Widok

Ginekolog Lux MED Gdańsk - prowadzenie ciąży

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
jakiego ginekologa w Gdańsku przyjmującego w Lux Medzie polecicie do prowadzenia ciąży?
Własnie ujrzałam dwie kreski na teście, chcę się umówić do lekarza, mam tam pakiet medyczny, dlatego zależy mi na lux medzie.
Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marek Branicki i przy okazji gratulacje: )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie dziękuję :) Chyba się sporo czeka do niego, co ? Bo nie widziałam we wrześniu do niego wolnych terminów..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej sprawdź sobie kiedy przyjmuje i pilnuj terminów dzień wcześniej lub rano tego dnia, w którym jest. Tak chyba najszybciej coś zarezerwujesz. Kiedyś słyszałam też, że szybciej dostaniesz się jak zadzwonisz na infolinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście dr Matkowski - ale zdaje się, że słabo z terminami, chyba, że jesteś już u niego na prowadzeniu ciąży. Robi usg niemal na każdej wizycie, o ile ma aparat w gabinecie, nie tylko kiedy "przynależy".
Osobiście polecam dr Pakułę - przyjemny, młody, zawsze przygotowany.

Obaj pracują też w szpitalu na Zaspie.

LuxMed ma różne opinie (np. dość słaby sprzęt usg), ale dla kobiet w ciąży mają "ukryte" terminy do lekarzy, dostępne tylko paniom, których ciąże prowadzą - trzeba pytać w recepcji danej placówki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję za pomoc! zapisałam się do dr matkowskiego co prawda na połowę września, ale myślę, że będzie ok ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry wybór, prowadziłam u niego ciąże w medicover świetne podejście delikatny i zawsze wychodziłam od niego spokojna ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rowniez moge polecic doktora Matkowskiego, jednak przygotuj sie, ze ma specyficzne poczucie humoru i nie kazdemu to odpowiada. Jezeli chodzi o badania, to bardzo delikatny, pod koniec ciazy badal mnie na kozetce (nie musialam sie z wielkim brzuchem gramolic na "samolot").
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

specyficzne, tzn? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Orientujesz się jak ten dr podchodzi do sprawy zwolnień? Kończy mi się urlop macierzyński i nie ukrywam, że będę chciała przejść na L4, bo nie będę miała co z córeczką zrobić... Możesz przejść na priv ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spokojnie - powiedz mu jak jest, otwartym tekstem. Jest dobrym ginem i interesuje go sytuacja przyszłej mamy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję za informację!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Matkowski lubi sobie pożartować i niektóre komentarze mogą śmieszyć a inne trochę irytować, zależy od pacjentki i od sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy ktoś był u Pana Marcina Gdaniec? Jakieś opinie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Matkowski jest super, prowadził moje dwie ciaze. Mega człowiek, odwiedzał nas nawet w szpitalu jak miał dyzur. Żarty ma bardzo na miejscu i super sie z nim rozmawia. Ja polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie na pierwszej wizycie sam zapytał o warunki pracy wytedy nie chciałam zwolnienia jak zaczełam sie gorzej czuć poprosiłam i nie było problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rCi co są dobrzy nie mają dostępnych terminów od ręki niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety pierwszy termin doktora Matkowskiego na październik. Czasami warto sprawdzić dzień przed jego pracującym dniem czasem ktoś odwoła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdańca nie polecam, żyje trochę 50 lat temu... uważa, że pierwszą ciążę należy traktować jak zagrożoną bo nie wiadomo jak organizm się zachowa, do wszystkiego jest nastawiony na nie, mówi wprost, że "kobieta w ciąży ma leżeć w domu i przygotowywać się na dziecko".
Jedyny wysiłek fizyczny na jaki się zgadza to "spacery, byle nie za długie".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja też nie polecam. W LuxMed po USG nastraszył mnie poronieniem, nie wyjaśniając co dokładnie może być tego przyczyną. Powtarzał tylko jak mantrę podniesionym tonem głosu "poronienie zagrażające" i kazał udać się do innego lekarza. Strasznie nieprzyjemny i niekontaktowy. Nie wiem skąd u niego te dobre opinie w sieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Którego lekarza do prowadzenia ciąży polecacie z LX na al. Zwycięstwa? Zależy mi, żeby na wizycie wykonywał usg, a nie tylko wypisywał skierowanie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobne odczucia, jak nie masz idealnych wyników to zaraz jest panika, dodatkowe leki etc. Ja przez niego żyje w stresie, teraz mam zamiar zmienić lekarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Minęło trochę czasu od założenia tego wątku, więc mogło się sporo zmienić. Dziewczyny, kogo dziś polecacie w Gdańsku do prowadzenia ciąży w Luxmedzie??
Będę wdzięczna za ompodpowiedzi! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przycupnę, poniewaz stoje teraz przed dylematem wyboru ginekologa do prowadzenia ciazy.
Pierwszy raz w ciazy i nie chcialabym sie zrazic, a tez nie mam rodziny w Trojmiescie ktora moglaby kogos polecic.
Bede wdzieczna za rade! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jakies aktualne polecenie ginekologa z luclx medu najlepiej na al zwycięstwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam lek. Papińską-Stachowiak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

do góry