzie mogę zrobic to badanie proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodnia (lekarz) która wystawiła skierowanie MUSI wskazać Ci gabinety z którymi ma podpisaną umowę na badanie i opisywanie badań. Możesz wybrać inny (bliżej domu, lepiej, krótszy termin, taniej...) ale wtedy za badanie normalnie zapłacisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Akademi Medycznej jest to rejon pomorskiego tam robia na skierowanie a jak odpłatnie to na Otwartej w przychodni w Gdańsku opisuje ta sama p dr szybkie terminy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Gdańsku na Otwartej szybkie terminy bardzo miła Pani robi badania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo mila pani technik 3 ra zy podchodzilam z dzieckiem i wyszlo pani przeurocza z duza cierpliwoscia dziecko z autyzmem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Otwartej na opis czeka się obecnie 3-4 tygodnie bo wyniki wysyłane są do opisu do Warszawy. Cena badania 100 zł + opis 60 zł + płyta CD 18 zł. Terminy krótkie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A technik da rade zrobic badanie dziecku 3 letniemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani na otwartej według mnie da radę, my byliśmy z córką 4 letnia i tak się jej podobało że nie może się doczekać następnego razu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a robia mobilnie w domu???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prywatnie robiliśmy w szpitalu Na Polanki i później na nfz na Świętokrzyskiej. Może prywatnie tez tam robią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jest możliwośc zrobienia badania w domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o namiar gdzie można zrobić badanie w domu bo mój syn już trzy raz miał próby i zawsze się wybudzal. Jestem z Gdańska.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

prosze dzwonic 604 43 88 55
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy na http://www.dobradiagnostyka.com.pl tel: 570040055
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

do góry