Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mglanc - opinia nowy temat Bardzo profesjonalny komis samochodowy, każdy może w nim znaleźć samochód dla...
~Mglanc
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 17 października 2020

IwonaP - opinia nowy temat Mieszkam na Śląsku dlatego konakt z firmą na samym początku odbywał się...
~IwonaP
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 16 października 2020

Tanita_ - opinia nowy temat Właśnie tutaj znalazłam swój wymarzony samochód. Bardzo duży wybór, auta w...
~Tanita_
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 14 października 2020

Sara Kos - opinia nowy temat Godny zaufania i dobrze wyposażony komis. Samochody zadbane i naprawdę jest w...
~Sara Kos
-

ostatnia odp. 6 dni temu

Niva Mito - opinia nowy temat Świetny komis :)! Wszystkie auta zadbane i czyste. Jest na prawdę duży wybór...
~Niva Mito
-

ostatnia odp. 6 dni temu

Paulina Pawlicka - opinia nowy temat Bardzo polecam ten komis! Kontakt bardzo szybki i bezproblemowy. Obsługa...
~Paulina Pawlicka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

Mroczek Natalia - opinia nowy temat Świetna obsługa i kontakt z klientem - jako naprawdę wymagająca klientka,...
~Mroczek Natalia
-

dodano: 13 października 2020

czarek - opinia nowy temat Zakupilem ostatnio bardzo fajny samochod Opel Insygnia w b.dobrym...
~czarek
-

dodano: 10 października 2020

Magdalena - opinia nowy temat Super, bez problemowy kontakt. Dobre ceny. Duża oferta aut. Każdy znajdzie...
~Magdalena
-

Agnieszka Babicz-Stasierowska - opinia nowy temat Szybko, profesjonalnie ..... z życzliwością! Miałam kłopot z...
~Agnieszka Babicz-Stasierowska
-

ford - opinia nowy temat Godny polecenia komis. Właściciel bardzo prafosjonalny i pomocny w wyborze...
~ford
-

dodano: 8 października 2020

Katarzyna Krupa - opinia nowy temat Świetny serwis! Każdy znajdzie coś dla siebie! Autka piękne i w świetnim...
~Katarzyna Krupa
-

dodano: 7 października 2020

Karolina - opinia nowy temat Nie mam zastrzeżeń. Obsługa na najwyższym poziomie, prawdziwi znawcy tematu a...
~Karolina
-

Izabela K - opinia nowy temat Świetne miejsce z dużym wyborem samochodów. Ciężko znaleźć dobre auto w...
~Izabela K
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

Joanna Poznań - opinia nowy temat Polecam profesjonalizm Pana Arka. Jak nikt potrafi doradzić i wskazać na wady...
~Joanna Poznań
-

dodano: 6 października 2020

zbyszek - opinia nowy temat Polecam tą firmę, ale powinniście dać informacje, ze macie nową siedzibę, bo...
~zbyszek
-

dodano: 6 października 2020

Maciej - opinia nowy temat Jestem zadowolony z szybkiej obsługi. Polecam.
~Maciej
-

dodano: 5 października 2020

Magdalena M - opinia nowy temat Pomimo mojej wybrednosci, udało się znaleźć idealne dla mnie auto....
~Magdalena M
-

dodano: 4 października 2020

Igor - opinia nowy temat polecam, skorzystałem i naprawdę polecam
~Igor
-

dodano: 4 października 2020

Sandra - opinia nowy temat W raz z narzeczonym jesteśmy bardzo zadowoleni,auto dokładnie takie jak w...
~Sandra
-

dodano: 2 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
620

515

wątków

do góry