Widok

Gdzie wyprac dywan ???????????

Mamy dywan do wyprania i korzystałam juz z firmy , która przyjezdza do domu klienta, ale niestety trafiłam na usługowy bubel!!!!!!!!!!!!!!!.Prosze o jakieś dobre namiary i niedrogo bo z kasą krucho. Bardzo dziekuje Pati
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkim zainteresowanym tematem mogę polecić sklep internetowy, z którego sam skorzystałem - http://dywyta.com.pl/pl/home . W ofercie znajdziecie najróżniejsze artykuły wyposażenia wnętrz, tj. dywany, wykładziny, tapety i wiele więcej. Co sądzicie o ofercie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.trojmiasto.pl/Annblue-o29278.html?l=1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety my kanap nie czyscimy i nie wspołpracujemy z "czyszcielcami kanap"
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, dzięki za podpowiedź u kogo następnym razem czyścić dywan, możesz kolego z manią prześladowczą podrzucić jeszcze nr telefonu, haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żenada, człowieku ty myślisz, że twoja konkurencja siedzi jak wy na necie i szpieguje każdy wpis? jak tak, to ja dziekuje za pranie dywanow u każdego z was papraki, bylam nieświadomie waszą klientką oddając dywan do prania czyścicielowi kanapy który to ów dywan wiózł w nieznane, od kiedy zlożylam reklamację na śmierdzące, syfiaste dywany usłyszałam odpowiedź DOKĄD były wożone i że pan ze względu na jakość nie wozi tam więcej, koniec dyskusji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chya ci sie kolego pomyliły adresy ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tej konkurencji to do mnie? żenada, kolego nie trafileś, Z KAD wiem? bo niestety dalismy wam do prania i niestety moi rodzice też, nasze dywany syfiaste a ich śmierdzące

czyżby najmilszy na świecie pan Mirek ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ? o bardzo dziwne . A kiedy ? czemu nic o tym nie wiem to jestescie Panstwo jedynymi osobami którzy tak sadza . ale cóż konkurencja nie spi ;-) pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o tej konkurencji to do mnie? żenada, kolego nie trafileś, Z KAD wiem? bo niestety dalismy wam do prania i niestety moi rodzice też, nasze dywany syfiaste a ich śmierdzące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a z kad wiesz prałes ? nie rozsmieszaj mnie konkurencjo ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Patrycja aga itp. hej wy z obroncow wybrzeza ogarnijcie sie troche i chociaz nie piszcie z tego samego IP, zamiast siedziec na necie poprawcie jakosc uslug bo dywany od was sa syfiaste po niby praniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja odebrałam wczoraj dywan z obroncow jejem w szoku dywan pachnacy suchy i wygladał jak nowy czysciutki .
Jestem strasznie zadowolona nie spodziewałam sie takiego efektu .
i cena przystepna
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
oczywiście za ich pranie :) heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję, wypiore na obrońców, a ile wy płaciliście za swoje dywany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pranie karcherem u kliienta- 534-846-004
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez prałam dywan na przymorzu na obroncow i jestem bardzo zadowolona
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
na obroncow wybrzeza odebrałam suchy i pachnacy polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oddałam ostatnio dywan do prania, dywan z dłuższym włosiem 200x140. Wrócił może troche czystszy ale za to taki smierdzący, że jak koty na nim leżą to chłoną tą stęchlizne :(:( i teraz nie wiem gdzie go oddać, a prałam w pralni na Jagiellońskiej, nie polecam.

Polecicie mi pralnie gdzie po wypraniu dywan pachnie a nie cuchnie?? :)) i mniej więcej ile kosztuje taka usługa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pewnie klej nie syf ,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
krolik czy Lukasz , bo ten sam ip , zobacz na datę 2010 rok , wtedy to żadnej w Gdańsku wirówki nie było
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Okna Winergetic Premium Passive Oknoplast opinie (13 odpowiedzi)

Witam, Budujemy dom pasywny i jesteśmy zainteresowani modelem okien winergetic premium passive....

Gecco Deweloper (12 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Drzwi zewnętrzne Aluhaus - warto? (40 odpowiedzi)

Dzień dobry, Chcemy wymienić stare drzwi na nowe. Stwierdziliśmy z mężem, że pójdziemy w drzwi...

do góry