Widok

Gdzie wyprac dywan ???????????

Mamy dywan do wyprania i korzystałam juz z firmy , która przyjezdza do domu klienta, ale niestety trafiłam na usługowy bubel!!!!!!!!!!!!!!!.Prosze o jakieś dobre namiary i niedrogo bo z kasą krucho. Bardzo dziekuje Pati
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eko lux z RUMI Pani Aleksandra Bara

TEL:691 239 001
www.eko-lux.cba.pl

Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ostatnie trochę się naszukaliśmy pralni, która wypierze dywan w miarę szybko i tanio.
W Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża naprzeciwko biedronki jest pralnia, my tam zawieźliśmy nasz długowłosy dywan i po 3 dniach był spowrotem pachnący i czyściutki :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
zapraszam
zabieramy dywany i przywozimy czyste i suche
pierzemy jedynym automatem piorącym w Polsce , nie jest to pranie ala Karcher , dywan jest prany na wskroś a następnie odwirowany w wirówce , nie ma skuteczniejszej metody prania ,
http://www.czyszczeniedywanow.net
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
ZAJMUJE SIĘ PRANIEM DYWANÓW TYLKO U KLIENTA
W TEJ BRANŻY KAZDY WIE ZE NA OBROŃCÓW WYBRZEŻA I NA SŁOWACKIEGO NAJGORZEJ WYCHODZILI TYLKO KLIENCI
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
http://www.pranie-tapicerek.org.pl/

- od 5 zł m2
- dojazd Gratis
- cennik na stronie

przy większych zamówieniach ceny negocjowane
Pruszcz Gdański, Gdańsk i Okolice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Niedawno prałam wprawdzie tapicerkę nie dywany ale śmiało mogę polecić Pana , który to robił. 0 plam, zacieków itp. A po wypraniu naprawdę wszystko wygląda jak nowe.Nie chce robić autoreklamy więc proszę w razie zainteresowania kontakt na maila :pomoc150@wp.pl to podam namiary.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio przyjechał do nas pan z karcherem wyczyścił dywan ale po dwóch dniach zaczoł tak smierdziec ze niedało sie wytrzymać zadzwoniliśmy do pralni na obronców wybrzeża przyjechał pan odebrał dywan po 3 dniach przywiózł czysty pachnący suchy dywan różnica ogromna polecamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
my zamowilismy przez komfort.pl jest tam usluga prania dywanow wplaca sie kase za dywan plus 20zl kurier, przyjezdzaja zabieraja dywan, piora w jakiejs machinie i po tygodniu 1,5tyg dywan wraca jak nowy nam wyszlo okolo 120zl razem z kurierem ale dywan duzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety z dywanu pranego na Obrońców Wybrzeża, po odwróceniu go wierzchem do dołu cały czas sypie się jakiś syf, zdecydowanie NIE POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja rowniez polecam firme na obroncow wyrzeza ardzo jestem zadowolona z wyprania moich dywanów jak je rozłozylam w domu bylam strasznie zaskoczona jakoscia wykonania uslug a kolezanka myslała ze kupilam nowe dywany ;-).
naprawde polecam warto !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to Pan tez ma wirówke z tego co mi wiadomo to est jedna tylko w gdansku na obronców wybrzeza .Jak sie Pana pralnia nazywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja powiem ze jak odebralem dywan z tej pralni to byl wytrzepany i wyprany rewelacyjnie naprawde zdziwilismy sie ze mozna zrobic cuda z takiego dywanu .powiem krotko dywan wygladał jak nowy ani grama piasku co najlepsze był suchy naprawde moge polecic !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byle nie wypożyczać tych odkurzaczy z komfortu. POrażka. NIgdy więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpisuje sie pod ta opinia ja rowniez skorzystalem z uslug pralni super standard i jestem bardzo zadowolony.
moge smialo polecic ta pralnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krolik czy Lukasz , bo ten sam ip , zobacz na datę 2010 rok , wtedy to żadnej w Gdańsku wirówki nie było
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pewnie klej nie syf ,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oddałam ostatnio dywan do prania, dywan z dłuższym włosiem 200x140. Wrócił może troche czystszy ale za to taki smierdzący, że jak koty na nim leżą to chłoną tą stęchlizne :(:( i teraz nie wiem gdzie go oddać, a prałam w pralni na Jagiellońskiej, nie polecam.

Polecicie mi pralnie gdzie po wypraniu dywan pachnie a nie cuchnie?? :)) i mniej więcej ile kosztuje taka usługa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na obroncow wybrzeza odebrałam suchy i pachnacy polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez prałam dywan na przymorzu na obroncow i jestem bardzo zadowolona
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (12 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Drzwi zewnętrzne Aluhaus - warto? (40 odpowiedzi)

Dzień dobry, Chcemy wymienić stare drzwi na nowe. Stwierdziliśmy z mężem, że pójdziemy w drzwi...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (419 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry