Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Byłem tam jeden rok i mi wystarczy wątek zamknięty Ta szkoła to jeden wielki koszmar. W tej szkole to jest tylko sam stres i...
~ZZZ
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2015

Przestańcie narzekać wątek zamknięty Jako obecny uczeń tej placówki uważam, że mogę się wypowiedzieć na jej temat....
~Rocznik2016
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

pani dyrektor zwariowała wątek zamknięty tak jak w tytule dyrektorka zwalnia najlepszego nauczyciela w szkole mimo że...
~anonim
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2012

szkoła która wymaga, ale też przygotowuje do najlepszych LO w trójmieście wątek zamknięty Jestem absolwentem tej szkoły rocznik 2013. Wysoki poziom prowadzonych zajęć....
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Moje piękne trzy lata w tej szkole! wątek zamknięty Jestem w klasie maturalnej, patrząc z perspektywy, ta szkoła nauczyła mnie...
~Dominika z humanistycznej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

UNIKAJCIE TEJ SZKOŁY JAK OGNIA !!! wątek zamknięty OPINIE PONIŻEJ PISZA CHYBA ZNAJOMI PANI DYREKTOR. DZISIAJ DYREKTORKA TEJ...
~ZBULWERSOWANY RODZIC
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

To jest jakiś żart wątek zamknięty Gdyby skupiali się na rzeczywistym dbaniu o rozwój uczniów, to bym nie miała...
~Zemsta Ludu
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

Szkoła jak każda inna wątek zamknięty W każdej szkole są lepsi i gorsi (a raczej bardziej lub mniej kompetentni)...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

Wieczór naukowy wątek zamknięty DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE GIMNAZJUM nr 20 im. Hanzy W GDAŃSKU S E R D E...
~Gimnazjum 20
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Bardzo fajnie wątek zamknięty Szkoła jest bardzo fajna. Teraz jestem w klasie 1 . Nauczyciele są bardzo...
~rhynia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

NIE wątek zamknięty Nie mogę zaprzeczyć, że szkoła rzeczywiście jest bezpieczna, zero bójek itp....
~Mirra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, a najlepsza jest w niej PANI OD BIOLOGII, Pani...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

dobra szkola wątek zamknięty Fajni nauczyciele, poziom nauczania dosyc wysoki, problemy ktore sie...
~mama z corka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Taka sobie wątek zamknięty Witam, właśnie w tym roku kończę tę szkołę, i po 3 latach śmiało mogę...
~3 gimnazjalista
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty SZKOŁA MA BARDZO DOBRA OPINIĘ W OKOLICY, ZARÓWNO WŚRÓD RODZICÓW, JAK I UCZNIÓW.
~matk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

rodzic - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie dobra szkola. Wszelkie obawy znikaja po kilku pierwszych dniach...
~rodzic
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

tłok!!! wątek zamknięty szkoła jest przepełniona jak na tak duzy budynek , nnauczyciele nie znają...
~Zocha
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2008

Super szkoła ! wątek zamknięty Wspaniała szkoła ! Nauczyciele trochę dużo wymagają ,ale to nam przecież...
~Uczennica
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Hmm ? wątek zamknięty Szkoła beznadziejna ! Nauczyciele wymagają, ale nauczyć już nie potrafią....
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2008

Co kto woli... wątek zamknięty Jeżeli jest tu gdzieś osoba ambitna, która chce zdobywać dobre oceny ciężką...
~Ktoś.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

35

wątków

do góry