Widok

Ginekolog Jakub Lewicki - proszę o opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z Was chodzi do dr Lewickiego do Luxmedu? Szukam stałego lekarza, w przyszłości do prowadzenia ciąży.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłam u Lewickiego na dwóch wizytach, jest bardzo miły, zleca wszystkie niezbędne badania, bardzo sympatyczny, wszystko tłumaczy.
Wybrałam Go do prowadzenia mojej ciąży :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy ma Pani jego nr tel?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie dziś obsługiwał w szpitalu na Zaspie, fajny, miły, sympatyczny, kompetentny. Wszystko wyjaśnił co i jak. Przy kolejnej ciąży będę go szukać by prowadzić ciąże u niego.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyjmował mnie na patologię, był przy porodzie. Często zaglądał na położniczy. Interesował się cały czas tym co dzieje się ze mną, a potem z nami. Gdyby nie to, że mam fajną ginkę pewnie zostałabym też jego pacjentką tak kontrolnie czy też do prowadzenia ciąży.
Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka masz fajna ginke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna Abacjew-Chmyłko przyjmuje na NFZ w studenckim, prywatnie na Dmowskiego. Pracuje na Klinicznej, jednak nie ma już dyżurów na porodówce,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rodziłam na Zaspie w zeszłym tygodniu i dr Lewicki mnie szył, niestety bardzo brzydko mnie szył. Położna środowiskowa jak ściągała mi szwy to była mocno zdziwiona i się wręcz nade mną litowała.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
http://www.polmed.pl/kontakt/gdansk-zaspa/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem półtora tygodnia po porodzie i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny prowadził moją ciążę. Czułam się bardzo bezpiecznie w szpitalu, codziennie do nas zaglądał i się interesował. Poza tym można było też o wszystkim porozmawiać na wizytach. Cieszę się, że ten piękny czas mogłam być pod opieką właśnie tego ginekologa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam kontrolnie na zaspie kilka dni temu. Sympatyczny i konkretny wyjaśnił i uspokoił. Miły Człowiek😊
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witaj,

Czy mogłabyś mi powiedzieć, gdzie przyjmuje ten lekarz?
Jestem w 15 tygodniu ciąży i niezadowolona z opieki mojej Pani doktor, dwa tygodnie temu zgłosiłam się do szpitala na Zaspie z krwawieniem i przyjął mnie właśnie Pan Jakub Lewicki. Teraz ponownie byłam na kontroli mojej Pani doktor i jej diagnozy zupełnie mijają się z tym, co mówił dr Lewicki. Dr mówił, że mam krwiaka na macicy, zapisał lekarstwa. A moja Pani doktor mówi, że nic nie widzi, że wszystko jest w porządku i normalnie mam żyć, ćwiczyć, pracować, żadnych przeciwwskazań. To się zupełnie mija z tym, co mówił Pan Lewicki, dlatego zależy mi na wizycie u tego doktora, a z tego co poszukałam to przyjmuje tylko w szpitalu na Zaspie i w Wejherowie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej przyjmuje w Luxmedzie w Gdyni na Morskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doktor Lewicki nie byl moim ginekologiem prowadzacym, ale czesto odwiedzal nas przy okazji obchodow po porodzie. Bardzo intersuje sie Pacjentkami, nie ma olewactwa. Duzo kultury osobistej i poszanowania godnosci kobiety. Ja tak sie czulam.Rodzilam na Zaspie w kwietniu 2013. Potrzebujacej jest w stanie zorganizowac konsultantke laktacyjna nawet o godz. 2 w nocy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam tego lekarza. Trafiłam do niego do luxmedu przez przypadek, prowadził cała moja ciąże, rodziłam miesiąc temu na Zaspie ze względu na to, ze tam pracuje. Tez miałam problemy małe w ciąży, i jego podejście to pełen profesjonalizm. Świetny lekarz, wszystko zleca co niezbędne, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, interesuje sie, atmosfera w czasie wizyt i badań jest pozytywna, same plusy. Przez ten prawie rok zupełnie nie miałam sie do czego przyczepić, naprawdę. Polecam w 100% i przy następnej ciąży tez bede do niego chodzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy pan Lewicki nadal przyjmuje w luxmed w Gdyni? Wiem, że pracuje w szpitalu na Zaspie, chciałabym do Niego prywatnie się zapisać, ale nie wiem gdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak przyjmuje, szczerze polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kawałek czasu, tak przyjmuje w Luxmedxie w Gdyni. Również polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy ktoś chodził do Marcina Gdanca? Przyjmuje w evi med w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wątek jest o Jakubie Lewickim z Lux Medu. Także załóż osobny wątek i nie mieszaj tu tych dwóch nazwisk i przychodni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?

do góry