Widok

Gęsi smalec- pytanie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny moja mała nie ma gorączki ale ma kaszelek od 6 dni kaszel nie był intensywny ale od wczoraj jest coraz częstszy...byłam już 2 razy u lekarza mała dostała syropek- nie chce go pić więc dodaję go do mleczka lub kaszki ( może w ten sposób nie działa jak należy??) ale chciałam zapytać czy któraś z was nacierała dziecko gęsim smalcem? plecy i pierś? podobno on tak rozgrzewa że dziecko na drugi dzień nie ma kaszlu???? gdzie w ogóle można to kupić? w aptece?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja polecam na kaszel phetotux i samrowanie pulmexem baby

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ten pulmex to jakaś maść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak masc rozgrzewajaca dla dzieci
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale przeczytałam że nie można stosować u dzieci poniżej 6 miesiąca życia??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja smarowalam na zapalenie ucha. nie wiem czy dziala. napewno nie szkodzi, wiec staram sie stosowac takie metody czasem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie ja też chciałam to zastosować... mojej mamy znajoma smaruje zawsze córkę (plecy i stopki) jak zaczyna przeziębienie...wolę to ni ż faszerować Blankę nowymi syropami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie panikuj, jak maść jest od 6. a dziecko ma ponad 5., to nic złego mu się nie stanie ;) Gęsi smalec to stara, sprawdzona metoda, ale dla mnie smrodek nie do zniesienia. "Produkt leczniczy" najlepiej uzyskać przez własnoręczne upieczenie gęsi, w Bomi bywają pasztety z gęsią wątróbka, ale chyba samego smalcu nie widziałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
agatha ale ja będę miała gęsi smalec domowej roboty.... gdzieś w google wyczytałam że nie śmierdzi.... po prostu chciałam zasięgnąć opinii czy ktoś to stosował i czy to działa...ja nie będę kupowała tego smalcu ze sklepu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy ma inny nos ;) Mnie śmierdzi. Bywają gorsze zapachy, ale akurat na ten jestem wyczulona ;) Wiem, że działa, bo babcia latami to stosowała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest bez zapachu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeli komus potrzeba to mam takie cos w domu :) moge trochce oddac - tak na oko z 30 ml mi zostalo. a co do smrodku to jakis taki neutralny. jak dla mnie nic nie smierdzi. odbior w gdyni :}
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ten pulmex z zalecenia lekarza stosowałam jak mała miała 3 miesice a Phetotux to syrop homeopatyczny na bank nie zaszkodzi

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Również polecam Pulmex Baby
http://vaila.pl/
http://odbiorybudowlane.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
uwielbiam smalec z gęsi! NA początku nie mogłam się przekonać ale jestem już po 4 słoiku! JEst wspaniały w smaku i bardzo zdrowy! Jakby ktoś był zainteresowany to mogę śmiało polecić fajny sklep ze smalcem:)
http://www.vita-ko.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

U mnie było, najpierw ból w stawach, później doszło strzelanie, kilku roumatologów, wynik roumatoidalny OK, tabletki i zastrzyki przeciwzapalne, podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów wkroczył Metotab, Depomedrol i zastrzyki, coraz większe dawki leków reakcji zero, załamana szukałam pomocy w medycynie naturalnej leki diety (od diety optymalnej która w sumie mi jeszcze bardziej zaszkodziła), to co mi pomogło (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) Ja trafiłam na dobrego ortopedę z Poznania przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej zalecił mi między innymi stosowanie olejków CBD a dokładnie olej CBD 5 % decarboxylated essenz , MSM i maść konopna Themrolka extra kupiłem w aptece konopnej w Poznaniu Konopna Farmacja ale można zamówić z ich strony https://konopnapoznan.pl/ także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej byłam tylko na tabletkach przeciwbólowych a teraz wystarczy mi tylko jedna dziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rumia

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (3 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

do góry